1 d. – tęsis Pilnaties vibracija. Emociškai įtemptas laikotarpis. Merkurijus pereina  į Šaulio ženklą. Daugybė neatidėliotinų reikalų, didelis  darbo krūvis. Laikinai prarandama kai kurių svarbių reikalų ir kontaktų kontrolė. Daug darbo su dokumentais, daug popierizmo. Intensyvus susirašinėjimas. Kai kurios gaunamos naujienos gali būti iškraipytos arba klaidingos. Patikrinkite visą gaunamą korespondenciją.

Pilnatis įvyko netoli nejudančių žvaigždžių Aldebarano - Antareso ašies. Galimos rezonansinės stichinės nelaimės, sudėtingos oro sąlygos, anomalijos, avarijos keliuose, elektros linijose, komunikacijose. Kiek įmanoma, ribokite keliones ir iš anksto perduokite  svarbią informaciją.

8 d. - Venera kritiniame Skorpiono laipsnyje. Vietinė finansų krizė. Išlaidos gali labai viršyti pajamas. Įjunkite griežtos ekonomijos režimą. Tai tik pirmieji noro leisti impulsai, o juk laukia metų šventės. Rekomenduojama nepradėti naujų metų su skolomis. 16 d. - Jaunatis. Visiškas Saulės užtemimas Šaulyje. Ypatingą dėmesį turėtumėte atkreipti į šios dienos simbolius ir ženklus. Galite gauti atsakymus į labai svarbius klausimus. Palankus laikas aplankyti šventas, jėgos vietas, šventyklas, kalbėti maldas ir medituoti. Sveikatos srityje jautrūs bus: kepenys, kryžkaulis, šlaunys, uodegikaulis, klubo sąnariai, juosmens slanksteliai, apatiniai nugaros raumenys.  Užtemimo mūsų platumos nematys.

15 d. - Venera patenka į Šaulio ženklą. Planetoidas Chironas grįžta prie tiesioginio judėjimo. Gera diena spręsti ginčytinus klausimus ir problemas, išspręsti teisinį ginčą, problemą. Galima daryti pasirinkimus daugelyje gyvenimo sričių. Nuo šios dienos galite toliau spręsti svarbių dokumentų ir sutarčių vykdymo klausimus. Galite išbandyti sudarytas sutartis. Pasirinkimo situacijos nuolat iškils iki pat Naujųjų metų. Ir, ko gero, jūs turite judėti dviem kryptimis tuo pačiu metu. Įsivertinkite prioritetus

17 d. - Saturnas įžengia į Vandenio ženklą. Siūlomas strateginių, asmeninių tikslų ir uždavinių nustatymas ateinantiems 10-iai metų, kruopštus verslo planavimas, pagrindinio projekto rengimas. Tikėtinos stiprios šalnos, sniego audros, sunkios kelių sąlygos.

19 d. - Jupiteris įžengia į Vandenio ženklą. Siūlomas profesinio ir socialinio augimo planavimas, ryšių su stambiais projektais, įmonėmis ir specialistų grupėmis kūrimas, komandų formavimas stambiems, tarptautiniams projektams įgyvendinti. Tai tarptautinės plėtros pradžia, įgūdžių tobulinimo, mokymų perėjimo į naują profesinį ir socialinį lygį laikotarpis. Gali būti pasiūlyta dalyvauti didelio masto tarptautiniuose projektuose - nepraleiskite progos.

20 d. - Merkurijus įžengia į Ožiaragio ženklą. Apibendrinkite išeinančių metų rezultatus. Seksis ilgalaikis ateinančių metų planavimas. Praėjusiais metais Žemės ir Vandens ženklų atstovai gavo prioritetinę Jupiterio ir Saturno paramą.

21 d. -  pirmajame Vandenio laipsnyje susiformuos Jupiterio ir Saturno jungtis, kuri astrologijoje vadinama Didžiąja mutacija. Šis ryšys atsiranda kartą per 20 metų ir žymi šiuolaikinės žmonijos ekonominį ir socialinį vystymosi ciklą. Socialinių planetų buvimas Vandenio ženkle nurodo šalis ir regionus, kuriuose vyks pagrindiniai pokyčiai, siekiant sukurti laisvą Vandenio eros bendruomenę. Australija, Kanada ir Rusija – tai šalys, globojamos Vandenio ženklo. Šiose šalyse 2021 - 2040 m. laukiami procesai, pasikeisiantys  socialinę ir ekonominę sferą, valdymo sistemą.  Planetos kviečia mus tapti ryškiomis ir stipriomis asmenybėmis. Pradėkime kurti savo Likimą kartu su Kosmoso ir planetų energijomis.

21 d. - Saulė patenka į Ožiaragio ženklą. Žiemos saulėgrįža. Tikėtinas kalėdiškas oras.

Metų pabaigoje Marsas palaikys Oro ir Ugnies ženklų atstovus. Apskritai visi galės džiaugtis išeinančių metų rezultatais.  Jupiteris ir Saturnas, gruodyje įeinantys į Vandenio ženklą, palaikys Oro ir Ugnies ženklų atstovus. Žemės ir Vandens ženklų atstovams bus sunkiau: kelyje į tikslą galite susidurti su rimtomis kliūtimis. Bet jums padės aukštesnės planetos - Uranas ir Neptūnas. Jie jums pasakys, kaip įveikti neįveikiamas kliūtis ir sklandžiai nuvesti jus į kelią, į pagrindinį judėjimą link jūsų tikslo, projektų įgyvendinimo. Sėkmės ir tikėjimo savo kelrode žvaigžde visiems!

30 d. - Pilnatis. Mėnulis Vėžyje, Saulė Ožiaragyje. Ryškių, įsimintinų įvykių, pozityvios, šventinės nuotaikos diena. Galimos įdomios išvykos, naujos pažintys ir kontaktai. Gali kilti kūrybinė, verslo idėja ar idėja, kuri bus įgyvendinta ateinančiais metais ir atneš gerų, materialių rezultatų. Užsirašykite savo mintis ir įžvalgas. Kurkite kitų metų planus. Sveikatos srityje jautrūs: pilvo, skrandžio, gleivinės, moters reprodukcinių organų, pleuros, pilvaplėvės, limfinės sistemos. Horoskopas pataria: apgalvokite Naujųjų metų stalo meniu ir neperkraukite savo kūno. Sveikata juk brangesnė net už puikius Naujųjų metų pasiekimus. Tebūna visi sveiki!

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x