Knygos

Šios knygos formatas - tai senos kaip pasaulis žinios apie tave ir mane, bet jos pateiktos taip, kokios yra iš tikrųjų, be jokių gražbyliavimų ir pataikavimų skaitytojui, be interpretavimų skaitytojo tingumui ir abejingumui pateisinti. Todėl ji taip ir vadinasi, nes kai kieno nuomone, statistinis mūsų tautos pilietis nesubrendęs mąstyti apie savo gyvenimą logiškai, atvirai ir nedogmatiškai , todėl knyga negali būti populiari. Priešingai, mes manome, jei bus daugiau tokių knygų, atsiras daugiau mąstančių. Dvasinis ieškotojas šioje knygoje ras bendramintį, viena akim pabudęs - galbūt atmerks ir antrą akį.

Leidėjas: Tiamata, 2013 m.

Šis tomas skirtas savarankiškiems dvasios ieškotojams. Jame rašoma apie pasiruošimą dvasiniam vedimui, patiriamam per savo širdį. Tai nėra vienos dvasinės krypties kelias. Antropoteosofija nėra religija. Ji – bendrinė pasaulėžiūra. Nėra ir negali būti vienodų kelių, tačiau yra bendri visoms religijoms ir dvasinėms kryptims dalykai, be kurių tikrasis Kelias neįmanomas. Ši knyga tiems, kurie sielos išminties siekia, racionalaus proto užbrėžtą ribą peržengti išdrįsdami. Ji tiems, kurie savo gyvenimo prasmės ir tikrumo ieško. Daugiau autorės knygų rasite čia.

Leidėjas: BPH, 2012 m. Iš anglų kalbos vertė Rima Luotienė, Sigita Bardauskienė, Inga Aničienė ir Birutė Šeškauskienė

Grand Reiki meistro Harprito Singh Hira knygoje rasite išsamią Reiki pirmos pakopos metodinę medžiagą, detalią energetinės diagnostikos metodiką, įvairius straipsnius Reiki filosofijos temomis, informaciją apie Indiškos Reiki mokyklos renginius ir seminarus, mokymo programas ir literatūrą. Šią knygą galite įsigyti Reiki centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Ištrauką iš knygos apie Indiškos Reiki mokyklos dvasinę filosofiją skaitykite čia .

Leidėjas: Mijalba, 2011. Iš anglų kalbos vertė Audronė Šepetauskaitė-Žvaigždika

Idris Lahore pirmasis supažindino Vakarų pasaulį su senovine kinų praktika Reiki Tao Te Ki. Jis yra žinomas energinių, psichofizinių ir sisteminių technikų specialistas. Šis gausiai iliustruotas vadovas aprašo tris Reiki pakopas, kaip mokė pirmieji Kinijos čen jen meistrai. Pamatysite, kaip Reiki Tao Te Ki gali transformuoti net pačias negatyviausias energijas į gydomąją ir kuriamąją jėgą. Reiki, japonų savigydos metodas, dabar pripažintas visame pasaulyje. Prie knygos pridėtas I pakopos seminaro vaizdo diskas.

Pirkti čia: http://www.mijalba.com/knygos/sveikata/reiki-tao-to-ki-senoji-reiki-kilme-praktinis-vadovas-idris-lahore/
Leidėjas: Mintis, 2011 m. Iš anglų kalbos vertė Darius Skapas ir Aurelijus Piešinas

Knygoje atskleidžiama, kaip paprastai ir nekenkiant sveikatai puoselėti bei palaikyti natūralų grožį. Leidinyje, pabrėžiant tris grožio aspektus – fizinį, protinį ir dvasinį, supažindinama su stresą neutralizuojančiu, jaunatviškumą ir grožį puoselėjančiu dienos režimu, kurio laikantis, net ir nenaudojant kosmetikos, galima išlikti optimaliai sveikiems ir gražiems. Siūloma individualiai kūno sandarai tinkama mityba ir gyvensena, aprašytos ajurvedinės grožio procedūros, kurias galima atlikti ir namų sąlygomis, kūno priežiūros patarimai, taip pat grožio problemų, susijusių su individualia kūno sandara, sprendimai ir geros emocinės būsenos bei dvasinio grožio siekimo būdai. Iliustruotoje knygoje rasite gausybę grožio puoselėjimo ir valgių receptų, išsamų vaistinių augalų žodynėlį.

Pirkti čia: http://www.rudninkuknygynas.lt/knygos/dr-partap-chauhan-ajurveda-groziui/
Leidėjas: Ajurvedos Akademija, 2009 m.

