„Kažkada Kinijos zodiako nebuvo. Nefrito imperatorius - dangaus valdovas - nusprendė pasirinkti 12 gyvūnų, kurie saugotų jo ramybę. Nemirtingasis imperatoriaus emisaras nuvyko į žemiškąjį pasaulį, kad perduotų aukščiausią įsakymą: visi gyvūnai turi pasirodyti imperatoriaus rūmuose. Pirmieji 12 iš jų, patekę į dangiškuosius vartus, nusipelnys ypatingos malonės ir garbės. Kitą dieną visi gyvūnai ėjo prie Dangaus vartų. Žiurkė atsikėlė labai anksti ir leidosi į kelią. Priėjusi prie upės, ji pamatė sraunią srovę ir nusprendė palaukti. Ilgai laukusi, ji pagaliau pamatė Bulių, artėjantį prie vandens. Išradingoji Žiurkė priėjo arčiau ir įšoko jam į ausį. Bulius neprieštaravo ir tęsė savo kelią. Perėjęs upę, jis išskubėjo į Dangiškuosius rūmus. Staiga Žiurkė iššoko iš jo ausies ir metėsi po imperatoriaus kojoms. Taigi ji buvo pirma, o Bulius liko antrasis...“

Ištrauka iš mito „Dangiškosios lenktynės“

Kinų horoskopas yra pagrįstas 12 metų Mėnulio ciklu ir yra labai svarbus kinams. Jie mano, kad metus valdantis ženklas labai veikia visų žmonių likimą ir sveikatą. Todėl labai svarbu laimėti Kinijos metų ciklo ženklo simpatijas ir įgyti jo pasitikėjimą, kad jis padėtų žmogui visuose reikaluose..

Pagal Kinijos Rytų kalendorių kiekvieni metai yra skirti vienam iš dvylikos gyvūnų ir vienam iš penkių elementų - metalui, žemei, medžiui, ugniai ir vandeniui. Be to, kiekvienas gyvūnas gauna savo spalvą. Gyvūnų tvarka pagal metus yra tokia: Žiurkė, Bulius, Tigras, Triušis, Drakonas, Gyvatė, Arklys, Ožka, Beždžionė, Gaidys, Šuo ir Kiaulė.

Zodiako ženklai - kodėl šie 12 gyvūnų?

12 Kinijos zodiako gyvūnų nebuvo pasirinkti atsitiktinai. Tai buvo gyvūnai arba glaudžiai susiję su senovės Kinijos kasdienybe, arba tie, kurie, remiantis kinų įsitikinimais, atnešė sėkmę. Jautis, arklys, ožka, gaidys, kiaulė ir šuo yra šeši gyvūnai, tradiciškai laikomi kinų namuose. Kinijoje gerai žinomas posakis sako: „Šeši gyvūnai namuose reiškia klestėjimą“. Štai kodėl buvo pasirinkti šie šeši gyvūnai. Kiti šeši - žiurkė, tigras, triušis, drakonas, gyvatė ir beždžionė - yra labai mylimi gyvūnai kinų kultūroje.

Zodiako ženklai - kodėl tokia tvarka?

12 Kinijos zodiako gyvūnų pateikiami tam tikra tvarka pagal In ir Jan mokymą. Gyvūnų In  ir Jan nustatomas pagal jų nagų (letenų, kanopų) skaičių. Lyginis yra priskiriamas In, o nelyginis Jan. Zodiako gyvūnai yra išdėstyti In- Jan tvarka. Gyvūnų priekinės ir užpakalinės kojos paprastai turi tiek pat pirštų. Tačiau žiurkės priekinės kojos turi keturis pirštus, o užpakalinėse - penkis. Kaip sakoma Kinijoje: „Daiktai vertinami dėl jų retumo“. Todėl Žiurkė yra pirmoje vietoje tarp 12 zodiako gyvūnų.

Simbolinė 12 zodiako ženklų reikšmė

Senovės Kinijoje kiekvienas zodiako gyvūnas buvo apdovanotas tam tikra simboline prasme - ženklu. 12 gyvūnų buvo suskirstyti į 6 poras taip, kad vieno gyvūno poroje charakteristikos būtų priešingos kito šios poros gyvūno savybėms. Taigi buvo pasiekta harmonija – In ir Jan.  Manoma, kad zodiako gyvūnų tvarka buvo pasirinkta neatsitiktinai: Kinijoje įprasta pradėti nuo svarbiausių, o tada visus kitus ženklus išdėstyti mažėjančia tvarka. Tad iš pradžių visada eina tvirtas, dominuojantis Jan principas, suteikiantis harmoniją In. Gyvūnų porų savybės persipina tarpusavyje, o kinų patarlės apie tai byloja štai ką:

Žiurkės išmintis:  Išmintis be sunkaus darbo veda prie vidutinybės.

