2024 M. liepos mėnesio pradžioje SATURNAS ir NEPTŪNAS pasuka retrogradiniu judėjimu, dėl kurio gali susidaryti sunkios išorinės sąlygos. Žuvų ženklas užbaigia Zodiaką, talpina visų ankstesnių ženklų patirtį ir suteikia karminių pamokų absoliučiai visiems žmonėms. O kadangi abi planetos taip pat susijusios su karma, pirmąją liepos savaitę praeitis nepaliks ramybėje.

Liepos 2 dieną MERKURIJUS draugiškai pabendravęs su NEPTŪNU įžengia į Liūto ženklą. Aspektas palankus kūrybinei veiklai, padeda suprasti Visatos ženklus, per įvaizdį parodyti svarbiausius jums dalykus ir sulaukti kitų palaikymo. Įžengimas į Liūto ženklą sustiprins oratorinį talentą, bus sunkiau ką nors nuslėpti, nes žodžiai vis dar bandys išsiveržti. Merkurijaus tranzitas per Liūto ženklą skatina užsidėti socialines kaukes ir netikrą šypseną.

Liepos 3 dieną VENERA harmoningame aspekte su SATURNU gali pasiųsti į jūsų gyvenimą daug vyresnio amžiaus žmogų, žinantį atsakymus į daugelį klausimų. Šią dieną stiprinamos tokios charakterio savybės kaip sąžiningumas, padorumas, lojalumas, kantrybė, santūrumas, vidinė pusiausvyra. Tinkamas laikas susisiekti su oficialiomis institucijomis, pasikalbėti su viršininkais, dalyvauti pokalbiuose, pasirašyti sutartis.

Nuo liepos 5 d. SATURNAS yra retro judėjimo fazėje, tuo pačiu formuoja harmoningą aspektą su MARSU, jo energijos stiprina dvasios stiprybę. Padeda pripažinti savo klaidas ir taip išsisukti iš bėdų.

Liepos 6 d.  prasideda naujas Mėnulio mėnuo Vėžio ženkle, šeimyniškiausiame ir maloniausiame Zodiako ženkle. Tą pačią dieną NEPTŪNAS tampa retrogradiniu ir, nors ir lėtas, judėjimas vyks visose gyvenimo srityse. Jaunatis skatina bet kokioje patirtyje, net ir neigiamoje, atrasti augimo ir vystymosi potencialą.

Liepos 8 d., VENERA maloniai kalbina URANĄ, o MERKURIJUS – JUPITERĮ. Aspektai harmoningi, derina protą ir norą ieškoti galimybių. Šią dieną galite išspręsti daugybę prieštaringų klausimų, efektyviai bendrauti su kitais žmonėmis, susitarti dėl darbų atlikimo terminų.

Liepos 10 d. SAULĖ harmoninga SATURNUI. Palanku statuso įgijimui, svarbaus dokumento, patvirtinimo ar leidimo gavimui. Diena tinkama socialinei veiklai, svarbių sprendimų priėmimui ir naujai pradžiai, didelė tikimybė sutikti žmogų, kuriuo galėsite pasikliauti.

Liepos 11 d. VENERA yra harmoningame aspekte su SATURNU ir įžengia į Liūto ženklą. Sąžiningumas ir skaidrumas gali būti tvirtų ir patikimų santykių kūrimo pagrindas.

Liepos 15 d. MARAS ir URANAS yra Jaučio ženkle. Dvejų metų senumo įvykiai vėl tampa aktualūs.

Liepos 18 d.  SAULĖ ir URANAS harmoningu aspektu pabrėžia žmonių originalumą, valią ir atvirumą, o tai lemia sėkmę tose srityse, kuriose galima nutolti nuo griežtų rėmų ir taisyklių.

Liepos 20 d. MARSAS ir NEPTŪNAS harmoningame aspekte žengia į Dvynių ženklą. Dienos energijos atsipalaiduoja, karingumas mažėja, bet atsiranda kūrybinė galia. Svarbu vengti alkoholio ir kitų protą keičiančių narkotikų vartojimo, kitaip galite „praeiti pro netinkamas duris“.

Liepos 21 d. MARSAS ir PLUTONAS yra harmoningame aspekte, VENERA harmoninga su JUPITERIU, o MERKURIJUS – įtampoje su URANU. Dviprasmiškų energijų diena, labai prieštaringa. Galimi nesklandumai dėl šiurkščių pasisakymų, gana sunku susivaldyti. Be to, šią dieną Ožiaragio ženkle yra PILNATIS – antroji pilnatis šiame ženkle šią vasarą. Būkite atsargūs! Dienos galia yra galinga, bet kaip ji realizuojama, priklauso nuo individo ir jo psichologinės brandos.

Liepos 22 d. SAULĖ įžengia į Liūto ženklą ir iš karto sudaro opoziciją su PLUTONU. Po geranoriškumo ir išorinio mandagumo kauke slypi emocinis kurtumas, gilus egocentrizmas ir abejingumas artimųjų likimui. Dienos energijos pritrauks transformaciją į gyvenimą.

Nuo liepos 25 iki 27 d. SAULĖ ir MARSAS yra harmoningame aspekte. Palankus metas kryptingiems veiksmams, aktyviems darbams, savo talentų pristatymui pasauliui, lyderio savybių demonstravimui.

Liepos 26 d. MERKURIJUS įžengia į Mergelės ženklą, kuriame nuo rugpjūčio 5 d. suksis į retrogradinę fazę. Paskutinė mėnesio savaitė tikrai bus įsimintina profesinių pasiekimų prasme.

Kiekvienas žmogus ateina į šį pasaulį su tam tikromis užduotimis, kartais sąmoningumas ateina pavėluotai, tačiau 2024 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais Visata duoda vertingų užuominų. Todėl verta apie tai pagalvoti jau dabar ir nešvaistyti brangaus laiko. Drąsiai ženkite nežinios link ir pabandykite įminti žmogaus sielos paslaptis!

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x