3 d. – PILNATIS: MĖNULIS Vandenyje, SAULĖ Liūte. Intensyvi planetų sąveika. Psichologiškai sunki diena. Daugybė netikėtų aplinkybių, force majeure situacijų. Prireikės labai greito atsakymo. Galite sulaukti nepagrįstos kritikos. Rūpinkitės savo nervais. Avaringas laikotarpis - sunkias ir ilgas keliones atidėkite vėlesniam laikui.

Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: blauzdos, kojos, kulkšnys, Achilo sausgyslė, dilbių raumenys, skydliaukė.

Sunkios oro sąlygos. Atmosferos anomalijos.

5 d. - MERKURIJUS patenka į Liūto ženklą. Atsiras daug kūrybinių idėjų ir ketinimų. Tačiau yra nedaug galimybių jas įgyvendinti. Įrašykite įdomiausias idėjas ant popieriaus arba į savo kompiuterio dienoraštį. Jie bus jums naudingi ateityje.

7 d. - VENERA įeina į Vėžio ženklą. Palankus laikas kosmetinėms procedūroms, gydymui. Taip pat galite atlikti kosmetinį remontą savo būste. Namo apdaila, baldų perstatymai duos gerą efektą namo energijai ir jūsų asmenybei. Venera Vėžyje mėgsta tvarką ir grožį namuose.

10–13 d. - MARSAS kartu su LILIT įtemptame Avino laipsnyje. Nemotyvuotos agresijos išlaisvinimo laikotarpis. Lankytis masinėse parodose ir koncertuose, naktiniai pasivaikščiojimai nerekomenduojami. Vaikams, paaugliams ir jų socialiniam ratui reikės ypatingo dėmesio. Patikrinkite visus kontaktus, atsirandančius per šį laiką. Yra grėsmė patekti į destruktyvių sektų tinklą.

12 - 14 d. - JUPITERIS įtemptame Ožiaragio laipsnyje, galimi sudėtingi įvykiai, neramumai pasaulio geopolitikoje ir ekonomikoje. Tai aktyvus Žemės ir Ugnies elementų pasireiškimo periodas. Tikėtina padidėjęs seisminis aktyvumas ir didelio masto natūralūs gaisrai, kai kur vyraus karščiai.

15 d. - URANAS grįžta atgal. Pavojingos dienos, aviacijos avarijos. Nerekomenduojama atlikti sudėtingų techninių darbų, remonto darbų, naudojant elektrinius įrankius. Sunkias ir ilgas keliones atidėkite vėlesniam laikui. Sudėtingos oro sąlygos.

19 d. – MĖNULIO jaunatis Liūto ženkle. JAUNATIES ir MERKURIJAUS sąsaja nusako sunkų periodą, kalbant apie protinį darbą, darbinių pareigų atlikimą. Labiausiai norėsis mesti viską ir eiti atostogauti. Bet ir tiems, kurie atostogauja, nėra lengviau: norisi atkreipti visų dėmesį, pasirodyti. O dėmesio tiesiog nepakanka. Visi aplinkiniai staiga susitelkia į save ir savo interesus. Žvaigždės rekomenduoja - atostogaukite. O aplinkiniai palauks.

Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: širdies ir kraujotakos negalavimai. 2020 m.

20 d. - MERKURIJUS perbėga į Mergelės ženklą. Geras laikas viską visur sutvarkyti. Kuo greičiau viską sudėsite ant lentynų savo darbo vietoje, namuose, galvoje, tuo greičiau susivėlę reikalai išsipainios ir toliau vyks sklandžiai. Kūrybiniai reikalai strigs, nebus lengva juos sutvarkyti. Būtina atkreipti dėmesį į sveikatos problemas, kūno tobulinimą. Po vasaros karščių galimi medžiagų apykaitos sutrikimai. Atlikite įprastą sveikatos patikrinimą ir pradėkite stiprinti imuninę sistemą.

22 d. - SAULĖ ateina į MERKURIJAUS valdas - į Mergelės ženklą. Geras laikas apibendrinti preliminarius vasaros laikotarpio rezultatus, sudėti akcentus, numatyti pagrindines užduotis iki 2020 m. rudens. Gera diena sutvarkyti reikalus reikaluose ir dokumentuose. Netyčia galite rasti seniai pamestus daiktus, dokumentus.

27–31 d. - paskutinės išeinančios vasaros dienos apibendrins visą vasaros laikotarpį:

UGNIES  ženkluose bus matomos ir vertinamos daug žadančios galimybės, siekiant pažangos siekiant pagrindinių tikslų ir uždavinių. Jie supras, kaip pasiekti tokį galios lygį, kokio jie iš pradžių siekia savo veikloje.

ŽEMĖS  ženklai“ įvertins jų finansines perspektyvas, tikimybę pasiekti tą profesinį, karjeros lygį, kuris užtikrins jų stabilumą ir tolimesnį tobulėjimą.

ORO ženklai gaus pakankamai energijos savo kūrybinėms idėjoms ir projektams įgyvendinti. Jie galės sudaryti ilgalaikio plėtros planą.

VANDENS ženklai matys tolimą perspektyvą. Ir jie sukurs savo vystymosi tikslą. Jie galės pradėti judėti link savo tikslo.

NEPAMIRŠKIME PAKELTI AKIS Į DANGŲ – RUGPJŪČIO NAKTIMIS KRINTA ŽVAIGŽDĖS IR PILDO NORUS. SĖKMĖS 😊

Astrologė Vega  

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x