Žmonėms visada norėjosi praskleisti ateities skraistę ir planuoti savo gyvenimą. Tam turime žvaigždžių ir žmonių, galinčių iššifruoti jų žinutes. Taigi, kalbiname astrologę Vegą.

Avinui šie metai - naujų galimybių metas. Svarbiausia yra aiškiai apibrėžti, ko norite, ir nešvaistyti laiko smulkmenoms. Su investicijomis, ypač didelėmis, būkite atsargūs – yra rizika viską prarasti. Geriau investuoti į nekilnojamąjį turtą ir išsilavinimą. Beje, investicijos į save atsipirks greičiau, nei manote – Jus išgirs autoritetingi žmonės.  Svarbiausia ne Jūsų noras tapti geriausiu ir išgelbėti pasaulį, bet pasirūpinti savimi. Metai palankūs kurti ilgalaikius planus, tikslus galite išsikelti visam dvylikos metų ciklui. Jupiteriui žygiuojant Jūsų ženklu, tikėtinas svorio padidėjimas, todėl nepakenks pagalvoti apie tinkamą mitybą ir sportą. Taip pat saugokite gerklę – tai silpnoji jūsų vieta 2023-aisiais.

Jaučiui šiemet taip pat reikia lavintis. Tai padės jums surasti savo svajonių darbą. Karjeros laiptais palypėti įmanoma, tačiau norint užimti norimas pareigas, teks mažumėlę pasidarbuoti. Esate verslininkas? Tuomet verta drąsiai galvoti apie naujus projektus, kurie turėtų būti pelningi. Ypač pirmąjį pusmetį. Turto augimas, santaupos, sėkmingos investicijos – visa tai laukia iki balandžio vidurio, jei tiktai negulėsite ant sofos. Kartu kyla netikėtų išlaidų rizika, ypač balandžio -liepos mėnesiais. Negailėkite remontu Visus metus jūsų ženkle lankantis nenuspėjamas Uranas padidina traumų ir nelaimingų atsitikimų tikimybę. Būkite atsargūs mankštindamiesi, skaitykite etiketes su produktų galiojimo terminais ir žiūrėkite po kojomis – neatidumas gali brangiai kainuoti.

Dvyniai 2023-aisiais darbe gali jaustis ir pavargę, ir nuobodžiai, tačiau, jei nepasiduosite tokioms nuotaikoms, galite būti paaukštinti. Tinkamas metas darbo keitimui, žvaigždės tam palankios. Jūsų negalima pavadinti moraliai stipriausiu horoskopo ženklu – esate labiau nei kiti linkę į stresą, dėl kurio nusilpsta imunitetas. Į problemą žiūrėkite kompleksiškai: sportuokite, kad sumažintumėte stresą, atlikite išsamų sveikatos patikrinimą, pakeiskite blogus įpročius gerais. Plėskite pažintis, jos bus malonios ir naudingos. Pažinčių dėka atsivers nauji horizontai karjeros plėtimui. Galbūt kur nors užsienyje.  Palankus metas plėsti pažinčių ratą, ypač nuo balandžio pabaigos. Palankiausias laikotarpis bus birželį – pasistenkite per šį mėnesį pasisemti jėgų ir maksimaliai atsipalaiduoti.

Vėžio laukia metai, kai Jūs savo hobį galite paversti pajamų šaltiniu. Būkite atkaklūs, tuomet Jūsų verslas plėsis sėkmingai, ypač pirmoje metų pusėje.  Pinigų tikėkitės iki birželio mėnesio. Jei neturite laiko atidaryti naujo verslo - galvokite apie šeimą. Metai bus sėkmingi santuokos ir vaikų atžvilgiu. Tačiau su išsiskyrimais ir skyrybomis geriau neskubėti. Sveikas protas yra sveikame kūne, o išorinis grožis atspindi vidinį grožį. Jūsų šių metų strategija – sportas ir rūpinimasis savimi. Startuokite atnaujindami savo baseino narystę, kasdien nueikite dešimt tūkstančių žingsnių – tai sustiprins ne tik kūną, bet ir nervus. Po poros mėnesių visus nustebinsite olimpine ramybe ir grakščia forma.

