1 d. - JAUNATIS Liūto ženkle, didžiausia  įtaka finansinei sričiai. Tikėtinos netikėtos išlaidos, force majeure aplinkybės versle.

MERKURIJUS sugrįžta į tiesioginį judėjimą Vėžio ženkle. Merkurijaus ir Plutono konfrontacija siūlo nedelsiant imtis buto ar sodybos remonto darbų, pataisyti sugedusią techniką. Reikšmingas keliones geriau atidėti vėlesniam laikotarpiui, kitai dienai.

Rugpjūčio 11 d. - Merkurijus įeina į Liūto ženklą. Geras laikas turizmui ir kelionėms. Važinėjimas dviračiais, jodinėjimas, mankšta ir veikla lauke turės teigiamą poveikį. Jei esate intelektualų komandos narys, tai puikus laikas sukurti intelektinių žaidimų ir IT projektų vasaros stovyklą.

Į tiesioginį judėjimą sugrįžta JUPITERIS  Šaulio ženkle. Būdamas opozicijoje  NEPTŪNUI, suteikia netikrumo pasaulio ekonominėje situacijoje, ideologinėje plotmėje. Siekiant įveikti pasaulinę geopolitinę ir ekonominę krizę, prireiks aiškių, gerai apgalvotų sprendimų. Tačiau  pasaulinė ekonomikos krizė, prekyba, sankcijų karai kol kas tebesitęs.

 Rugpjūčio 12 d. - URANAS pradeda žygiuoti atgal Jaučio ženkle. Tai kritinis laikotarpis finansų rinkose, pasaulinėje ekonominėje sistemoje. Išlenda trūkumų ir nepriimtinų sprendimų, siekiant įveikti kritinius pasaulio ekonomikos veiksnius pasekmės.

Rugpjūčio 15 d. - PILNATIS VANDENYJE, SAULĖ LIŪTE.  Harmoningas kūrybingas SAULĖS, MARSO, VENEROS ir JUPITERIO bendravimas lems kūrybinį laikotarpį. Galimas proveržis pagrindinio jūsų projekto vystymosi kryptyje. Galbūt jums pavyks išspręsti prieštaravimus ir nusistatyti visus prioritetus, išsiaiškinti projekto plėtros detales visais lygmenimis. Geras laikas vaisingam, konstruktyviam bendradarbiavimui.

Rugpjūčio 18 d. - MARSAS pereina į Mergelės ženklą, atnešdamas darbocholizmo tendencijas. Teigiama planetų ir Saturno sąveika Žemės stichijos ženkluose žada vaisingus, teigiamus, tikrus veiklos rezultatus rudenį. Nustatykite prioritetus, apibrėžkite pagrindinius tikslus ir gausite turtingą derlių.

Rugpjūčio 21 d. - VENERA taipogi pereina į Mergelės ženklą. Tai bus mažų, bet reikšmingų klausimų ir atvejų sprendimo laikotarpis. Sutvarkykite darbo vietą, daiktus, dokumentus ir sutartis. Namuose taip pat reikės atkurti tvarką, išspręsti neatidėliotinus klausimus komunalinėje, buitinėje sferoje. Palanku įsigyti, atnaujinti namus, baldus, buitinę techniką, praverstų kosmetinis remontas. Santykiuose nesigilinkite į smulkmenas ir stenkitės būti mažiau kritiški

Rugpjūčio 24 d. - sudėtinga MĖNULIO ir JUPITERIO sąveika projekcijoje į LILIT, Juodąjį Mėnulį. Būkite budrūs - tai pagundų, lemtingų klaidų, galinčių sukelti neigiamas pasekmes bendradarbiavimo srityje, periodas. Neapgalvotais, neprofesionaliais veiksmais galite užsidėti didelę dėmę ant savo reputacijos Tokiomis dienomis geriau nesiimti jokių skubotų, neapgalvotų veiksmų. Tačiau jūsų oponentai ir konkurentai gali jus išprovokuoti. Stenkitės nepasiduoti provokacijoms.

Rugpjūčio 29 d. - MERKURIJUS pereina į Mergelės ženklą. Verta apibendrinti preliminarius vasaros laikotarpio rezultatus, apsibrėžti svarbiausias užduotis rudeniui. Gera diena susitvarkyti reikalams ir dokumentams. Netyčia galite rasti seniai pamestus daiktus ar dokumentus.

Rugpjūčio 30 d. - JAUNATIS Mergelės ženkle. Emociškai turtinga, rezonansinė diena. Jums reikės išnaudoti visas emocinės savikontrolės galimybes. Priešingu atveju dienos pabaigoje galite sulaukti emocinio suirimo, emocijų sprogimo. Geriausias problemos sprendimas galėtų būti poilsio diena, nebuvimas darbe dėl pateisinamos priežasties. Laisvadienis savo sąskaita padėtų išvengti  daugelio rūpesčių.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x