Artėjant pačioms mistiškiausioms metų šventėms, visus jaudina klausimas: kur pagal Feng Shui pastatyti eglutę, kaip teisingai pasirinkti sektorių namuose, kad prisikviestume laimę, sėkmę ir kitus gerus dalykus Naujaisiais.

Feng Shui yra praktika, priklausanti daoizmui, Kinijos filosofinei sistemai. Pagrindinis Feng Shui tikslas yra pasiekti tai, ko norite, valdant Chi energiją. Manoma, kad tam padeda objektų išdėstymas ir norima spalvų gama. Dažnai dėl energijos sąstingio kaltas netinkamai suprojektuotas interjeras. Norint, jog Naujieji metai būtų sėkmingi, Feng Shui siūlo keletą paprastų, bet reikšmingų rekomendacijų, kaip pasiruošti metų pabaigos šventėms.

Visų pirma, reikia pasirūpinti namų švara ir tvarka, išvalant jų erdvę. Galite pasirinkti bet kurį iš valymo būdų.

Valymas su aromatais. Atspariame ugniai inde uždekite smilkalus. Džiovinti rožių žiedlapiai, jazminai ar levandų šakelės puikiai tinka. Taip pat gali tikti kvepiančios žvakės ar lazdelės su rožių, persikų ir jazminų kvapu.

Valymas garsais. Feng Shui mokymai sako, kad kampuose tvyro sustingusi negailestinga energija. Norėdami jos atsikratyti, eikite per visus „piktuosius“ kampelius su metaliniu varpeliu arba garsiai plokite ir trypkite.

Valymas vandeniu. Namuose būtina atlikti šlapią valymą, plauti grindis, langus, veidrodžius. Jei norite sustiprinti efektą, galite juos nuvalyti baltu skudurėliu, kuris buvo saulėje bent valandą. Šis audinys gali būti laikomas įkrautu saulės energija.

Atsikratyti nereikalingų dalykų. Verta nesigailint viską mesti, nes nereikalingi daiktai trukdo judėti energijai. Atsikratykite senų nuotraukų, kompiuteryje ir telefone esančių failų, kurie yra nereikalingi praeities reliktai.

Pertvarkymas kambaryje. Rekomenduojama pakeisti pažįstamą interjerą. Tai pritrauks naujus energijos srautus, kurie užpildys visus jūsų namus.

Pagal Feng Shui, visi daiktai namuose turi būti išdėstyti atsižvelgiant į pagrindinius taškus. Tada energija nukreipiama tinkama linkme ir užtikrina greitą tikslų pasiekimą bei norų išsipildymą. Eglutė ar kitas pasirinktas šventinis medis suaktyvina energiją, kuri padeda namo šeimininkams siekti užsibrėžtų tikslų. Svarbi medžio vieta, kuri parenkama atsižvelgiant į kitų metų pageidavimus. Remiantis kinų filosofija, tinkamos vietos namuose pasirinkimas spygliuotajai gražuolei padės pritraukti turtus, laimę ir meilę. Svarbu atsiminti, kad per eglės viršūnę teka teigiamos energijos srautai. Todėl reikia pasirinkti tokį medį, kuris nesiremtų į lubas. Nerekomenduojama nupjauti eglutės viršūnės.

Pastatyti eglutę gruodyje palanku Pietinėje, Pietvakarinėje ir Vakarinėje būsto dalyse.  O tiems, kas ją puoš tik sausyje, labiau tiks Rytai arba Pietvakariai.

Pietinė namo dalis suteiks autoritetą ir pripažinimą, sustiprins reputaciją.

Rytinė padidins tarpusavio supratimą su artimaisiais.

Pietryčių pusė padės sustiprinti finansus ir turtą.

Pastatydami medelį pietvakarinėje namo pusėje, galite pagerinti meilę ir santuoką.

Siekiant pagerinti materialinę gerovę ir klestėti ateinančiais metais, eglutė statoma pietryčiuose.

Pastoti ir pagimdyti vaikus žaliaspyglė padės pastatyta į vakarus.

Kūrybingiems žmonėms taip pat patariama rinktis vakarus.

Rytiniame kampe eglė statoma norint šeimyninės laimės.

Šiaurėje pastatytas medis atneš jo savininkui karjeros sėkmę ir sėkmę.

Rinkitės šiaurės - rytinę namų pusę, jei norite įgyti tam tikrų žinių ir išminties.

Kelionių mėgėjai, taip pat ieškantys pagalbininkų ir bendraminčių tegul pastato eglę namo šiaurės- vakarų zonoje.

Tolimasis kairysis kambario kampas naudojamas pinigų į namus pritraukti, artimas kairysis kampas – naujoms pažintims užmegzti. Dešinysis kambario kampas padės užmegzti asmeninį gyvenimą ir įneš harmonijos į santykius. Kalėdų eglutės vieta kambario centre bus geros sveikatos raktas. Tai gyvybinės energijos kaupimosi vieta.

