DU pasauliai: interviu su astrologe Vega

2022 metai pagal kinų kalendorių priklauso gražiam ir didingam gyvūnui – Tigrui. 12 metų zodiako cikle pagal rytų horoskopą tigras užima trečią vietą. Tie, kuriems pasisekė gimti globojant šiai gracingai katei, išsiskiria meile gyvenimui, nenugalimu nuotykių troškimu. Jie įpratę be baimės ir priekaištų stačia galva priimti Likimo iššūkius.

Pagal Rytų kalendorių Juodojo Vandens Tigro metai bus energingi, nenuspėjami ir tam tikra prasme veržlūs. Ir tuo pačiu metu jie bus užpildyti įdomiomis ir jaudinančiomis akimirkomis. Jie bus sėkmingi meniškiems ir smalsiems žmonėms, nebijantiems rizikuoti.

2022 metų stichija - vanduo, o laimingiausi mėnesiai – gegužė, liepa ir spalis. Sėkmę atnešiantys skaičiai: 1, 3 ir 4. Palankiausios bus kinų mėnulio kalendoriaus 16 ir 27 dienos.

 

2022 metų simbolio – Juodojo Vandens Tigro – charakteristikos

Pagal kinų mitologiją ir Rytų kalendorių kiekvienais metais valdo konkretus gyvūnas. Kiekvienas iš jų valdo savo ypatingą elementą, todėl kiekvieni metai skiriasi nuo praeities. Toteminio gyvūno charakteris ir įpročiai atsispindės visus metus.

Simboline prasme Tigras yra gana sudėtingas ženklas. Astrologai jį apibūdina šiomis savybėmis: drąsa, nenuspėjamumas, pasitikėjimas, tikslingumas, žavesys, impulsyvumas, ryžtingumas. Dėl padidėjusios atsakomybės ir tvirtumo jausmo Tigro ženklą turintys žmonės dažnai užima aukštas pareigas ir tampa lyderiais. Jie nemėgsta ilgo pasiruošimo, tuo tarpu lengvai susidoroja su visomis užduotimis.

Kaip sutikti Naujuosius, Tigro metus, kad sėkmė ir gerovė lydėtų visuose reikaluose?

Pagal Rytų kalendorių, Naujieji 2022-ieji metai prasidės vasario 1 d., 7 val. 12 min. Vilniaus laiku, o 2023 m. sausio 21 d. Tigrą pakeis minkštas ir purus Triušis. Na, o kol neišėjęs Bulius, atiduokite duoklę ir jam. Todėl ruošdamiesi naujametei šventei, venkite itin triukšmingai stumdyti baldus, kalti vinių į sienas, ypač  Šiaurės Rytų, Rytų, Pietryčių, Pietvakarių zonose.

2022 metų simbolis Juodasis Vandens Tigras mėgsta natūralumą, todėl pirmenybę reikia teikti dekorui, pagamintam iš natūralių medžiagų. Ir, žinoma, papuošti namus tikra žalia gražia eglute. Ar bent keliomis šakelėmis. Sutinkant Naujuosius, galima eglutę pastatyti pagal tai, ko trokštame: Pietuose yra šlovė ir valdžia. Pietvakariai - padės sugrąžinti harmoniją į šeimą ir rasti meilę. Pietryčiai – materialinės gerovės pritraukimas, kambario centras – sveikata ir emocijų pusiausvyra. Vakarai skirti žmonėms, kurių svajonė – papildyti savo šeimas. Rytai – harmonija tarp šeimos narių ir įsimylėjėlių. Šiaurės vakarai – bendraminčių radimas ir sėkmingos kelionės. Šiaurės Rytai – semtis išminties ir reikalingų žinių. Šiaurė skirta žmogui, kuris svajoja kelti ar kurti karjerą. Draudžiama nupjauti medžio viršūnę, nes pro ją teka gyvybės upeliai, todėl verta įsigyti gyvą eglę ar pušį. Jei nėra galimybės įrengti eglutės, tuomet pakaks kelių šakelių.

Puošdami namus, atkreipkite dėmesį į blizgančius kaspinus ir kitokius neįprastus papuošimus. Rinkitės aukso, sidabro ir mėlynos spalvos gaminius. Tigras labai mėgsta žvakes. Žvakės vaidina svarbų vaidmenį kinų mokyme, o ypač jų spalvų paletė, tad rinkitės:

  • Sielai išgryninti – baltą;
  • Sveikatai – žalią;
  • Santykių stiprinimui ir teigiamų emocijų pritraukimui į namus – geltoną;
  • Karjeros augimui ir darbo sprendimams – raudoną;
  • Naujoms pažintims – oranžinę.

Nuobodulį ir apatiją gali sukelti mėlynos ir žydros spalvos žvakės, todėl jų nereikėtų deginti.

