Pirma gegužės dekada - stacionaraus JUPITERIO ir SATURNO periodas. Šiuo metu pradėti projektai turės ilgalaikę perspektyvą ir bus labai stabilūs. Vėliau SATURNAS IR JUPITERIS judės atbuline eiga, o tai reiškia pagrindinių projektų, problemų ir kliūčių, trukdančių judėti link užsibrėžto tikslo, slopinimą. Šis laikas yra daugiau teorija nei praktika. Stenkitės toliau plėtoti pagrindinę veiklą ar prioritetinį projektą ramiai, užtikrintai, bet neskubėdami. Bet kokia įtampa dabar sukels ūmų šalutinį poveikį. Peržiūrėkite visas svarbiausias projekto problemas ir detales, numatykite bendradarbiavimo detales ir rudenį jūsų projektas įgis naują postūmį strateginei plėtrai.

1–3 d. – MĖNULIS bendraus su daugybe planetų, ir tai bus emociškai sunkios dienos. Daugybė išorinių stresą sukeliančių veiksnių, atitraukiančių ir nuo ramaus poilsio, ir nuo sistemiško reikalų sprendimo. Geriausia išeitis yra pasitraukti į gamtą, atokiau nuo civilizacijos. Išjunkite visas programėles ir ryšius, internetą. Susivienykite su gamta ir būkite tyri bei nuoširdūs, kaip vaikai. Tai nėra laikas verslui, darbams. Tokiais laikotarpiais veiklumas ir iniciatyva yra baustini.

6 d. - MERKURIJUS pereina į Dvynių ženklą. Savo valdose būdamas, jis  suteikia daug įdomių idėjų, gerų, daug žadančių pažinčių ir kontaktų. Puikus laikas poilsiui lauke, žvejybai, žolelių rinkimui, gamtos dovanoms. Pasikraukite natūralia energija, pajuskite gamtos ir Žemės planetos grožį.

7 d. - PILNATIS. MĖNULIS Skorpione, SAULĖ Jautyje. Sunkios dienos finansų sferoje. Asmeninės finansų krizės tikimybė, kai išlaidos viršija pajamas. Gali prireikti lėšų gamybai, verslui plėtoti -stenkitės kaupti jas iš anksto. Palankus laikotarpis kūrybiniam proveržiui. Dėmesio pareikalaus lytinių ir virškinimo sistemų ligos.

10 d. - Fantastiškų, didelio masto idėjų ir projektų gimimo laikotarpis. Šiose kosminėse idėjose iš esmės yra Vandenio amžiaus energijos, tačiau jos remiasi žmonijos pamirštais projektais. Sėkminga pradžia visų kūrybinių profesijų atstovams - rašytojams, menininkams, poetams, kompozitoriams, dizaineriams ir architektams. Galite pradėti įgyvendinti savo pagrindinę svajonę, ilgalaikį projektą.

11 d. - SATURNAS pasisuka priešinga kryptimi Vandenio ženkle. Tai yra strateginės ateities planavimo laikotarpis. Pagrindinės, prioritetinės plėtros krypties, savirealizacijos ateinantiems 10 - iai metų numatymas. Saturnas grįš į tiesioginį judėjimą rugsėjo 29 d.

13 d. - MARSAS pereina į Žuvų ženklą. Ši padėtis lemia poreikį pasitikėti intuicija ir priimti įvykių srautą. Kartais mūsų smegenys mūsų aukštesnysis AŠ, geriau žino, kaip integruotis į aplinkybes ir įvykius, kurie per greitai keičiasi. Kaip sakė išminčius - neikite su srautu, neplaukite prieš srovę - judėkite ten, kur jums reikia. Galimi gausūs krituliai.

13 d. - VENERA pasisuka atgal Dvynių ženkle, kur bus net iki birželio 25 d. Prasideda ilgas laikotarpis, kai išoriniai veiksniai ir aplinkybės trukdys sėkmingai tvarkyti reikalus. Paradoksalu, tačiau tai - sėkmingas kūrybinių idėjų ir projektų laikotarpis. Visi planai ir projektai, kuriuos esate atidėję vėlesniam laikui, gali būti atnaujinti ir įgyvendinti per šį laikotarpį. Šiuo metu užmegzti ar atnaujinti santykiai gali įnešti prarastos romantikos aureolę, atnaujinti praeities jausmų gaivumą ir turtingumą.

14 d. - Ožiaragio ženkle JUPITERIS sukasi atbulinei eigai. Prasideda socialinių pokyčių laikotarpis. Laukia pokyčiai profesinėje srityje, pertvarkymai darbe. Atsižvelgiant į jūsų asmeninio horoskopo indikacijas, jus gali pažeminti ar paaukštinti, todėl karjeros perspektyvas verta aptarti su asmeniniu astrologu. Svarbu suprasti, kad pokyčiai neišvengiami.

20 D. – SAULĖ pereina į Dvynius. Tai kelionių, mokslo, komunikacijos ir kontaktų periodas.

22 d. – JAUNATIS  Dvynių ženkle. Kūrybinis laikotarpis. Krizinis mėnulio mėnuo baigėsi, tad daugybė problemų, susikaupusių viduje ir finansuose,  nuo balandžio pabaigos bus išspręstos artimiausiomis dienomis.

Tikėtinas oro sąlygų pasikeitimas: nedidelis atvėsimas, stiprus vėjas, nenormalūs ciklonai ir anticiklonai. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: pečių, dilbių, rankų, rankų, kvėpavimo takų, bronchų, plaučių, nervų sistemos ir galūnių (ypač susijusių su motoriniais įgūdžiais), kapiliarų organai.

28 d. – MERKURIJUS pereina į Vėžio ženklą. Palankus laikas daržininkystei, sodo, kaimo baldų sutvarkymui, sodybų puošimui. Žygiai ir išvykos po gamtą duos gerą efektą. Šeimose -  tinkamas laikas intelektualiems žaidimams, bendram pasaulinio kino klasikos žiūrėjimui. SELENA žada harmoningą santykių kūrimo, taikos, derybų dieną kilusiems konfliktams išrišti. Galėsite pereiti sudėtingas psichologines kliūtis santykiuose, išspręsti svarbiausius, aktualiausius santykių klausimus. Netrukus jis suksis atbulas, tad jau galimas tam tikras reikalų strigimas.

Būkime laimingi, krintant rausvam obelžiedžių sniegui...

Jūsų Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x