Karminių mėnulio mazgų įtaka yra vienas paslaptingiausių ir reikšmingiausių astrologijos aspektų. Mėnulio mazgai yra matematiškai apskaičiuoti taškai, kuriuose Mėnulio orbita susikerta su mūsų stebimu Saulės judėjimu. Be to, mėnulio mazgai žymi užtemimų ribas, kai netoliese yra Mėnulio Jaunatis ar Pilnatis. Mėnulio mazgų judesio schema nėra tiesi linija, ji lenkiasi išilgai zodiako apskritimo kaip gyvatė.

2020 m. gegužės 5 d. Mėnulio mazgai paliko Vėžio ir Ožiaragio žvaigždynus ir pateko į Dvynių ir Šaulio ženklus, kur įsikurs iki 2022 m. sausio 18 d. Šiaurinis mėnulio mazgas pereis į Dvynius, o pietinis - į Šaulį, kuriame taps pagrindine antrojo ketvirčio tema.

Šiaurinio mėnulio mazgo pozicija Dvyniuose rodo ambicingų norų padidėjimą, naują pasirinkimą, naujos medžiagos studijas. Pietinis mėnulio mazgas Šaulyje, priešingai, atskleidžia senas problemas, su kuriomis jau esate susipažinę. Turėsite su jomis susidoroti: išspręsti tai, ką galima išspręsti, atsikratyti to, kas nebėra svarbu arba trukdo judėti į priekį. Sekite Merkurijų. Kai tik Šiaurinis mėnulio mazgas pasislinks į Šaulio ženklą, būtent Merkurijus pradės mums rodyti kelią naujų galimybių paieškai. Dvyniai yra nepastovus ženklas, todėl būkite pasirengę, kad, eidami šiuo keliu, jūs susigundysite kažkuo kitu ir pasuksite kita linkme. Stenkitės sutelkti dėmesį, kad toks blaškymasis nebūtų per didelis. Tuo pačiu Merkurijus, kuris valdys Šiaurinį mazgą, jums pasakys, kad neturėtumėte įsikibti į jokius planus, galbūt, jei pažvelgsite į dalykus plačiau, galėsite rasti naujų sėkmingų krypčių. Būkite atviri naujoms galimybėms ir naujai informacijai, parodykite smalsumą, įvertinkite tai ir nebijokite abejoti jokiais dogminiais požiūriais, būkite pasirengę įsiklausyti ir integruoti naujas perspektyvas.

Retrogradinio Merkurijaus judėjimo laikotarpiais – pirmasis etapas vyks Dvyniuose nuo birželio 18 iki liepos 12 dienos, tada dar vienas retrogradinis etapas Skorpione nuo spalio 13 iki lapkričio 3 dienos, kai Merkurijus bus harmoningas, išbandykite Dvynių šiaurinį mazgą - nebijokite užduoti sau klausimų ir būkite pasiruošę kaitai. Merkurijus kvies mus ištirti ir suabejoti emociniais blokais ir pasąmoniais modeliais, kurie yra mūsų suvokimo ir bendravimo pagrindas. Kadangi Venera gegužės 13 d., praėjus savaitei po to, kai Šiaurinis mazgas pateks į Dvynius, taip pat bus retrogradinė, pagrindinė 2020 m. pamoka bus ieškoti naujų būdų, kaip perteikti mūsų emocinius poreikius santykiuose.

Kai tik Pietinis mėnulio mazgas šių metų gegužę įžengs į Šaulį, Jupiteris pradės pasakoti, kaip galime gauti didžiausią naudą iš to, kas, mūsų manymu, yra tikroji mūsų gyvenimo prasmė. Jupiteris, kuris perims Pietinio mazgo valdymą, yra plėtimo(si) planeta, o tai reiškia, kad mes turėsime atidžiau pažvelgti į savo gyvenimo filosofiją ir galbūt atsikratyti to, kas prieštarauja mūsų patirčiai. Kadangi Jupiteris didžiąją dalį šių metų dalį praleis Ožiaragyje kartu su Plutonu ir Saturnu, turėsime įsigilinti į mums iškilusius klausimus ir išspręsti problemas, kurios yra paviršiuje. Akivaizdu, kad su Pietiniu mėnulio mazgu turėsime dirbti 2020 m. pabaigos, kai gruodžio 19 d. Jupiteris įžengs į Vandenį ir pradės ruoštis susitikimui su Saturnu, kuris įvyks šiame ženkle gruodžio 21 d. Kitas išbandymas, kurį turėsime ištverti per šį laikotarpį - tai pilnas Saulės užtemimas 24-ame Šaulio laipsnyje gruodžio 14 d. Tačiau norėdami sėkmingiau integruotis ir išlaisvinti šių reiškinių potencialą, turėsime sunkiai dirbti visus šiuos metus, negailestingai atsikratydami bet kokio mums nereikšmingo ar nereikalingo įsitikinimo ir visko, kas neturi tikrosios vertės. 

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x