Koks turėtų būti šventinis stalas?

Ateinančių metų simbolis Juodasis Vandens Tigras išsiskiria visagalybe, todėl griežtų apribojimų valgiaraštyje nebus. Jūsų meniu patiekalai turėtų būti sotūs ir įvairūs. Geras sprendimas būtų paruošti ryškias salotas, paukštienos, uogų gėrimus, įvairius saldumynus ir augalinį maistą. Rytuose mandarinai laikomi gerovės personifikacija, todėl nepamirškite šių vaisių. Taip pat ant Naujųjų metų stalo turi būti trikampių kukulių su sojos padažu – šis patiekalas Kinijoje laikomas tradiciniu.

Neturėtų būti užjūrio vaisių, jautienos ir veršienos produktų. Nedidelis kiekis lengvų alkoholinių gėrimų leistinas.

Stalas turėtų būti dekoruotas laimingomis metų spalvomis. Bus gerai, jei ant stalo bus ir juodos spalvos – tai garantuoja sėkmę ateinančiais metais. Šią spalvą rekomenduojama naudoti kaip ornamentą ant servetėlių ar staltiesių.

Metų simbolio Tigro figūrėlę padėkite stalo viduryje. Be to, turi būti dekoracijų, susijusių su Vandens elementu, ovalios arba apvalios formos. Tam tiks ovalūs indai; rutulio formos dovanų dėžutės; Kinijos monetos; pusiau skaidrios servetėlės.

Pasibaigus šventei, nepamirškite apie nešvarius indus ant savo stalo. Prieš miegą pasistenkite susitvarkyti, ant stalo padėkite naują staltiesę. Kad sėkmė tikrai nenusisuktų nuo jūsų 2022 metais – padėkite ant stalo krepšelį mandarinų ar kitokių vaisių.

Ar yra reikalavimų aprangai, sutinkant Naujuosius?   

Tigras yra tikras estetas. Norėdami jam įtikti ir pritraukti sėkmę, turite atsiminti, kad jam patinka mėlyna, oranžinė ir pilka, tad šias spalvas panaudokite rinkdamiesi šventinius drabužius. Galite eksperimentuoti su smėlio atspalviais ir mėlyna spalva. Norėdami pagerinti materialinę gerovę, rinkitės auksinės ar bronzinės spalvos aprangą. Turkio spalva padės į gyvenimą pritraukti meilę. Siekiantiems karjeros aukštumų, patartina rinktis juodos arba mėlynos spalvos aprangą. Ruda ir violetinė nėra pačios geriausios spalvos 2022-ųjų sutikimui.

Metų valdovas tikrai įvertins grobuonišką, „tigrinį“ makiažą. Ypač drąsūs gali rinktis pilną tigro įvaizdį. Ateinančių metų stichija – Vanduo, tad neapsiriksite Naujųjų metų išvakarėms pasirinkę perlus, sidabrą ar papuošalus su jūros gyventojų atvaizdais.

Ką žada ateinantys metai?

Juodojo Vandens Tigro metai žada klestėjimą ne tik gimusiems po Vandens stichijos ženklais, bet ir daugeliui kitų. Ypatinga sėkmė versle laukia ūkininkų ir žmonių, turinčių sąveiką su žeme. Netgi vazoninės gėlės bus gražesnės ir sveikesnės. Su pinigais susijusias profesijas taip pat lydės sėkmė ir lengvumas visuose reikaluose. Tigras yra labai dosnus ir kilnus, stengiasi kovoti su savo trūkumais ir nedvejodamas pripažįsta nesėkmę. Jo metais kiekvienas gaus tai, ko nusipelnė.

Karališkasis gražuolis Tigras turi nepastoviausią nuotaiką tarp visų 12 ciklo atstovų. Jis išsiskiria meile natūralumui, grožiui ir laisvei. Šiais metais verta daugiau dėmesio skirti šeimai, asmeniniams pomėgiams ir kelionėms į naujas vietas. 2022-ieji bus užpildyti įvairiais renginiais. Metai puikiai tinka įvairiems darbams, projektams užbaigti. Planuoti naujus dalykus rekomenduojama tik pačioje metų pradžioje, arba iš viso nepradėti. Paskutiniame cikle metai pasiims visą negatyvą ir padės išvengti daugybės sunkumų, tačiau stabdys naujai kuriamo verslo plėtrą.

Juodojo Vandens Tigro metai žada būti dosnūs naujoms šeimoms ir vaikams. Net ir užkietėję vienišiai turės galimybę pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Atidžiai stebėkite, klausykite likimo ženklų: jie parodys sielos draugą arba sustiprins esamus santykius.