Agnės Tarvydaitės sukurta ir iliustruota knyga „Miglė, Ramas ir Ežiukas Ajurvedos šalyje" - tai pasaka ir pažintinis kūrinys vaikučiams ir jų tėveliams. Keliaudami į stebuklingą Ajurvedos šalį, sutiksite sesutes došas ir išmoksite nusistatyti savo kūno tipą, apsilankysite pas Ajurvedos daktarą Partapą, sužinosite apie gydomąsias žoleles bei išmoksite skaniausių patiekalų receptų, stebėsite žiaurų bacilų mūšį, išgirsite sakmę apie karvutę, susipažinsite su jogos pratimais pas jogą Haridą, gėrėsitės vaikučių - jogiukų nuotraukomis, o žiūrėdami į mažųjų ajurvedinių masažistų fotografijas, patys išmoksite daryti masažus.

Pirkti čia: http://www.ajurvedosakademija.lt/index.php?news=yes&new=155
Leidėjas: "Mintis", 2012 m. Iš anglų kalbos vertė Jolanta Narkevičienė

Tai išsamus pagrindinių ajurvedos žinių bei nuostatų įvadas ir praktiški patarimai, kaip jomis pasinaudoti kasdieniame gyvenime. Šis informatyvus žinynas apima individualiai kūno sandarai pritaikytą mitybą, gyvenimo kokybę gerinančią dienotvarkę, siūlo veiksmingus ir lengvai pagaminamus vaistažolių preparatus nuo dažnų negalavimų, protinės ir dvasinės sveikatos stiprinimo būdus. Tai vertingas žinių šaltinis tiems, kurie domisi natūraliąja medicina, holistiniu požiūriu į sveikatą ir kūno bei proto darna.

Pirkti čia: http://www.patogupirkti.lt/Dalykine-literatura/Sveikata-Seima-Moters-pasaulis/Bendro-pobudzio/Ajurveda-Mokslas-apie-gyvenima-ir-sveikata.html
Leidėjas: "Dominicus Lituanus", 2012 m.

"Prieš mus - nepaprastas atradimas: senovės lietuvių Zodiakas" - taip šią knygą pristato žymus etnologas, mitologas ir religijotyrininkas dr. Dainius Razauskas. Be išsamių šio kaušo tyrimų rezultatų, knygoje pateikiamos mūsų protėvių įžvalgos apie dangų ir žvaigždes, atsispindinčios taip girdėtose, tačiau dabar naujai suskambančiose dainose, mįslėse ir priežodžiuoe. Kas galėjo pamanyti, kad tarp Užgavėnių personažų ir Zodiako ženklų esama tiesioginių sąsajų? O ar įdomu, ką iš tiesų reiškia "Kalėdos“?

Pirkti čia: http://www.patogupirkti.lt/Dalykine-literatura/Etnografija-Tautosaka-Mitologija/Etnografija/Skaitant-dangaus-zenklus-lietuvisko-Zodiako-pedsakais.html
Leidėjas: "Uranija", 2009 m.

Knygoje pateikiama astrologės Violetos Liaugminienės istorinė ir dvasinė dabartinės krizės analizė, jos kilmės priežastys ir dėsningumai. Turinti daugiau nei 15 metų patirtį astrologė teigia, kad krizė apima daugelį sričių ir yra daug gilesnė, nei gali pasirodyti. Knygoje gausu istorinių ir mokslinių faktų. Joje astrologiniu požiūriu nagrinėjamas šių faktų ryšys su priežasties-pasekmės dėsniais, astskleidžiami krizės valdymo metodai, demaskuojami visuotiniai melai ir mitai. Kas mūsų laukia? Kodėl vyksta krizės? Kas mums gali suteikti vilties?

Pirkti čia: http://www.patogupirkti.lt/Dalykine-literatura/Protas-kunas-ir-dvasia/Astrologija-ir-ezoterika/Krize-Mitai-ir-realybe.html?redirected=1
Leidėjas: "Meridijanus", 2011 m. Iš anglų kalbos vertė Austėja Banytė ir Rita Banienė

“Tik trys dalykai: sapnai, sutapimai, vaziduotė” – tai knyga apie sapnus, sutapimus ir vaizduotės galias, paremta istoriniais šaltiniais, žinomų žmonių biografijos faktais ir rašytojo asmenine patirtimi. Šis išminties kupinas tekstas padeda mums atsidurti prie sveikatos, kūrybos, išradimų ir nepaprastos energijos šaltinio. Ji įkvepia mus kitu žvilgsniu pažvelgti į gyvenimą, išlaisvinti vaizduotę iš stereotipų.

Pirkti čia: http://www.manoknyga.lt/knyga/tik-trys-dalykai-sapnai-sutapimai-vaizduote.html

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x