 

Ar svarbus laikas, kuomet bus pastatyta, papuošta ir įžiebta eglutė? Ar tiesa, kad eglutės lempučių įžiebimas veikia kaip tam tikrų sferų aktyvatorius?

 

Eglutę puošti ir  įžiebti rekomenduojama atsižvelgiant į kinų Saulės valandas: jie kiekvienam metų totemui yra paskyrę po 2 valandas per parą.

2021 metais tinkamiausias laikas eglutei puošti ir įžiebti yra šis:

Gruodžio 6 d. Beždžionės valanda (15:18-17:18). Netinka gimusiems Arklio metais.

Gruodžio 7 d. Gyvatės valanda (09:18- 11:18) ir Šuns valanda (19:18-21:18). Netinka gimusiems Ožkos metais.

Gruodžio 19 d. Beždžionės valanda (15:18-17:18) ir Šuns valanda (19:18-21:18). Netinka gimusiems Ožkos metais.

Gruodžio 26 d. Drakono valanda (07:18 – 09:18) ir Ožkos valanda (13:18-15:18). Netinka gimusiems Tigro metais.

Tačiau girliandos nėra tikrasis aktyvatorius. Aktyvatoriais gali būti tik keturios stichijos – Ugnis, Vanduo, Oras, Žemė. Kad iš tiesų prisikviestume sėkmę, nurodytą valandą reikia šalia eglutės uždegti žvakę, ir degti ji turi ne mažiau dviejų valandų.

Kaip papuošti eglutę? Galbūt yra specifinis dekoravimo stilius pagal kinų tradicijas?

 2022-ųjų metų globėjas Juodasis Vandens Tigras nemėgsta ryškių, rėkiančių spalvų. Jam nepatinka violetinė ir raudona. Spalvos, skirtos pritraukti pinigams ir sėkmei ateinančiais metais, yra auksinė, pilka, balta, šviesiai mėlyna ir žydra. Klasikos mylėtojai žaliąją švenčių karalienę gali puošti sidabro, mėlynos ir baltos spalvos bei vandens atspalvių deriniais.

Nustačius tinkamą Naujųjų metų eglutės vietą ir parinkus papuošimą, ant jos galima pakabinti Feng Shui būdingus simbolius, pavyzdžiui, rutulį su nupieštu kinišku simboliu, raudoną žibintą su kutu ar monetą su skylute. Be to, namuose turėtų būti pastatytos Tigro figūrėlės, 2022 metų simbolis.

2022-ieji jau visai šalia ir daugelis pradėjo galvoti, kaip Kalėdų ir Naujųjų metų proga pradžiuginti savo artimuosius. Ką 2022-ųjų Naujųjų metų išvakarėse padėti po eglute, kad dovana taptų talismanu ir atneštų sėkmę?

 

Dovanas Tigro metų proga reikėtų rinktis tokias, kad jos nebūtų dedamos į kuo tolimesnį kampą ir nedulkėtų. 2022-ųjų simbolis, nors ir impulsyvus, tačiau praktiškas gyvūnas, todėl dovanas verta rinktis naudingas ir ne per brangias. Suvenyrų rekomenduojama atsisakyti, tačiau yra išimtis – virtuvinės kumštinės pirštinės su tigro ar tigriuko atvaizdu. Prieš perkant dovaną svarbu pagalvoti, ar tas ar kitas daiktas tikrai pravers? Juk ne viskas, kas mums atrodo naudinga, kitam gali taip pasirodyti.

Geros dovanos Naujiesiems metams bus metų simbolio – Tigro- formos virtuvės pjaustymo lenta; patalynė; papuošalai; programos; prietaisai. Maži Tigro formos pakabukai, žiedai, raktų pakabukai bus puiki dovana draugams ir šeimos nariams Naujųjų, 2022-ųjų metų proga. Toks talismanas padidins sėkmę ir galimybę padidinti pelną, jei jį nuolat nešiositės su savimi. Namams rekomenduojama įsigyti Tigro figūrėlę ir pastatyti ją svetainėje, kad teigiamas poveikis pasklistų visai šeimai.

Galite parinkti dovanas pagal Zodiako ženklus.

Avinas, kaip visi ugnies stichijos ženklo atstovai, turi prieštaringų charakterio bruožų. Jie tuo pat metu yra impulsyvūs ir gali būti šiek tiek įsitempę. Puiki dovana šiam ženklui yra ta, kuri padės išlyginti jo nepastovumą. Tai gali būti krištolo mozaika, didelė dėlionė ar praktiškas daiktas, kuris pravers kasdieniame gyvenime ar darbe.

