Šiuo metu MARSAS Žuvų ženkle lemia poreikį pasitikėti savo intuicija ir priimti įvykių srautą. Kartais mūsų smegenys, mūsų aukštesnysis AŠ geriau žino, kaip integruotis į aplinkybes ir įvykius, kurie labai  greitai keičiasi. Tai gali lemti nemažą kritulių kiekį.

Visą mėnesį MERKURIJUS bus Vėžyje. Pirmoje mėnesio pusėje visi reikalai klostysis sėkmingai. Po to MERKURIJAUS posūkis atbulinei eigai sulėtins ir pristabdys situacijas. Svarbiausios mėnesio temos yra šeima, namai, namų ūkis, būsto gerinimas, remontas bute, name, sodyboje, vasarnamyje, šeimos transporto priemonių keitimas, pirkimas ar remontas.

VENERA yra retrogradinė kartu su žvaigžde Aldebaranu. Remiantis horoskopu, rezonansinės stichinės nelaimės, kurią sukelia Oro ir Žemės elementai, tikimybė pasaulyje (žemės drebėjimas, nuošliaužos, neįprastas uraganas, tornadas, atmosferos anomalija).

Nuo 2020 m. birželio 5 d. iki liepos 5 d. - bus vasaros užtemimų koridorius. Tokiais laikotarpiais nerekomenduojama skraidyti ir priimti svarbių, reikšmingų sprendimų. Užtemimo koridoriui pasibaigus, probleminės problemos ir situacijos tarsi pačios randa savo sprendimą.

1-4 d. – antrasis šiemet VENEROS ir MARSO konfliktas Dvynių - Žuvų ašyje. Galimos rimtos problemos santuokos, asmeniniuose ir verslo santykiuose, pašlijusi moterų sveikatai, paaštrinti konfliktai su artimaisiais ir kaimynais. Nemalonios bendravimo situacijos, problemos, kurios atsirado sausio pabaigoje, įvykus pirmajam šių planetų konfliktui, gali priminti apie save.

3 d. SAULĖ susijungia su R VENERA ir ją sudegina. Tuo pačiu SAULĖ Dvyniuose sueina į aštrų konfliktą su MARSU Žuvyse: tikėtini apsunkinti santykiai su vyrais, dirglumas, konfliktai, taipogi slapta žala, apgaulė, nelaimingi atsitikimai, traumos ir sveikatos sutrikimai stipriosios lyties atstovams.

Šiuo metu labai svarbu atsargiai kalbėti ir apsaugoti savo duomenis nuo atakų internete.

Toliau revizuosime savo vertybes - papuošalus, drabužių spintą, asmeninius ir verslo ryšius. Padidėja meilės ir darbo nutrūkimo rizika, tačiau santykiai su senais draugais gali būti atkurti, pažadinti meniniai ir literatūriniai talentai. Galime perskaityti senas knygas.

Panašius RETRO VENEROS laikotarpius Dvyniuose mes gyvenome 2012 m. Ir 2004 m.

5 d. - pusšešėlinis MĖNULIO  užtemimas. SAULĖ Dvyniuose, o PILNATIS Šaulio ženkle. MĖNULIS konflikto su MARSU - NEPTŪNU fone perspėja apie avaringą periodą, įtemptas, konfliktines situacijas partnerystėje. Stenkitės kontroliuoti savo emocijas ir sudėtingas keliones bei derybas perkelkite į kitą dieną. Tokiomis dienomis kylantys konfliktai ilgam užsitęsia. Galimas staigus lėtinių ligų paūmėjimas. Recidyvo atveju pasikonsultuokite su gydytoju.

Sveikatos srity reikalauja dėmesio: kepenys, kryžkaulis, šlaunikauliai, uodegos kaulai, šlaunų raumenys, klubo sąnariai, juosmens slanksteliai, apatiniai nugaros raumenys, pečiai, dilbiai, plaštakos, plaštakos, kvėpavimo takai, bronchai, plaučiai, nervų sistema ir galūnės (ypač susijusios su motoriniais įgūdžiais), kapiliarai.

14–18 d. – MERKURIJUS sukasi Vėžio ženkle atbulinei eigai, susijungęs su žvaigžde SIRIJUMI. Sudėtingos energijos ir situacijos šeimos santykiuose. Daug smulkių buities reikalų. Galimos nenumatytos išlaidos. Venkite konflikto, nes jis gali vilktis visą mėnesį - iki liepos 18 d. Saugokitės vandentiekio, kanalizacijos avarijų.

Palanki MERKURIJAUS ir NEPTŪNO sąveika žada palyginti stabilias oro sąlygas, pakankamą kritulių kiekį ir komfortišką oro temperatūrą.

21 d. – JAUNAS MĖNULIS. SAULĖS UŽTEMIMAS Vėžio ženkle. Emocinė savikontrolė yra būtina. Šio laikotarpio įvykiai ryškiausiai vystysis tarp Vandens ir Žemės elementų ženklų atstovų. Tikėtini keli konfliktai ir nesusipratimai skirtinguose lygmenyse. Būkite išmintingi ir šiek tiek sumažinkite aktyvumą. Jautrūs bus: skrandis, gleivinė, kiaušidės, gimda, makštis, pieno liaukos, pleura, pilvaplėvė, limfinė sistema, krūtinkaulis.

23 d. - NEPTŪNAS grįžta atgal. Tai sudėtingų oro sąlygų laikotarpis. Sudėtingos situacijos kelyje, transporte. Nerekomenduojama leistis į ilgas, sunkias keliones, reikalaujančias daug streso.

25 d. - VENERA sukasi į  tiesią eigą Dvynių ženkle. Padėtis finansų sektoriuje pamažu išsilygins - finansinio nestabilumo laikotarpis baigiasi. Bus galima rasti papildomą pajamų šaltinį. Pasibaigia šešių savaičių laikotarpis - „pasninkavimas“, „įšaldymas“, revizija, vertybių, meilės, artimųjų, žmonių santykių restruktūrizavimas. Laikas bus įvertinti tai, kas pasikeitė gyvenimo estetikoje, santykiuose su kitais, finansuose ir vertybėse, laikas pripažinti savo ar kitų klaidas, suprasti savo jausmus ir pradėti judėti pirmyn. Tikėtinas oro sąlygų pasikeitimas.

 28 d. - MARSAS pereina į Avino ženklą. Protingo verslo ir verslumo laikotarpis. Palankios taktinės pastangos. Marso ciklas - 2 metai. Ir šio laiko pakanka sėkmingai įgyvendinti trumpalaikį projektą. Prasidės naujas, dvejus metus truksiantis kiekvieno žmogaus savirealizacijos,  kūrybingumo, aktyvaus asmenybės pasireiškimo laikotarpis. Rezultatas gali patikti tiek finansiškai, tiek morališkai. Gausite palaikymą ir pripažinimą naujame lygyje.

Planetoidas CHIRONAS, jungiantis materialius ir dvasinius pasaulius, liepą pasisuks priešinga kryptimi. Aktualios bus pasirinkimo tarp materijos, kasdienio ir amžinojo, dvasinio pasaulio situacijos.

 

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x