Užtemimų koridoriaus (nuo gruodžio 26 d. Saulės užtemimo iki sausio 10 d. Mėnulio užtemimo) laikotarpio energijos kiekvienam Zodiako ženklui

BENDROS REKOMENDACIJOS. Užtemimas yra jupiterietiškas, astrologiškai tai reiškia, kad jūsų planai socialinėje srityje bus palaikomi, kad reikia laukti pozityvių įvykių. Jaunaties (Saulės) užtemimas yra pradžia, reikalaujanti vystymosi. Pilnaties (Mėnulio) – tai užbaigimas, rezultatai, tam tikro etapo pabaiga. Subręsta mintys, idėjos, planai – tai, kas pasėta per Jaunatį. Kitaip sakant, Užtemimų programa – socialinis statusas, karjera, darbas, valdžia, šeima. Svarbi sausio 3 d. – tai užtemimų koridoriaus vidurio taškas. Iki 3 d. palankiau pasirūpinti namų, šeimos klausimais, po to gerai užsiimti darbu ir karjera. Neskubėkite veikti, pradėti kažką naujo.

AVINUI - sudėtingas laikotarpis. Dėl Marso padėties galimi sveikatos sutrikimai, traumos.   Patartina kuo mažiau keliauti, bendrauti, daugiau būti su savimi vienumoje. Nepasitikėjimas savimi gali privesti prie neteisingų sprendimų. Sausio 3 d. jūsų ženkle bus Mėnulis. Svarbu nesinervinti. Gali kilti noras įtvirtinti savo autoritetą, spaudžiant partnerius.

JAUČIUI – ramus periodas. Galite daug pasiekti, jei 26 d. susiplanuosite savo tolimesnę karjerą, išsiaiškinsite tai, kas neaišku ir apsispręsite. Pasistenkite nesivaikyti malonumų. Jei sieksite dėmesio, tai nepatiks bendradarbiams, todėl šiuo metu geriau bus, jei nesiveršite į priekį. Šiuo metu nepasirašykite kontraktų, atsisakykite dalykinių kelionių.

DVYNIAMS viskas bus gerai. Įsiklausykite į bendrus patarimus. Kai kuriuose reikaluose jums tikrai seksis. Koncentruokitės į namus, tėvus, ypač gruodyje. Sausyje laukite permainų socialinėje sferoje.

VĖŽIUI - nepaprastas periodas. Patartina siekti kuo mažiau susidūrimų, nes šeimos bendravime padidinta konfliktų tikimybė. Nespręskite jokių klausimų, nei šeimoje, nei sociume. Socialinė veikla neduos norimo rezultato, aplinkiniai jūsų nesupras. Galite jausti emocinę įtampą. Būsite jautrus ir pažeidžiamas, o jūsų paties žodžiai, pasakyti šiuo periodu, gali palikti aplinkiniams žaizdas.

LIŪTO išorėje bus daug įtampų, tačiau asmeniškai jūsų nepalies. Laukia naujos perspektyvos ir pozityvios permainos gyvenime. Siekite konkretumo, veikite ryžtingai. Visus klausimus spręskite tik nuo sausio 3 d., o dar geriau – nuo 11 d.

MERGELEI artinasi konstruktyvių pokyčių periodas – būtent dabar galite pakeisti savo gyvenimą į gera, tapti lyderiu – tiek šeimoje, tiek dalykinėje partnerystėje. Verta išbandyti naujus metodus individualumo raiškai. Galimas asmenybės ir visuomenės nuomonės konfliktas . Naujos nuostatos ir jų kaita gali pasireikšti vidiniu konfliktu.

SVARSTYKLĖMS – sunku. Nuotaikų kaita, padidintas jausmingumas. Galimi sveikatos sutrikimai. Geriausia šiuo laikotarpiu „iškristi“ iš socialinio konteksto tam, kad išvengtumėte priešpriešos su vadovu, kolegomis. Galimi konfliktai su pavaldiniais, su partneriu. Nesiaiškinkite santykių ir nedemonstruokite ambicijų, nes tai neduos laukiamo rezultato. Būtų idealu šiuo laikotarpiu atostogauti – išsaugotumėte nervus ir apeitumėte nemalonumus.

SKORPIONUI nėra ko nerimauti. Pasiruoškite į savo gyvenimą įsileisti pokyčius. Jei jiems priešinsitės – jausite spaudimą iš aplinkos. Norite to ar ne – kaita neišvengiama. Ambicingi planai, verslo plėtra ir įtakos sferų augimas - vidinė perkrova vyksta, tad gaudykite mintis, klokite pamatus augimui.

ŠAULIUI sunkiau bus iki sausio 3 d. Marsas neišvengiamai pastūmės veikti, siekti, galbūt netgi agresyviai veržtis į aplinką. Verta susitramdyti, kad nesugadintumėte reikalų. Dėl jūsų pernelyg didelio optimizmo galimos kritinės situacijos, neteisingas pasirinkimas. Šiuo metu suprasti perspektyvas nėra lengva, tad pasiruoškite nenusakomiems įvykiams: kas beatsitiktų, tas – jūsų.

OŽIARAGIUI – sunku. Galimi išsiskyrimai, praradimai. Pasikeis jūsų pasaulėžiūra, savęs pajautimas gyvenime. nors kol kas gali būti sunku, tačiau neužilgo su Jupiteriu surasite save ir realizuositės. Būsite priversti keisti save ir savo elgesio modelį. Įtampas neškitės į darbą – griežtumas ten, švelnumas – namuose. Tuomet sulauksite socialinės sėkmės.

VANDENIUI nestigs idėjų. Jas reikia apsvarstyti. Mokėsite atsijungti nuo negatyvių minčių. Laikotarpis geras naujų projektų pradžiai. Lengvai sudominsite aplinkinius. Kolektyvas padės realizuotis. Dirbti teks daugiau, nei įprastai. Jūsų reputacijai gali pakenkti polinkis į ekstravaganciją.

ŽUVŲ laukia daug naujo ir įdomaus. Lengvai apeisite aštrias situacijas ir iš to netgi naudos turėsite. Remkitės intuicija ir būtinai pasigilinkite į temą, su kuria nuolatos tenka susidurti. Emocingumas būtų jūsų priešas, o koncentracija į darbą ir karjerą – naudinga. Galite pakelti priklausomybių temą ir išmesti viską, kas trukdo.

Naujieji atkeliaus Mėnuliui esant Žuvyse, paskutiniame Zodiako ženkle, o vasaryje prasidėsiantys Metalinės Žiurkės metai pradės naują 12-os metų ciklą. Iki to laiko pasinaudokime Užtemimų energijomis,  uždarykime  senus failus, trukdančius judėti į priekį ir perkraukime programas.

Nuoširdžiai – astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x