Jautis – originalių dovanų mėgėjas. Simboliniai papuošalai padės ženklo atstovams atnešti sėkmę. Moterims tiks rankų darbo sagė ar apyrankė. Vyrams gali būti įteiktas madingas drabužis ar rankinis laikrodis. Gėlių vazonas ar ekokubas  taipogi bus gera dovana šiam žemės ženklui.

Norėdami susitaikyti su maištinga Dvynių prigimtimi, kurioje du žmonės ginčijasi, turite atkreipti dėmesį į dovanų derinimą. Tai gali būti šlepetės, auskarai ar pirštinės. Arba belaidės ausinės. Mylimuosius gali nudžiuginti pažįstamos aplinkos pasikeitimas – kelionė būtų tobulas variantas. Arba bilietas į mėgstamos grupės koncertą ar garsaus filmo premjerą.

Ramus ir užsispyręs Vėžys džiaugsis daiktais, kurie gali suteikti jaukumo jų namams. Nauja staltiesė, patalynė, indų komplektas ar jaukus pledas – ideali dovana ženklo atstovams. Tačiau negalima pamiršti apie jų elegancijos siekį, tad pravers madingų aksesuarų rinkinys. Vyresniems Vėžiams galima padovanoti jų mėgstamo autoriaus knygą.

Zodiako rato valdovas – Liūtas – nekeičia tikrosios vertės į visokius niekučius. Jis mėgsta prabangą ir kokybę. Geriausia dovana bus auksiniai papuošalai. Taip pat jis įvertins kokybiškus papuošalus iš natūralių akmenų. Apyrankė ar pakabukas Liūtui atneš sėkmę. Ženklo atstovą galite palepinti ir gerais kvepalais.

Mergelė tarp visų Zodiako ženklų išsiskiria ypatingu jaukumu. Neapsiriksite su dovana, jei tai bus kažkas namams: patalynė, originalios pagalvėlės, buitinė technika. Mergelėms taip pat patiks šilta antklodė ar kokybiškų biuro reikmenų rinkinys.

Svarstyklės - rafinuotas zodiako ženklas, norintis išlaikyti pusiausvyrą visame kame. Joms patinka praktiškos dovanos, kurios praverčia buityje. Jei abejojate, ko joms reikia, paklauskite tiesiogiai. Gera dovana bus gražus pakabukas, originali figūrėlė ar firminė rankinė.

Rankdarbiai gali tapti talismanais, kurie ateinančiais metais Skorpionui atneš sėkmę – megztas megztinis, skara ar kepurė gali apgaubti nematomu švelnumu ir dažniau sukelti šypseną veide. Skorpioną draugai gali nudžiuginti virtuvę puošiančiais daiktais ar mediniais baldais.

Ugnies Šaulys mėgsta būti matomi ir daug dėmesio skiria išvaizdai. Sertifikatas masažui ar kosmetikos parduotuvei tikrai pradžiugins mėgstančius pasipuikuoti. Taip pat jie įvertins praktiškas dovanas – asmenukės lazdelė ar kelioninis lagaminas tikrai pradžiugins ženklo atstovus.

Ožiaragį džiugins ir elegantiškos brangios smulkmenos, ir praktiškos, bet patogios dovanos. Odos gaminiai bus „du viename“ – jie ir gražūs, ir tarnaus ilgai. Žemės ženklo atstovams svarbu jausti komfortą. Tokiu atveju padės gražus chalatas ar pižama arba šiltos šlepetės.

Vandenis yra puikus mėgėjas visko, kas originalu ir neįprasta. Linkėdami sėkmės 2022 metais, jam galite padovanoti rankų darbo suvenyrą ir amuletą iš natūralių akmenų. Jis taip pat įvertins prabangų savo mėgstamos knygos leidimą arba ekstravagantišką gatvės menininkų paveikslą.

Žuvys - prieštaringas zodiako ženklas, neturintis itin daug pasitikėjimo savimi. Šią kokybę pagerinti padės neįprastas aksesuaras išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui. Nudžiugins Žuvis ir sertifikatas apsilankymui madingoje vietoje ar profesionali fotosesija.

Juodasis Vandens Tigras pasirodo netikėtai, ir norint, kad jis atneštų sėkmę ir klestėjimą jūsų brangiems žmonėms, pasistenkite pasirinkti nustebinsiančias ir tinkamas dovanas.

Visada atsiranda žmonių, kuriems kyla klausimas: kiek tikėti Feng Shui rekomendacijomis?

 Feng Shui mokymas išlaikė laiko išbandymą, o tai reiškia, kad bet kuriuo atveju jame bus dalelė tiesos. Kiekvieno skaitytojo teisė rinktis ir turėti savo nuomonę.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x