Buliaus darbštumas: Darbštumas be išminties veda prie beprasmybės.

Tigro drąsa: Drąsa be atsargumo sukelia neapgalvotumą.

Triušio atsargumas: Atsargumas be drąsos sukelia bailumą.

Drakono stiprumas: Jėga be lankstumo veda į sunaikinimą.

Gyvatės lankstumas: Lankstumas be stiprumo sukelia pažeidžiamumą.

Arklio veržlumas: Veržimasis į priekį be vienybės veda į vienatvę.

Ožkos vienybė: Vienybė, nesiveržiant į priekį, sukelia sąstingį.

Beždžionės kintamumas: Kintamumas be pastovumo sukelia kvailumą.

Gaidžio pastovumas: Pastovumas be pokyčių sukelia sustabarėjimą.

Šunų ištikimybė: Lojalumas be šypsenos sukelia atmetimą.

Kiaulės meilumas: Meilumas be ištikimybės lemia amoralumą.

Koks gyvūnas valdys 2021 m?

2021 metai bus „Baltojo Metalinio Buliaus“ metai. Kinai mano, kad gyvūnas perduoda savo išskirtines savybes metams, kuriais jis valdo. Bulius turi tokių savybių, kaip ryžtas, tvirtumas, tradicijos ir sunkus darbas. Metalo elementas suteikia jam geležinę valią, o balta spalva - pasitikėjimą savimi.

Kada prasideda Buliaus metai pagal Rytų kalendorių?

Kinų Naujieji metai yra švenčiami antrojo jauno Mėnulio naktį po žiemos saulėgrįžos. Naujieji metai Kinijoje švenčiami dvi savaites, kad laimėtų naujojo ženklo palankumą. Buliaus metai bus nuo 2021 m. vasario 12 d. Iki 2022 m. sausio 30 d. Ankstesni Buliaus metai buvo 2009, 1997, 1985, 1973, 1961 m.

Kokie bus Baltojo Metalinio Buliaus metai?

Ateinantys metai žada būti ramūs, jie bus praleisti dirbant su savimi. Bulius myli sąžiningus, atsakingus ir darbščius žmones. Tai pasitikintis ir ramus ženklas, jis nemėgsta aktyvumo ir pokyčių. Pirma metų pusė bus produktyvi, tuo metu rekomenduojama atkreipti dėmesį į savo karjerą. 2021 metų antroje pusėje rūpinkitės savo sveikata ir nervais - tai streso metas.

Finansinė prognozė 2021 m.

2021 m. Baltasis Bulius žada finansinį stabilumą ir verslo sėkmę. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų sunkaus darbo: šis raguotis nepritaria tingumui ir lengvabūdiškumui. Šiemet neturėtumėte tikėtis greito ir lengvo uždarbio. Be to, nebandykite užsidirbti pinigų nesąžiningomis priemonėmis, apgaule ir sukčiavimu - tai gali papiktinti Bulių.

2021 metų meilės horoskopas

Baltasis Bulius yra labai konservatyvus ir ištikimas ženklas. Sukčiavimas, išdavystė ir lengvabūdiškumas šiais metais nieko gero neduos. 2021 metai laikomi gerais santuokos, gyvenimo kartu ir vaikų susilaukimo metais.

Tačiau Bulius nemėgsta kažko įsileisti į savo gyvenimą, šis ženklas yra gana paslaptingas. Todėl naujiems pažįstamiems susirasti ir įsimylėjimui Buliaus metais bus sunku.

Kokie būna Buliaus metais gimę vaikai?

Bulius suteikia vaikui tokių savybių kaip paklusnumas ir išsiauklėjimas. Vaikai, gimę 2021 m., bus paklusnūs, savarankiški, kantrūs. Jie vengia skandalų ir nebijo atsakomybės.

Buliaus metais gimę vaikai yra užsispyrę ir atkaklūs. Jiems sunku išmokti ir prisiminti naują informaciją. Jie retai save parodo mene, tačiau pasiekia sėkmės sporte.

