Spalio 28 d. prasidėjusios JAUNATIES Skorpiono ženkle fone -  MĖNULIO opozicija URANUI. Įtempta diena. Sudėtingos, aštrios konfliktinės situacijos darbo ir paslaugų srityje. Didelė pramoninių avarijų tikimybė sudėtingoje ir technologiškai pavojingoje gamyboje.

31 d. - MERKURIJUS prasilenkia su VENERA ir sukasi atbulam judėjimui Skorpiono ženkle. Galimos oro anomalijos. Prasideda tradicinis informacijos gavimo ir ryšių uždelsimo laikotarpis. Gauta informacija gali būti iškraipyta, galite būti nesuprasti. Verslo kelionių, dokumentų tvarkymo, prekių ir grynųjų pinigų judėjimo problemos yra šio laikotarpio tradicija. Stenkitės kontroliuoti smulkmenas, kitaip klaidos gali sukelti rimtų pasekmių.

1 - 2 d. – VENERA pereina į Šaulį ir harmoningai bendrauja su SELENA Svarstyklėse. Palankios dienos nutrūkusiems santykiams atgaivinti, taikiam konflikto klausimų sprendimui. Galite pagerinti savo finansinius reikalus, jei aktyviai ieškote papildomo pajamų šaltinio.

7 d. – MĖNULIS ŽUVYSE susijungia SU LILIT. Sunki, lemtinga, energetiškai alinanti  diena skatina provokacijas ir pagundas iš visų pusių. Aktyviau reikšis žmonės, linkę į energetinį vampyrizmą. Tokie žmonės gauna svetimos energijos provokuodami konfliktą, bandydami išvesti kitus iš emocinės pusiausvyros. Stenkitės nedalyvauti konfliktinėse situacijose viešajame transporte, parduotuvėse, viešuose renginiuose, nes dėl konflikto nukentėsite būtent jūs.

12 d. – PILNATIS Jautyje, SAULĖ Skorpiono ženkle. MERKURIJUS įtemptame Skorpiono laipsnyje. Veikiant šiai pilnačiai, galimi poelgiai, dėl kurių vėliau teks labai gailėtis. Diena netinkama aktyviems veiksmams ir svarbiems sprendimams priimti: yra lemtingos klaidos tikimybė. Perkelkite visus svarbius atvejus, sprendimus ir veiksmus į kitą laiką.

15 d. - MĖNULIS priešinasi VENERAI ir JUPITERIUI. Daug šurmulio, laiko ir pinigų švaistymo. Galite išleisti apvalią sumą visiškai nenaudingam daiktui ar drabužiui, papildysiančiam jūsų spintą. Jūsų partneris ar kiti  šeimos nariai gali jus išprovokuoti tokiam švaistymui. Stenkitės taupyti sunkiai uždirbtą pinigėlį ir nepatekti į skolas. Nepalanki diena kreditui imti.

19 d. - MARSAS pereina į Skorpiono ženklą. Laikas skirtinas rimtam požiūriui į gyvenimą, sudėtingų klausimų išsprendimui, tikslų, nukreiptų finansinei gerovei, išsikėlimui. Galite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, tačiau tam prireiks rimtų pastangų ir rimtų, kardinalių pokyčių. Tačiau komforto zona, kurią taip ilgai kūrėte savo gyvenime, nenorės išleisti jūsų iš savo tvirto glėbio. Galbūt, norint imtis pradinių veiksmų, nukreiptų į konstruktyvius pokyčius, jums reikia draugų ar jūsų koučerio pagalbos. Tokiu atveju padėtų ir astrologo konsultacija, - tiesiog susisiekite su patikimu specialistu, savo srities profesionalu.

20 d. - MERKURIJUS grįžta į tiesioginį judėjimą Skorpiono ženkle. Įtempta diena, tinkama dalytis ir gauti svarbiai informacijai. Transporto problemos, eismo problemos. Prekių ir finansinių srautų vėlavimai. Būkite pasirengę netikėtumams. Svarbūs susitikimai ir kontaktai turėtų būti atidedami kelioms dienoms.

26 d. - JAUNATIS Šaulio ženkle. VENERA pereina į Ožiaragio ženklą. Svarbiausia metų užbaigimo planavimo diena. Patartina nusistatyti prioritetus, numatyti konkrečius ir pasiekiamus tikslus. Nereikia gaudyt briedžio lankoj, turint žvirblelį rankoj.  Būkite realistai ir pasimėgaukite pritraukta maža laime.

27 d. – Neptūnas grįžta į tiesioginį kelią Žuvų ženkle. Tęsiasi žmonijos dvasinės, moralinės ir ideologinės orientacijos laikotarpis, besiremiantis naujausia Vandenio amžiaus religine, dvasine ir ideologine doktrina, civilizacijos grąžinimas į tikrąsias, moralines vertybes ir gaires.

30 d. – JUPITERIS ruošiasi pereiti į Ožiaragį. Harmoninga JUPITERIO ir SATURNO sąveika padės suderinti dvasinius ir materialinius dalykus.

 

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x