Dalinis MĖNULIO UŽTEMIMAS įvyks penktadienį, lapkričio 19 d., jis truks 198 minutes ir Lietuvoje bus nematomas. Visiškas Saulės užtemimas šeštadienį, gruodžio 4 d., ir truks 104 sekundes. Intervalas tarp šių reiškinių astrologijoje vadinamas užtemimų koridoriumi, kuris laikomas nepalankiu ir net pavojingu laiku.

Ko nedaryti per užtemimų koridorių

Nuo seniausių laikų žmonės bijojo užtemimų. „Juoda saulė“ ir „Kruvinasis mėnulis“ (taip reiškinys buvo vadinamas dėl būdingos dangaus kūnų spalvos) žadėjo kataklizmus, nepriteklių ir alkį. Užtemimus jaučia naminiai gyvūnai, jie tampa neramūs.

Astrologai pastebi, kad viso užtemimų koridoriaus laikotarpiu neįmanoma suplanuoti svarbių dalykų, ypač pačių užtemimų dienomis. Dvi dienos prieš ir po koridoriaus taip pat nepalankios.

Nereikėtų skubėti priimti svarbių sprendimų, pavyzdžiui, dėl santykių nutraukimo ar darbo vietos pasikeitimo, – geriau palaukti koridoriaus pabaigos, kad vėliau netektų gailėtis. Neverta pradėti naujų projektų. Taip pat laikotarpiu nuo lapkričio 17 iki gruodžio 6 dienos nerekomenduojama tuoktis. O štai nekilnojamojo turto pirkimas gali būti sėkmingas ir pelningas. Visi kiti dalykai, kurių imamasi šiuo metu, gali baigtis visiška nesėkme, o pasekmės jausis dar 9,5 ar net 18,5 metų.

Kaip gyventi užtemimų koridoriuje ir ką mes galime padaryti

Astrologai pataria užtemimų koridoriaus laikotarpį gyventi kuo ramiau, „be staigių judesių“. Pastebėta, kad žmonės šiuo metu gali nesusitvarkyti su emocijomis, gali būti nestabili nuotaika, paūmėti psichozės. Planetos gali skatinti norą nuveikti ką nors rizikingo, pulti į nuotykius. Tačiau to daryti neverta. Reikia stengtis suvaldyti emocijas, laikytis atokiai nuo toksiškų ir nesubalansuotų žmonių, su niekuo nesibarti ir nekeršyti.

Taip pat turėtumėme būti atsargūs dėl visko. Visi sutapimai nėra atsitiktiniai, viskas, kas vyksta šiuo laikotarpiu, yra ypatingai svarbu, nes tai, kas vyksta,  nepavaldu mūsų valiai.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x