Vasaris bus palankiausias Žemės (Jaučio, Mergelės, Ožiaragio)  ir Vandens  (Vėžio, Skorpiono, Žuvų) ženklų atstovų aktyviai raiškai.

1 d. - Dėl sunkios planetų padėties galima asmeninė finansinė krizė. Išlaidos aiškiai viršys pajamas. Todėl pačioje vasario pradžioje rekomenduojama įjungti griežto taupymo režimą ir kontroliuoti asmeninį bei šeimos biudžetą.

3 d. - MERKURIJUS pereina į Žuvų ženklą. Painiava dokumentuose, verslo dokumentacijoje, finansinėse ataskaitose. Tokiais laikotarpiais galite būti nesuprasti, neteisingai interpretuotos jūsų mintys. Būtina pasiekti tarpusavio supratimo, antraip tikėtina sisteminės nesėkmės versle, prekių tiekime, komercinėje, tarpininkavimo veikloje. Laukiamas staigus oro sąlygų pokytis, galimos sniego audros.

7 d. - VENERA pereina į Avino ženklą. Ši situacija diktuoja sunkumus santykiuose, asmeninės harmonijos, finansinės srities problemas. Patogiausiai tokiais laikotarpiais jaučiasi stiprios moterys, taipogi vyrai, kurie turi gerą užnugarį - stiprią, patikimą  partnerę, sutuoktinę.

9 d. - PILNATIS. Saulė Vandenio ženkle, Mėnulis Liūto ženkle. Teigiama MĖNULIO įtaka atvers naujas perspektyvas verslo srityje. MARSAS, einantis Galaktikos ašimi, žada teigiamą įvykių srautą - unikalių susitikimų, kontaktų ir išradingų sudėtingų problemų  sprendimo būdų profesinėje ir kūrybinėje srityje. Nepraleiskite progos padaryti proveržį versle ir kūrybiškume. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: blauzdos, kulkšnys, Achilo sausgyslė, dilbio raumenys, skydliaukė, širdis, aorta, kraujotaka, kraujospūdis, širdies ritmas.

10 d. - VENEROS ir LILIT jungtis pranašauja sunkiausią mėnesio pirmadienį. Nemotyvuotas kolegų, partnerių ir vadovų agresijos pasireiškimas gali ilgam sugadinti nuotaiką. Ryte stenkitės maksimaliai padidinti savo darbo krūvį, kad niekas ir niekaip negalėtų atitraukti jūsų nuo intensyvaus darbo ritmo.

12–27 d. - JUPITERIS kritiniame Ožiaragio ženklo laipsnyje. Kelyje į tikslą gali iškilti rimtų kliūčių. Kritinis laikotarpis santykiuose su aukštesniais asmenimis, viršininkais. Galite būti griežtai kritikuojami už nesavalaikį užduočių atlikimą, svarbaus darbo klaidas. Todėl stenkitės tiksliai ir laiku atlikti savo pareigas. Gresia sudėtingos oro sąlygos.

16 d. - MARSAS pereina į Ožiaragio ženklą. Tai perspektyviausių taktinių tikslų ir uždavinių nustatymo laikotarpis. URANO ir MARSO harmoningo aspekto formavimasis padės rasti unikalią, daug žadančią vystymosi kryptį. Galėsite išspręsti pačią sunkiausią problemą. Geras laikas naujiems verslo ryšiams ir asmeninėms pažintims. Bendras projektas duos gerų rezultatų, o partnerystė bus romantiška ir nepamirštama.

Intensyvi MARSO ir planetoido CHIRONO sąveika  nurodo sunkumų partnerystėje laikotarpį. Tikėtini stiprūs pavydo protrūkiai, bandymai kontroliuoti ir manipuliuoti partneriu. Tai yra išbandymo laikas nenusistovėjusiuose santykiuose. Jei partneris nesupranta ir nepriima jūsų pasaulio, išsiskyrimo tikimybė yra didelė. Būkite išmintingi ir neužsiimkite beviltiškais santykiais. Laimė yra tada, kai tave supranta.

17 d. - MERKURIJUS apsigręžia atgal.  atgalinė kilpa tęsis iki kovo 10 d. Tradicinis informacijos vėlavimo, ryšių darbo strigimo laikotarpis. Gauta informacija gali būti iškraipyta, galite būti nesuprasti. Verslo kelionių, dokumentų tvarkymo, prekių ir grynųjų pinigų judėjimo problemos taip pat yra būdingi šiam laikotarpiui. Kontroliuokite detales, kitaip klaidos gali sukelti rimtų pasekmių. Atmosferos anomalijų tikimybė. Avarinis laikotarpis.

23 d. - JAUNATIS Žuvų ženkle. Sąmonė- informacijos  srauto būsenoje. Dabar galite rasti geriausią išeitį iš sudėtingos situacijos darbe, profesinėje srityje.   Užsirašykite savo mintis ir kylančias idėjas. Jie gali tapti gelbėjimosi šiaudeliu audringame įvykių sraute. Tikėtina, kad gausiai snigs ir bus sunkios eismo sąlygos. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: pėdos, kojų pirštai, hipofizė, kankorėžinė liauka, endorfinų ir melatonino gamyba.

27 d. -  MĖNULIS ir VENERA susijungia kritiniame Avino ženklo laipsnyje. Tai reiškia netikėto ir aštraus partnerių konflikto tikimybę. Šis konfliktas gali sukelti netgi laikiną ilgalaikių santykių nutrūkimą. Tad būkite diplomatiški, pademonstruokite išmintį ir nepasiduokite konflikto provokacijai. Dėl sudėtingų oro sąlygų - pavojinga diena kelyje. Laikykitės saugaus eismo taisyklių. Nerekomenduojamos ilgos, sudėtingos, naktinės kelionės.

Nuo 28 d. dėl planetų sankaupos OŽIARAGIO ženkle galimas didesnio pasitikėjimo savo tikslais ir uždaviniais laikotarpis. Įvykiai išdėstys logine grandine, parodančia geriausią kelią į priekį, siekiant savo tikslų. MARSAS kove jungsis su  SATURNU. Atšiaurių aplinkybių laikotarpis, reikalaujantis maksimalios koncentracijos įveikiant rimtas kliūtis ir kliūtis jūsų kelyje. Darbotvarkėje vis dar yra finansų sektoriaus plėtra ir stabilizavimas, taktinis planavimas, finansinės padėties konsolidavimas ir judėjimas siekiant tikslų.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x