Talismanai ir skaičiai tų, kurie gimė Buliaus metais:

Laimingi skaičiai: 1, 4 ir skaičiai, kuriuose yra jų (pavyzdžiui, 14 ir 41)

Laimingos dienos: 13 ir 27 Kinijos Mėnulio mėnesio (nuo Jauno mėnulio iki Jauno mėnulio)

Laimingos spalvos: balta, geltona, žalia

Laimingos gėlės: tulpė, ipomėja, persikų žiedai

Pasisekimo kryptys: į šiaurę ir į pietus

Laimingi mėnesiai: 7 ir 9 mėnesiai pagal Kinijos Mėnulio kalendorių

Buliaus metais gimusieji turėtų vengti:

Nesėkmės spalva: mėlyna

Nelaimingi skaičiai: 5 ir 6

Nesėkmės kryptis: pietvakariai

Nelaimingi mėnesiai: 4 ir 11 mėnesiai pagal Kinijos Mėnulio kalendorių

Buliaus metų ypatybės

Buliui yra būdingas kruopštumas, patikimumas, tvirtumas ir ryžtas. Sąžiningi iš prigimties, Buliai yra patriotai, jie yra ambicingi ir tiki idealais. Jiems svarbu tradicijos, šeima ir darbas. Kaip matote iš šių savybių, Buliai yra konservatoriai. Moterys yra ištikimos žmonos, kurios teikia didelę reikšmę savo vaikų ugdymui.  Noras judėti pirmyn ir didžiulė kantrybė padeda Buliui žingsnis po žingsnio pasiekti savo tikslų. Jie nepriklauso nuo kitų nuomonės ar aplinkos, veikia pagal savo idealus ir galimybes. Prieš priimdami sprendimą dėl ko nors, jie parengs aiškų planą, išsamiai aprašydami kiekvieną žingsnį, investuodami stiprų tikėjimą ir fizinę jėgą. Štai kodėl tie, kurie gimė Buliaus metais, sulaukia didelės sėkmės.  Charakterio trūkumas yra prasti bendravimo įgūdžiai. Jiems nelengva bendrauti su kitais, jie netgi dažnai mano, kad neverta keistis idėjomis su kitais žmonėmis. Yra užsispyrę ir laikosi savo kelio.

Sveikata

Bulius yra stiprus ir patikimas, gimusieji po šiuo ženklu gali pasigirti gera sveikata ir ilgaamžiškumu. Dėl savo darbštumo ir tikslingumo jie praleidžia per daug laiko darbe, retai leisdami sau laiką pailsėti. Jie dažnai pamiršta maistą, dėl kurio atsiranda žarnyno problemų. O tam, kad dirbtų produktyviau, Buliui reikia gero poilsio ir tinkamos mitybos. Dėl Buliaus atkaklaus temperamento jam lengva ištverti stresą ir įtampą.

Sėkmingos profesijos ir sritys: dėl ypatingo dėmesingumo detalėms ir pavydėtino sunkaus darbo jie sėkmingai dirba tokiose srityse kaip žemės ūkis, gamyba, farmacija, mechanika, mechaninė inžinerija, piešimas, menas, politika, nekilnojamasis turtas, interjero dizainas, tapyba ar dailė.

Kaip užmegzti santykius su gimusiaisiais Buliaus metais?

Gimusiems Buliaus metais kyla sunkumų bendraujant su kitais, todėl jie mažiau bendrauja ir mažiau susisiekia su žmonėmis. Užuot dalyvavę grupės veikloje, jie nori pabūti vieni ir mėgautis privatumu. Labai vertina draugus ir rimtai žiūri į draugystę. Meilėje teikia pirmenybę rimtiems ilgalaikiams santykiams. Dažni santykių pokyčiai jiems nemalonūs. Moterims paprastai trūksta moteriškumo. Bet jei jie gali suvokti savo silpnybes ir atsargumą bei abejingumą paversti švelnumu ir aistra, tada jiems pasiseks meilėje ir ko tik širdis geidžia.

Geriausias suderinamumas: Žiurkė, Beždžionė ar Gaidys.

Silpniausias: Tigras, Drakonas, Arklys ar Ožka.

 Kaip švęsti Naujuosius 2021 metus, kad pelnytume Buliaus palankumą

Geriausia Buliaus metus švęsti namuose, su šeima ir artimaisiais. Buliui nepatinka triukšmingi vakarėliai ir diskotekos. Geriausia ant stalo patiekti daržovių patiekalus, mėsą ir bulves, įprastas Naujųjų metų sutikimui salotas, marinuotus agurkus ir konservus. Gerkite kompotą, vaisių gėrimus, natūralias sultis. Venkite veršienos ir jautienos, nes tai gali nepatinti Buliui. Geriau naudokite kitų rūšių mėsą.

Norėdami oriai pasitikti Buliaus metus, rinkitės baltos ir kitokios šviesios spalvos drabužius. Moterims tinka lengvos suknelės, metaliniai papuošalai ir diržai, sidabrinės rankinės ir batai. Vyrai gali dėvėti smėlio spalvos kostiumą ir baltus marškinius. Venkite raudonos spalvos drabužių, kad nesupyktumėte Buliaus.