Tikėtini ramūs metai, kuriais palanki įvykių baigtis priklausys tik nuo mūsų pačių. Svarbiausia suvaldyti reakciją į gyvenimo netikėtumus ir neprarasti širdies. Pernelyg aštrių žodžių ir slogių minčių geriau visai neišleisti, kad nenuliūdintumėte metų savininko. Pagrindinis metų palydovas – sveikas protas ir dvasios ramybė.

Kokie bus metais zodiako ženklų atstovams?

Pirmajam zodiako ženklui 2022-ieji žada būti palankūs, nes Tigras yra vienas iš ugningųjų atstovų. Iš prigimties karšto būdo Avinas turi išmokti elgtis apgalvotai ir išmintingai. Konfliktus su artimaisiais ir nepažįstamais žmonėmis geriausia atidėti vėlesniam laikui. Tigras meistriškai suras požiūrį į jūsų emocijas ir netgi padės jums ieškoti sielos draugo. Avinas turės atsikratyti žalingų įpročių ir nesveiko požiūrio. 2022-ieji bus jūsų tramplinas geresnės savęs versijos link, o sėkmė lydės nuo pat pirmųjų metų dienų.

Pirmieji 2022 metų mėnesiai Jaučiui bus detoksikacijos ir apsivalymo metas. Daug minčių ir idėjų reikia atsikratyti ir susitelkti į save. Tigras sugebės panaikinti jūsų trūkumus - pavydą, apsirijimą ar per didelį agresyvumą. Būtent noras tobulėti ir mokytis taps pagrindine užduotimi vandens Tigro metais. Pavasaris ir ruduo ruošiasi išbandyti Jaučio valią viliojančiomis pagundomis, bet meilės nuotykiai ir finansinės gudrybės gali pakenkti, todėl reikia susitelkti į buities ir šeimos klausimus. Vykdydami kasdienius reikalus, nepamirškite atsakomybės.

Trečiasis zodiako ženklas turi įveikti savo pagrindinį priešą, vadinamą tingumu. Patariama Tigro metais nustoti atidėlioti reikalus tolimai perspektyvai. Kuo anksčiau Dvyniai sutelks dėmesį į savo sunkumus, tuo greičiau jie bus išspręsti. Naujieji metai nusišypsos tiems Dvyniams, kurie sugebės laiku prisitaikyti prie aplinkybių. Didžioji metų dalis žada praeiti ramiai, tačiau kartais teks veikti greitai, rizikingai ir bekompromisiškai, priimant lemtingus ir tikrai svarbius gyvenimo sprendimus.

Vandens stichijos pirmagimis Vėžys turės rasti būdą, kaip pakelti savo savivertę. Pagrindinis akcentas bus savęs, savo emocijų ir veiksmų kontrolė. Nepasiduokite akivaizdžiam aplinkinių žmonių kurstymui ir provokavimui. Vėžiui taip pat patariama būti pasiruošusiam, nes netrukus gyvenimas pakeis savo kryptį. Vandens Tigras nemėgsta drastiškų gyvenimo pokyčių, todėl verta iš anksto susidaryti kelis pabėgimo planus. Ilgos kelionės ir profesijos keitimas be pasiruošimo tik papiktintų Tigrą. Einantiems su srove, o ne gulintiems lyg plekšnė, metai bus palankūs.

Tigro metai Liūtui bus kaip grynas oras. Gyvenimo greitis šiek tiek sulėtės, tačiau dovanos asmeniniuose santykiuose ir darbe jūsų neaplenks. Liūtas turi išlikti savimi – aktyvus, visapusiškas, mylintis. Neleiskite savajam ego atimti iš jūsų gerų sandorių ir santykių. Tigras padės savo draugams ir suteiks ištvermės, tačiau nepamirškite apie poilsį, kad išvengtumėte pervargimo ir perdegimo. Patartina tinkamai paskirstyti jėgas ir išteklius, taip pat reguliariai tikrintis sveikatą.

Šeštajam zodiako ženklui Mergelei reikia pamiršti tinginystę ir išlikti sąžininga - tiek sau, tiek aplinkiniams. Tigras žada baltą ruožą visus 2022 metus. Jis pareikalaus grąžos už pagalbą kitiems kasdieniame ir asmeniniame gyvenime. Taigi, verta pasisemti energijos ir palaikyti gerą formą. Vandens Tigras primena nepamiršti skirti laiko savo laisvalaikiui ir pomėgiams, nes vien kitais gyvenant ir dėl kitų aukojantis prarandama asmenybė.

2022-ieji žada pakeisti Svarstyklių gyvenimą į gerąją pusę. Didelė tikimybė, kad jums atsivers naujos durys profesinėje veikloje ir meilės fronte. Paspartinti pokyčių atėjimą galima pasitelkus jogą ir pozityvų mąstymą. Pritraukite į savo ratą žmonių, kurie įkvėptų jus tapti pačia geriausia savo versija. Šie žmonės turi turėti daugybę savybių, tarp jų tokių, kaip optimizmas ir motyvacija, - tik tuomet jie galės įkrauti Svarstykles. Tigras nemėgsta viešumos, tad pavestas užduotis verta vykdyti privačiai.

