Nuo kovo 30 d. MARSAS viešės Vandenyje – draugystės, kūrybos, bendravimo, neįprastų idėjų ir technikos ženklą. Tai reiškia, jog aktyvesni taps ir Dvyniai, ir Svarstyklės, o sudėtingesnis laikas laukia Liūtų: galima tikėtis stiprių konkurentų ir kolegų, žaisti pagal kitų taisykles. Beje, teisingai įvertinus šią info, galima išmokti būti komandoje, nesistengiant visos „liūto dalies“ susigrobti sau.

MĖNULIS spės prabėgti Dvynių, Vėžio, Liūto ir Mergelės ženklais.

Dėl retrogradiškumo VENERA Dvyniuose bus ilgai – 4 mėnesius, todėl balandyje gali susiklostyti aplinkybės, susiję su ryšiais, mokymusi, pažintimis, kurios įtakos kitų trijų mėnesių permainas.

1 d. – LILIT ir SELENOS įtaka žada mistinę dieną, užpildytą dvasiniais įvykiais. Ši diena gali atnešti labai rimtų pokyčių jūsų gyvenime. Visą dieną galite jaustis tarsi po nematomu gaubtu, tarsi kažkieno slaptai  stebimi, lyg kažkas su jumis juokautų. Ko gero, pajausite, kad esate tarsi vedami į kokį nors labai svarbų, lemtingą susitikimą, pažintį. Ir ši pažintis pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę, visišką laimę.

3 d. - VENERA pereina į Dvynių ženklą. Pagal horoskopą diena palanki naujiems susitikimams ar pažintims. Tačiau šie susitikimai turės dvejopą, mistišką pobūdį. Kaip santykiai vystysis toliau, priklauso nuo jūsų asmeninio horoskopo rodmenų. Jei susitikimas, pažintis jums atrodytų svarbus, susisiekite su savo asmeniniu astrologu.

4 d. – MĖNULIS visą dieną bus be kurso, tad išmintingiau neskubėti pirkti, susipažinti, priimti pasiūlymų.

5 d. – prasideda ilgalaikė JUPITERIO ir PLUTONO jungtis. Ji lemia reikšmingus socialinius procesus ir pokyčius. Galimi ir sudėtingi galios piramidės pokyčiai ir susidūrimai  visame pasaulyje. Dėl šių gigantų sąveikos galimas krizės ekonomikoje sustiprėjimas.

8 d. – MĖNULIO PILNATIS Svarstyklėse. SAULĖ – impulsyvaus lyderio Avino ženkle. MARSO konfliktas su  SATURNO – URANO duetu nusako ypač pavojingas, kritines dienas.

Galimos pavojingos, netikėtos situacijos kelyje, eismo įvykiai, nelaimingi atsitikimai transporte. Tokiomis dienomis prieš išeinat ar išvažiuojant į kelią, reikia įsiklausyti į savo intuiciją. Jei kamuoja nemotyvuotas nerimas - geriau atidėkite tą kelionę.

Šių planetų poveikio išdava - šeimyniniai konfliktai dėl laisvės poreikio ir asmeninės erdvės ribų. Moterims patartina prisiminti patarlę: „jei nori turėti, reikia paleisti“. 

Būkite atsargūs, atlikdami sudėtingus darbus ir užduotis, dirbdami su elektriniais įrankiais, sudėtinga elektronine įranga. Galima vietinė finansų sektoriaus krizė. Galbūt negausite paramos, lėšų, kurių buvote tikėjęsi, ar išlaidos viršys pajamas. Iš anksto apsvarstykite atsarginį problemos sprendimą. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio inkstai, šlapimtakiai, šlapimo pūslė, venos, oda, kasa, insulino gamyba.

11 d. - Merkurijus pereina į Avino ženklą. Lilit įtaka perspėja apie sukčiavimo, apgaulės tikimybę, siekiant pasisavinti jūsų lėšas. Arba jūs galite pasinaudoti kitų žmonių lėšomis. Galite būti pakviestas dalyvauti nuotykių kupiname projekte, siūlančiame lengvai praturtėti. Nepasiduokite lengvų pinigų provokacijai: gresia būti apkaltintu sukčiavimu, galite atsidurti labai nemalonioje situacijoje.

16-17 d. – MERKURIJUS susitinka su LILIT karingojo Avino scenoje. Šios dienos gali įeiti į istoriją kaip didžiulės pasaulinės sisteminės krizės dienos. Galimi ir politiniai skandalai, ir atsistatydinimai, ir  daugelio šalių tautų nusivylimas savo vyriausybe, taipogi įvairių šalių nusivylimas savo vyriausybe. Tokiu laikotarpiu optimaliausia kurti savo individualius autorinius projektus, kad padarytumėte tai, ko reikia žmonėms. Tai vienintelis būdas išgyventi sunkius laikus, nepadarant didelės žalos asmeniniam biudžetui. Žvaigždės pataria - geri, patvarūs baldai ir kiti patikimi namų apyvokos daiktai visada bus paklausūs.

23 d. – MĖNULIO JAUNATIS Jautyje, jis bus kartu su URANU. Šią dieną, veikiami išorinių veiksnių, galite sugalvoti įdomių, daug žadančių idėjų, kaip sukurti pagrindinį ar papildomą pajamų šaltinį. Įsirašykite informaciją iš išorinių šaltinių. Tikėtini staigūs oro sąlygų pokyčiai, oro kontrastai. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: smakras, kaklas, gerklė, balso stygos, skydliaukė, tonzilės, Adomo obuolys.

25 d. - PLUTONAS sukasi atbuliniam judėjimui Ožiaragio ženkle. Tikėtina galimybė atkurti tai, kas buvo sugriauta ar sunaikinta pastaraisiais mėnesiais.

27–28 d. - MERKURIJUS pereina į Jautį. Tinkamas laikotarpis komercinėms, tarpininkavimo, verslo ir dalykinėms kelionėms, jei pandeminė situacija nurims. Kaip visada pavasarį, palankios išvykos į gamtą, mišką, sodą.

Gegužės mėn. ir JUPITERIS, ir SATURNAS bus retrogradiniai. SATURNO ir JUPITERIO judėjimas  atbulai reiškia pagrindinių projektų, problemų ir kliūčių, trukdančių judėti link užsibrėžto tikslo, slopinimą. Šis laikas turėtų būti daugiau teorija, nei praktika. Stenkitės toliau plėtoti pagrindinę veiklą, prioritetinį projektą ramiai, užtikrintai, bet neskubėdami. Bet kokia įtampa dabar sukels ūmų šalutinį poveikį. Peržiūrėkite visas svarbiausias projekto problemas ir detales, nurodykite bendradarbiavimo detales ir rudenį jūsų projektas įgis naują postūmį strateginei plėtrai.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x