Liūto šeimyniniame gyvenime viskas nėra taip paprasta. Kažkam gresia skyrybos, o vienišųjų laukia naujos pažintys, kurios gali baigtis santuoka. Darbe taip pat nebus lengva. Jeigu kiltų mintis keisti darbą, neskubėkite ir subrandinkite ją: gali būti, kad Jums pasiūlys aukštesnę poziciją ar didesnį atlyginimą. Aiškumas šiuo klausimu ateis antroje metų pusėje. Pasirūpinkite savo plaukais: jie yra jūsų stiprybė ir puošmena. Atlikite galvos savimasažą, nepiktnaudžiaukite karštomis procedūromis, naudokite natūralių šerių šukas ir miegokite ant šilkinių pagalvių užvalkalų.  Atkreipkite dėmesį į savo mitybą: joje turėtų būti pakankamai biotino, keratino ir vitamino C. Žvaigždės bus palankios sportuojantiems: balandžio-liepos mėnesiais dalyvaukite kokiose nors varžybose ar turnyre. Tuo metu būsite fizinės formos viršūnėje.

Sportuojanti Mergelė turi būti atsargesnė. Ypač jei tai ekstremalus sportas – galima nelinksma baigtis. Rizika šiais metais nėra jūsų pasirinkimas. Jokiu būdu neimkite paskolų ar kreditų – įklimpsite iki ausų. Investuokite į perspektyvius dalykus – pradedant vasara, galimos su investicijomis ar paveldėjimu susiję pajamos. Antroje metų pusėje (artėjant metų pabaigai) gali kilti problemų dėl teisinių dalykų. Taigi pasistenkite gyventi pagal savo sąžinę. Be to, metų pabaigoje gali prisidėti nemalonumų šeimoje. Nereguliarus grafikas, 5 valandų miegas ir nesibaigiantis sėdėjimas prie kompiuterio prie gero neprives. „Tiesiog miegoti“ ar „tiesiog atsipalaiduoti“ neveiks - viskas nėra taip paprasta. Būtinai apsilankykite pas terapeutą ir atlikite reikiamus tyrimus. Laikykitės dienos režimo, stebėkite savo mitybą, kvėpuokite grynu oru ir būtinai leiskite sau mažų džiaugsmų

Svarstyklėms pirmasis pusmetis nėra pats geriausias laikas, jei ketinate imti kreditą ar būsto paskolą. Skirkite laiko biudžeto planavimui ir pasirūpinkite „finansine pagalve“. Geriau sutelkti visas jėgas ir užbaigti senus projektus, nei imtis naujų. Be to, bus geros galimybės pakilti pareigose ar net pakeisti darbą į pelningesnį.  Antroji metų pusė palanki pažinčių rato plėtrai, tiek profesionalaus, tiek ir asmeninio. Gali būti, kad rasite patikimą partnerį, globėją ar mylimąjį. Tik neskubėkite užmegzti rimtų santykių. Esate pats subtiliausias horoskopo ženklas, taigi, Jūsų skrandis reaguoja į visas emocijas. Naujaisiais metais reikėtų persvarstyti savo mitybą: taip – kruopoms, aliejui ir žolelėms, ne – „greitam maistui“ ir kavai tuščiu skrandžiu. Be to, kai tik įmanoma, venkite valgyti ne namuose ir vėlai vakare.

Skorpionui pirmoje metų pusėje pasiseks, galite net laimėti loterijoje. Viską, kas uždirbta sąžiningu darbu, reikia investuoti į gyvenimo gerinimą: plėsti gyvenamąjį plotą, pirkti naujus baldus, indus, pradėti remontą. Bet kur pakilimai, ten ir nuosmukiai. Antroje metų pusėje neatmetama konfliktų darbe ir šeimoje tikimybė. Jūsų artimųjų požiūris į pinigus ir gyvenimą greičiausiai nesutaps su jūsiškiu. Darbe galimi aštrūs ginčai. Netinkamas laikas pradėti savo verslą. „Lėtai, bet užtikrintai“ – toks Jūsų pagrindinis metų šūkis. Sveikus įpročius diekite palaipsniui. Šiandien dieną pradėjote su stikline švaraus vandens tuščiu skrandžiu, rytoj į ją įtraukėte rytinę mankštą, poryt sumažinote kavos puodelių skaičių. Taigi, jei pradėję eiti sveikatinimosi keliu iš jo neišsuksite, pavasarį jausitės kur kas geriau.

