1 d. – tęsiasi JAUNATIES SVARSTYKLĖSE energijos poveikis. Tai naujas periodas partnerystėje: išsisėmusių santykių ir schemų pabaiga; esamų santykių perėjimas į naują lygmenį; naujų santykių atsiradimas.

3 d. – MERKURIJUS pereina į Skorpioną. Galimos sudėtingos oro sąlygos. Sunkumai, susiję su svarbios informacijos gavimu, lėšų ir prekių judėjimu. Daugybė force majeure situacijų. Svarbiausius dalykus, pristatymus, keliones perkelkite į vėlesnį laikotarpį. Avarijos naftotiekiuose, degalinėse, naftos perdirbimo gamyklose, chemijos gamyklose. Kenksmingų medžiagų išmetimas į atmosferą, oro užterštumas dėl stichinių nelaimių, pramoninių avarijų ir nelaimių.

PLUTONAS sugrįžta į tiesioginį judėjimą. Būdamas Ožiaragio ženkle, jis toliau įtakos pasaulinės geopolitinės sistemos transformaciją ir užbaiginės didžiuosius imperijų raidos ciklus – kažkur  liberalizuodamas, kažkur įvesdamas socialinį teisingumą ar stabilizuodamas.

4 d. - MARSAS pereina į Svarstyklių ženklą. Prieš akis -  partnerystės santykių kūrimo laikotarpis.  Galimi konfliktai įvairiose srityse. Sprendžiant bet kuriuos klausimus,  būtinas išmintingas ir diplomatiškas MARSO ir santykių planetos - CHIRONO - konfrontacija žada aštrų, konfliktinį periodą. Ilgalaikiuose santykiuose galimos krizės. Galite sužinoti, kad partneris turi  naujus santykius. Jei santykiai išsekę patys, konfliktas gali baigtis jų  nutrūkimu. Nepalankus derybų, sutarčių, susitarimų, kontraktų  sudarymo laikotarpis. Ateityje tokios sutartys gali būti pažeistos.

8 d. - VENERA pereina į Skorpiono ženklą. Galima finansų ir energetikos krizė. Daug mažų, bet intensyvių kritinių įvykių ir situacijų. Jums reikės greito reakcijos greičio ir artimųjų pagalbos. Priešingu atveju vietinė krizė lėtai, bet užtikrintai išsivystys į plataus masto, sisteminę. Būkite susikaupę ir pasitelkite savo kovos su krize talentus.

9 d. - SAULĖS - SATURNO konfliktas gali sukelti lėtinių ligų paūmėjimą. Tokiomis dienomis turite skirti ypatingą dėmesį savo sveikatos būklei ir savijautai. Esant ligų paūmėjimui, būtina pasitarti su specialistu, o ne savarankiškai gydytis. Priešingu atveju rizikuojate sukelti atkrytį, staigų lėtinės ligos paūmėjimą. Nepalankios, įtemptos dienos netinka sudėtingiems techniniams darbams, remonto darbams, galimos avarinės, trauminės situacijos. Sunkų ir pavojingą darbą atidėkite kitai dienai.

13–14 d. - PILNATIS.  SAULĖ Svarstyklėse, MĖNULIS Avine.  Galima garsiai pareikšti apie save, atkreipti aplinkinių dėmesį savo iniciatyvomis, darbu, partnerysčių plėtra. Jausis SATURNO įtaka, galinti apsunkinti sutarimus, nulemiantis griežtus sprendimus partnerystėje ir santykiuose.

13 d. SELENA pereina į Svarstyklių ženklą, vadinasi, ateinantys 7 mėnesiai bus palankūs kuriant, derinant santykius. Galėsite harmonizuoti  sudėtingiausius ir sutrikusius santykius, atkurti buvusią harmoniją.

15 d. - VENEROS - URANO  konfrontacija gali atnešti nenumatytų išlaidų. Šeimos gali prireikti Jūsų finansinės pagalbos. Eisme tikėtinos sudėtingos, pavojingos situacijos. Būkite atsargūs vairuodami ir laikykitės kelių eismo taisyklių.

18 d. – tai pagundų ir ginčų diena. Galite susidurti tiek su labai teigiamais žmonėmis ir įvykiais, tiek su visiškai priešingos kokybės žmonėmis ir situacijomis. Svarbiausia -  visos situacijos ir pamokos turės teigiamą efektą. Suprasite sau svarbias tiesas ir galėsite išspręsti labai svarbius klausimus.

20 d. - harmoninga planetų energija suteiks galimybę išspręsti svarbiausius ir aktualiausius šeimos, nekilnojamojo turto klausimais. Dvasinio augimo ir mistinių apreiškimų diena. Galite gauti svarbių ir tikslių likimo ženklų, atsakymų į šventus klausimus. Vakaras tinkamas romantiškiems susitikimams, meilės deklaracijoms, santuokos pasiūlymui.

28 d. - JAUNATIS Skorpiono ženkle, MĖNULIO opozicija URANUI. Įtempta diena. Sudėtingos, aštrios konfliktinės situacijos darbo ir paslaugų srityje. Didelė pramoninių avarijų tikimybė sudėtingoje ir technologiškai pavojingoje gamyboje.

31 d. - MERKURIJUS sukasi atbulam judėjimui Skorpiono ženkle. Galimos oro anomalijos. Prasideda tradicinis informacijos gavimo ir ryšių uždelsimo laikotarpis. Gauta informacija gali būti iškraipyta, galite būti nesuprasti. Verslo kelionių, dokumentų tvarkymo, prekių ir grynųjų pinigų judėjimo problemos yra šio laikotarpio tradicija. Kontroliuokite detales, kitaip klaidos gali sukelti rimtų pasekmių.

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x