Kokie bus Naujieji metai kiekvienam iš 12 zodiako ženklų, kam reikia pasiruošti, kad būtų išvengta bėdų, ir į ką sutelkti dėmesį?

Avinams 2021 metai bus labai sėkmingi: atkaklumu, sunkiu darbu ir savo charakteriu pasieksite tai, ko norite. Artimi žmonės taps patikimais patarėjais. Teks prisitaikyti prie netikėčiausių situacijų, o tai jums nėra lengva. Asmeniniame gyvenime turėtumėte suvaldyti savo impulsyvumą ir išklausyti sielos draugą.

Jaučiai 2021 m. jausis ypač patogiai: juk metai tai jų. Nuosaikiu tempu judant, visi jūsų tikslai bus pasiekti. Tam padės būdingos jums savybės: ramumas, apdairumas ir noras daryti kompromisus. Finansinė padėtis priklausys nuo sunkaus darbo.

Dvyniai 2021 m. turės galimybių patirti nuotykių, įdomių dalykų, o kad neišsibarstytumėte, teks susikoncentruoti ties svarbiausiais. Tik tada įdėtos pastangos atneš reikšmingų rezultatų. Žvaigždės įspėja dėl kardinalių pokyčių jūsų gyvenime: elkitės sąmoningai, pagal planą, ir dažniau būkite su artimaisiais.

Vėžiai turės įsisąmoninti savo baimes 2021 m. ir apmąstyti ankstesnes nesėkmes. Tai suteiks stiprybės tolesniems pasiekimams. Be to, verta atkreipti dėmesį į mokymąsi ir profesinį tobulėjimą. Buliaus metai jus palepins netikėtomis dovanomis ir galimybėmis visose srityse: karjeroje, finansuose ir meilėje.

Liūtams 2021 metai nebus nei blogi, nei geri. Norėdami pasiekti rezultatų, turite būti atkaklūs ir ryžtingi bei tuo pačiu mokėti derėtis. Turėsite prisiimti daug, bet tai suteiks tam tikrą finansinę gerovę.

Mergelėms 2021 metai bus labai produktyvūs, jei prisiimsite visą atsakomybę. Vargu ar pavyks pailsėti ir atsipalaiduoti: teks prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų ir aktyviai keistis.

2021 m. Svarstyklėms teks pamiršti dykinėjimą ir susitelkti į darbą: reikės daug dirbti, „už gražias akis“  Baltojo Jaučio metais negausite nei pinigų, nei meilės. Taigi, jūs turite atsikratyti tingumo ir išeiti iš komforto zonos - tai atneš didžiulę sėkmę.

Stiprūs, atkaklūs, darbštūs Skorpionai bus 2021 metų karaliai. Jums seksis karjeros, verslo, finansų ir socialinio pripažinimo srityse. Bet galimybės, kurias gausite, bus tiesiogiai proporcingos investuotoms pastangoms: kuo daugiau dirbi, tuo daugiau gauni. Tad turėsite atsikratyti pesimizmo ir tapti atviresni.

Šaulio šūkis 2021 m. - „Neužteks“. Šio Zodiako ženklo atstovai pajus, kad yra ribojami, kad metai jiems nieko nedavė, nors iš tikrųjų bus daug malonių staigmenų. Tačiau nereikia kaltinti gyvenimo: susitelkę į kasdienius reikalus, mėgaukitės tuo, ką turite. Lengvų pasiekimų nebus, tačiau užsispyrusieji bus apdovanoti už jų darbą.

2021 m.  Ožiaragiams bus lūžio taškas: paaiškės, kuriuos projektus reikia tęsti, o kuriuos geriau užbaigti. Turėsite pasiekti sėkmę ir įrodyti savo pranašumą. Nelaukite dovanų - viską, ko norite, reikės pasiimti patiems. Beje, kai kurias vertybes teks pervertinti: svarbiausia turėtų būti artimi santykiai ir meilė.

Vandeniai pajus spaudimą iš visų pusių, tačiau nepasiduokite atkalbinėjimams ir nebandykite pabėgti nuo problemų - jums teks imtis vadovavimo. Tai atneš pergales visuose reikaluose, o 2021 m. bus augimo laikotarpis. Tiems, kurie nepasiduoda, metų savininkas Bulius atlygins.

Žuvims 2021 m. nieko ypatingo nežada. Jie bus gana ramūs. Jei to nesuvoksite kaip sąstingio, o tiesiog nukreipsite šią galimybę poilsiui, tobulėjimui ir savęs ieškojimui, tada metai bus gana geri. Savarankiškumas ir atkaklumas – jūsų galimybė pasiekti savo tikslus.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x