Kad 2022-ųjų pradžioje būtų proveržis, Skorpionas jau dabar namuose turi susikurti teigiamos energijos aurą. Šie metai – ne kas kita, kaip laikas meilei visomis jos apraiškomis, nepaisant to, ar jau turite išrinktąjį, ar ne. Vandens Tigras gali padėti jums tapti jausmingesniais ir padėti jūsų artimiesiems priimti jūsų jausmus. Nepriklausomai nuo sunkumų, turite išlikti šalia ir stiprūs. Vandens Tigras nemėgsta išdavikų ir pakalikų, todėl už šiuos nusikaltimus gali griežtai nubausti.

Tigro metai panardins Šaulį sukasi romantiškų nuotykių jūroje. Trumpi romanai padidins jūsų savigarbą. Tačiau jei ieškote tikrų santykių ilgalaikėje perspektyvoje, turėsite nuodugniai ištirti partnerius, kad nepasirinktumėte neteisingai. Darant kompromisus, Šauliams pasiseks, o likimas nusišypsos. Tačiau svarbiausia išlikti pasiruošusiam mūšiui. Atlikite kvėpavimo pratimus, kad sumažintumėte įtampą ir nuovargį.

2022-ųjų pradžia jums žada būti palankus laikotarpis. Tigras šiek tiek praskleis ateities šydą ir atsakys į jau seniai rūpimus klausimus. Ožiaragis rizikuoja prarasti susidomėjimą aktualiomis problemomis ir interesais. Tai bus signalas pakeisti savo esybę. Ir nors Ožiaragis nemėgsta spontaniškumo, Vandens Tigras viską nuspręs už jus. Jis siūlo palikti praeitį ir patiems nuspręsti, kaip keistis. Tuomet permainos veržliai įsilies į jūsų gyvenimą.

Vandeniui šie metai bus teigiami visomis savo apraiškomis. Vandens Tigras jums taps tarsi lempa su džinu viduje ir išpildys jūsų norus. Norėdami greičiau gauti tai, ko norite, turėtumėte užsirašyti savo fantazijas ir atsipalaiduoti. Jums nereikia jaudintis ir bijoti naujų iššūkių. Tai jūsų laikas, jūsų žvaigždės valanda. Jau nuo pirmo Naujųjų metų mėnesio norėsis kardinaliai pakeisti savo gyvenimą - tai Vandens Tigro įtaka.

Paskutiniam zodiako ženklui - Žuvims – 2022-ieji  bus permainų, persikraustymo ir kaitos metas. Naujas darbas, nauja aplinka ar namai taps tuo pačiu didžiausiu ir svarbiausiu žingsniu. Išbandykite naujus pomėgius, ieškokite ko nors savo sielai ir uždarbiui. Saugokitės bereikalingo nerimo vasarą - tikrai su viskuo susitvarkysite. Iki metų pabaigos neverta išleisti didelės pinigų sumos - pirkinys neatsipirks. Žuvys ištisus metus bus įvykių centre.

Prognozės prognozėmis, tačiau juk sakoma, kad žmogus pats yra savo likimo kalvis. Ką manote jūs, astrologe Vega?

Tikra tiesa. Po gulinčiu akmeniu vanduo neprateka, tad teks dirbti patiems su savimi. Prieš Naujus metus turėtumėte apsivalyti nuo 2021-aisiais padarytų nuodėmių. Pavyzdžiui, paprašyti atleidimo, jei iš jūsų lūpų išskrido bet kokie grubūs, neteisingi, užgaulūs žodžiai ar teiginiai, skirti kitam asmeniui, kurie kažkaip galėjo jį įžeisti. Taip pat nepamirškite pamąstyti apie savo blogus praėjusių metų darbus, paleiskite visas nuoskaudas, pripažinkite savo klaidas, susitaikykite su jums svarbiais žmonėmis. Iki sausio stenkitės vengti ginčų ir konfliktų. Palaikykite švarą ir ramybę.

Dirbant su savimi, svarbu atlikti asmeninio dvasinio augimo savistabą. Gera ir tyra šviesa jūsų širdyje, visas pasaulio grožis, švytintis įvairiomis spalvomis, padės pamatus laimingam ir naujam jūsų gyvenimo periodui - naujiems metams. Visa tai padės pasikrauti ir pasisemti įkvėpimo dideliems planams bei užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui ateityje.

Būkime sveiki, sėkmingi ir ramūs. Te kiekvieno gyvenime įvyksta naujametis stebuklas.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x