Šauliui metų pradžia bus įdomi. Galite keliauti su verslo komandiruotėmis, įsigyti butą ir pagerinti savo gerovę. Pavasarį galite prarasti pozicijas ir pasitikėjimą darbe, tad galbūt galvosite apie darbo keitimą. Pažvelkite į tai kaip į galimybę sukurti savo komandą. Jei dirbate savarankiškai, apsvarstykite, kaip galima išplėsti savo veiklą. Neskubėkite rimtai investuoti į ilgalaikius projektus – rezultatas tikrai nebus toks, kokio tikitės. Išlaikykite pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio. Nepastebėdami nieko kito, išskyrus terminus, susitikimus ir strategijas, praleisite signalus, kuriuos duoda jūsų kūnas. Nelaukite signalų – pradėkite rūpintis savimi jau dabar. Tradiciniai patarimai: poilsis, „skaitmeninė detoksikacija“ ir sveikas miegas yra svarbiausi prioritetai.

Ožiaragiui iki balandžio pabaigos galimi sunkumai darbe.  Kažkam galbūt net kils mintis jį mesti, tačiau neskubėkite: gali būti, kad naujoje vietoje jausitės  Tačiau jau nuo balandžio pabaigos gyvenimas nušvis naujomis spalvomis. Tad galimas naujas darbas ir net persikėlimas į kitą šalį. Kalbant apie santykius, laikas įvesti statusą „viskas sudėtinga“. Susituokusiųjų laukia nusivylimas, o vienišiams teks imtis iniciatyvos, jei pavargs gyventi apie nieką negalvodami. Vienas iš svarbių metų pirkinių turėtų būti sporto treniruoklis. Svarbu tai, kad jį reikia ne tik nusipirkti, bet ir reguliariai naudoti. Pirmas mėnuo bus pats sunkiausias, bet jei ištversite, tada pedalų mynimas ar bėgimas taps įprasta kasdienybe. O tai savo ruožtu turės didelį poveikį sveikatai, ištvermei ir išvaizdai.

Vandeniui  labai svarbu užmegzti šiltus santykius su šeima, jei to dar nepadarėte. Taip pat yra galimybė padidinti savo turtą.  Finansinės galimybės yra daug žadančios. Problemas darbe padės įveikti šaltas protas ir apgalvotas pasirinimas, kurių pagalba įveiksite bet kokią kliūtį. Be to, metai žada daug kelionių. Tik, jei nusprendėte susilaukti palikuonių, – neskubėkite. Plutonas Jūsų ženkle Jus apdovanos tuo, ko Jums taip trūksta – didele valios jėga. Tačiau ši padėtis gali sukelti problemų: būtinai suplanuokite nuodugnų sveikatos patikrinimą. Valios ir sumanumo dėka be didelių pastangų atsikratysite papildomų kilogramų ir tonizuosite kūną, nepasiduosite įpusėjus gydymo kursui, nepalūšite laikydamiesi dietos ir galėsite atsisakyti žalingų įpročių.

Žuvys šiemet skaitys. Išskyrus tai, didelių pokyčių nesitikėkite. Jūsų gyvenimas pasižymės saikingumu. Daugiau pinigų nebus (tačiau nebus ir mažiau). O šeimos atstovai pagalvokite apie vaikus – ir mylimasis tikrai jus palaikys, jei su šiuo pasiūlymu nebus pirmas. Darbe irgi viskas klostysis kaip įprasta: jei daug dirbsite, kilsite karjeros laiptais; jei ne, vadinasi, Jums to nelabai ir reikia. Tačiau tikėtis stebuklo tikrai neverta: visus metus galėsite pasikliauti tik savimi. Ir tik metų pabaigoje situacija gali šiek tiek pasikeisti. Į gerąją pusę. Kovo mėnesį į jūsų ženklą persikelsiantis Saturnas nemėgsta per didelio aktyvumo – tai astrologinis „senelis“, visame kame gerbiantis lėtumą ir saiką. Užuot kankinę save jėgos pratimais, nusiteikite lėtiems ir metodiškiems, bet reguliariems pratimams, kurie išmokys taisyklingai kvėpuoti, numalšins nervinę įtampą ir tonizuos kūną.

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x