Lapkričio 1 d. - artimiausiomis dienomis veiks spalio 31 d. Pilnaties vibracija. Galima vietinė finansų krizė, išlaidų gausa. Biuro įrangos, kompiuterių sistemų, elektros energijos gedimas. Avarinis laikotarpis transporto srityje. Laikykitės kelių eismo taisyklių ir būkite ypač atsargūs kelyje. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: kaklas, gerklė, balso stygos, skydliaukė, tonzilės.  Didelio masto pasaulinės ekonomikos krizės banga. Juodoji savaitė pasaulio prekybos biržose ir pasaulio finansiniuose centruose. Galingas kritinis poveikis pasaulio ekonomikai ir geopolitikai.

Lapkričio 3 d. - vakare Merkurijus grįžta į tiesioginį judėjimą Svarstyklių ženklu. Pagaliau prasidės sistemingesnė verslo, komercinės, tarpininkavimo sferos plėtra. Bus galima tęsti mokymus, parengti reikalingus dokumentus ir užmegzti patikimą partnerystę su verslo partneriais ir svarbių produktų tiekėjais. Geras laikotarpis sukurti ir pradėti įgyvendinti asmeninį, autorinį projektą, išleisti unikalią produkciją, intelektinį produktą.

Lapkričio 7 d. - Didysis planetų kryžius projektuojamas ant šeimos sferos. Išoriniai veiksniai ir įvykiai gali sukelti nenumatytų išlaidų ir padaryti skylę šeimos biudžete. Sunkių oro sąlygų laikotarpis. Būkite atsargūs vairuodami, eidami. Geriau atidėti ilgas keliones.

Lapkričio 11 d. - Merkurijus pereina į Skorpiono ženklą. Avarinė situacija keliuose. Laikykitės eismo saugumo taisyklių.

Lapkričio 14 d. - Marsas grįžta į tiesioginį judėjimą Avino ženklu. Pamažu bus atkurtas projektų ir reikalų judėjimas, sulėtinęs jų plėtrą rugsėjo pradžioje. Pagal horoskopą ateina palankus laikotarpis įvairioms įmonėms. Galėsite įveikti visas kliūtis ir biurokratinius kliudžius, įgyvendindami savo projektą. Bus sunku, bet jūs galite tai išspręsti.

Lapkričio 15 d. – Jaunatis Skorpiono ženkle. Jaunasis Mėnulis kartu su Selena žada, kad susitvarkysite su gausiu iki šiol sukauptų problemų kompleksu. Pagrindinis problemų sprendimas bus finansų sektoriuje. Nuo šiol krizės metu gausite netikėtą finansinio stabilumo ir paramos kanalą. Nustebsite, bet tai gali įvykti stebuklingai, pusiau automatiniu režimu. Gausite pagalbą ten, kur visai nesitikėjote.

Lapkričio 21 d. - Saulė patenka į Šaulio ženklą. Šis laikotarpis yra palankus mokymams, profesiniam tobulėjimui, naujų ir laiko patikrintų verslo, asmeninių partnerysčių užmezgimui, kūrimui. Laikas priimti svarbų sprendimą, nustatyti prioritetinį projektą ir plėtros kryptį.

Lapkričio 21 d. – Venera ateina į Skorpioną. Sunkiausia padėtis šiai grožio ir harmonijos planetai, sunkus laikotarpis moterims: gresia imuniteto sumažėjimas, problemos tarpasmeniniuose santykiuose, finansuose. Vyrai gali papulti į fatališkus meilės santykius, kurie atims ne tik nervų, bet ir pratuštins piniginę. Bendravimas tampa kovingas, dalykinė partnerystė – įtempta.

Lapkričio 29 d. - Neptūnas grįžta į tiesioginį judėjimą Žuvyse. Teigiama įtaka vandens ženklų atstovams. Tęsis sunkių oro sąlygų, gausių sniegų, atmosferos anomalijų, sniego audrų ir audrų laikotarpis. Tikėtinos avarinės situacijos elektros linijose.

Lapkričio 30 d. - Pilnatis. Mėnulis Dvyniuose, Saulė Šaulyje. Emociškai įtemptas laikotarpis. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalingi dėmesio: pečiai, dilbiai, rankos, rankos, kvėpavimo takai, bronchai, plaučiai, nervų sistema ir galūnės (ypač susijusios su motorika), kapiliarai, kepenys, kryžkaulis, šlaunies kaulai, uodegikaulis, šlaunies raumenys, klubo sąnariai, juosmens slankstelis, apatiniai nugaros raumenys.

Pilnatis bus netoli Aldebarano-Antareso ašies, vadinamosios katastrofų ašimi. Jausis jų įtaka, veikianti sudėtingus, kritinius įvykius pasaulio politinėje arenoje. Tikėtina dar viena pasaulinės ekonominės ir geopolitinės krizės banga. Įvairių valstybinių ir ekonominių blokų, organizacijų konfrontacijos paaštrėjimas.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x