RETROGRADINĖ  VENERA OŽIARAGYJE  2021 m. gruodžio 19 d.–2022 m. sausio 29 d.

Prasideda 40 dienų truksiantis retrogradinės Veneros - meilės ir žmonių santykių planetos judėjimas atgal šaltame ir santūriame Ožiaragio ženkle.

Veneros retrogrado laikotarpiu dažnai iškyla problemų asmeniniuose ir dalykiniuose santykiuose, vysta skyrybos ir lūžiai santykiuose, nesėkmingai nusiperkami daiktai, užsimezga neperspektyvūs romanai ir sąjungos, nes netinkamai pasirenkamas partneris. R Veneros periodu dažniau sergama, dažnesnė atleidimo iš darbo ir kitų bėdų rizika (ypač jaučia moterys). Dažnai savo aplinkoje prarandami svarbūs žmonės (netenkame kirpėjų, psichologų, dizainerių, draugų). Sunkumai apninka menininkus, kūrybinius žmones.

Veneros retrogradas – tai jausmų ir vertybių, žmonių santykių peržiūros metas, malonumų atsisakymo, garderobo peržiūros, nereikalingų žmonių išfiltravimo ir vertingiausių žmonių susigrąžinimo iš praeities metas. Vyrai gali pradėti geriau suprasti artimų moterų poreikius, o „buvusios“ atkakliai bandyti sugrįžti, tačiau atkurti santykius pavyksta retai.

Kažkam gali pabusti meniniai, kūrybiniai gebėjimai (piešimas, rankdarbiais), kažkas netikėtai pasiners į audringus santykius ar aistringus pirkinius. Kažkam visiškai nebus noro bendrauti su artimaisiais, tvarkyti šeimos ir tėvų reikalus, spręsti buitines problemas. Išryškės nesveikas taupymas, šykštumas – ir pinigų, ir emocijų. Kažkam bus nesuprantama, kas yra partnerystė ir savitarpio palaikymas.

 ⠀KO NEDARYTI ŠIAS 40 DIENŲ?

-          Nesituokti (nusivilsite; vestuvės iširs – nepasiruošimo jausmas);

-          nepradėti verslo partnerystės (verslo partneriai patirs nesėkmę bendrame darbe);

-          nepirkti didelių ir brangių pirkinių (jie nepatiks, permokėsite, nusivilsite);

-          nesikraustyti į naują būstą (nusivilsite, bus kitokių neigiamų pasekmių).

Pradėtiems santykiams, kurie bus susieti su R Venera, dažnai būdingas nelaimingas įvykių fonas, pavyzdžiui, kažkas neseniai palaidojo mamą, arba abu ką tik buvo atleisti iš darbo, arba nugalėti, arba abu po skyrybų ir jiems reikia naujų santykių, kad galėtų „išsilaižyti“ savo žaizdas ir atsikurti savigarbą.

Sudėtingiausia situacija laukia Avinų, Vėžių, Svarstyklių ir Ožiaragių, kuriems labiausiai gali trūkti meilės, palaikymo ir supratimo. Jiems kyla pavojus sugriauti svarbius santykius ar sugadinti savo sveikatą.

Astrologijoje viskas yra susiję. Šiemetiniai gruodžio įvykiai gali būti 2020-ųjų pavasario – vasaros situacijų raida (kai veikė Veneros retrogradas Dvyniuose), taip pat glaudžiai atitikti situacijas prieš 8 -erius metus (2013 m. gruodžio – 2014 m. sausio mėn., kai Venera darė panašią kilpą Ožiaragyje).

KAIP RETRO VENERA PAVEIKS KIEKVIENĄ IŠ MŪSŲ?

Jei ji žygiuos per asmenybės sritis – išorinę ir vidinę -  imsite nebepatikti patys sau, atsiras noras keistis, galimas vienatvės jausmas, praeities romantizavimas. Galimas vienatvės poreikis, noras kapstytis savo viduje; noras gilintis į pasąmonės klausimu.

Jei per finansines sritis, galimi praradimai, nuostoliai, arba ir nauda, jei ji iš seniau užtarnauta. Galimos aistros tiek investicijų, tiek seksualinių ryšių temose.

Jei palies santykius su artima ir tolima aplinka, paragins peržiūrėti juos, atkurti arba užbaigti. Gali sugrįžti seniai mylėtas žmogus, galimi susitikimai su giminaičiais, kuriuos vis atidėliojote.

Jei per namų zoną, teks peržiūrėti namų aplinką, norėsis keisti, remontuoti. Gali sugrįžti kažkas, išėjęs iš šeimos, o gali ir subręsti skyrybų metas.

Vaikų, kūrybos, bendraminčių  zonas judinanti Venera gali sukelti nepasitenkinimą savo vaikais ar kūryba. Galite nusivilti bendražygiais, įgyvendinamais projektais. Gali atsinaujinti sena bičiulystė.

Darbo ir karjeros srityse R Venera sukels nepasitenkinimą, abejonių dėl savo veiklos, jausite diskomfortą darbinėje aplinkoje, tarp bendradarbių. Galimas nepasitenkinimas viršininkais, abejonės dėl savo tikslų, įdėtų pastangų ir rezultato.

Sveikatos klausimais moterims gali trikti sveikata, ypač susijusi su gerkle ar lyties organais.

Partnerystėje gali kilti meilės abejonių, nepasitenkinimo partneriais jausmas. Gali pradėti erzinti partnerio įvaizdis.

Kai Venera kabina socialines sritis, patartina vengti viešumos, nepristatinėti savęs ir savo darbų visuomenėje.

Taigi, retrogradinė Venera – tai:

+ sugrįžimas tų, ką mylėjote, vertinote, pasitikrinimą, ką iš tiesų mylite, vertinate/ -  nepasitenkinimas, diskomfortas;

 + gavimas (ar grįžimas) to, kas seniai užtarnauta/  - praradimai, apribojimai  

+ pasitikrinimas, kas iš tiesų svarbu (meilės, grožio, gerovės klausimais).

Linkiu, kad į Jūsų gyvenimus grįžtų tik geri dalykai.

 

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x