Planetos retrogradas reiškia, kad stebėtojo Žemėje požiūriu ji Zodiake juda priešinga kryptimi, tarsi eidama atgal. Venera grįžta atgal kas pusantrų metų. Pastarąjį kartą Venera darė kilpą 2018 metais – Skorpione nuo spalio 5 iki spalio 31 dienos, o Svarstyklėse - nuo spalio 31 iki lapkričio 16 dienos.

Venera yra meilės, grožio ir finansų planeta. Ji yra Jaučio ir Svarstyklių ženklų valdytoja. Todėl judėjimas atgal gali ypač paveikti šiuos ženklus, jei yra tam tikri ryšiai gimimo horoskope.

2020 m. gegužės 13 d. – birželio 25 d. - visą šį laiką Venera yra DVYNIUOSE.

Veneros atsakomybei priklauso kelios gyvenimo sritys:

-pinigai ir materialinės vertybės;

- meilė, santuoka;

- bet kokios partnerystės;

- moters įvaizdis ir sveikata;

- mados ir grožio pramonė.

Šios sferos bus pabrėžiamos retrogradiniu planetos laikotarpiu. Staiga jus gali užklupti pokyčiai, norų pervertinimas ir net visokios Visatos skriaudos.

KO NEGALIMA DARYTI?

 1. Jokių esminių išvaizdos pokyčių. Paprastas įprastas kirpimas gali pasirodyti nesėkmingas, jau neminint garbanojimo, stiliaus formavimo, plaukų dažymo, blakstienų priauginimo. Tai yra, po kirpėjo ir kosmetologo paslaugų, jums nebus malonu.
 2. Neskelbkite sužadėtuvių, neregistruokite santuokos. Naujos pažintys yra trumpalaikės. Turėkite tai mintyje.
 3. Neišleiskite pinigų vertingiems ir brangiems papuošalams, madingiems daiktams, prabangos daiktams ir interjerui, nes netrukus galite nusivilti, įsigiję skubotus daiktus.
 4. Nesiskolinkite pinigų net iš draugų, nesitvarkykite didelės paskolos ar hipotekos, stenkitės neinvestuoti į įvairius investicinius projektus, - dabar susilaikykite nuo rimtų finansinių operacijų.
 5. Nepradėkite naujo verslo.
 6. Nepirkite nekilnojamojo turto ir vertybinių popierių. Stenkitės vengti rimtų derybų, vedančių į ilgalaikius susitarimus, o juo labiau teisinių ir prekybos susitarimų sudarymo.
 7. Neplanuokite pristatymų, reklaminių kampanijų, kitų masinių renginių, kuriais siekiama padidinti pardavimus. Jūs negausite laukiamų rezultatų.

KĄ GALIMA IR KĄ REIKIA PADARYTI RETROGRADINĖS VENEROS 40-IES DIENŲ LAIKOTARPIU?

 1. Perkratykite drabužių spintą ir visus nereikalingus drabužius, batus, papuošalus, aksesuarus išmeskite ar atiduokite tiems, kuriems jie pravers ar suteiks džiaugsmo.
 2. Peržiūrėkite santykius su savo santuokos ir verslo partneriais, taip pat su visais savo giminaičiais, artimaisiais ir pažįstamais, kurie šiuo metu jus supa. Nepamirškite pagvildenti ir iš naujo įvertinti savo etinių ir dvasinių vertybių.
 3. Mėgaukitės menu, grožiu, gamta. Eikite iš miesto, daugiau bendraukite su artimaisiais, apsilankykite teatruose, parodose, muziejuose, amatuose, dekoruokite namus, darykite tai, kas teikia malonumą.
 4. Atkurkite seniai prarastus ryšius su kadaise artimais draugais, giminaičiais, artimaisiais. Veneros retrogradiniu laikotarpiu taisykite sugadintus santykius. Tai geriausias laikas atleisti įžeidimus, atnaujinti bet kokius kontaktus.
 5. Baikite visą anksčiau pradėtą veiklą, susijusią su finansais, menu, partneryste, teisiniais klausimais ir socialine veikla.
 6. Susigrąžinkite meilę ir laimę, prarastą dėl kvailumo ar perdėto pasididžiavimo. Jei per šį laikotarpį netyčia sutikote seną meilužį, kurį dažnai prisimindavote su giliu apgailestavimu, pasistenkite atnaujinti šiuos santykius. Nedvejodami, - jums pasiseks!

Ypač atsargūs turėtų būti žmonės, kurių gimimo horoskope yra planetos nuo 21 iki 5 laipsnių Dvyniuose ir Šaulyje. Kreipkitės į astrologą.

Visada Jūsų - Vega Vida 

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x