Pradžia 2018-01-23
Laikas 18:00
Trukmė 4 ak.val.
Adresas Jeruzalės g. 21 Vilnius Lietuva
Pranešėjai

diana bumblyte 2

Diana Bumblytė - psichologė, dėstytoja, tarologė, numerologė, NLP licencijuota meistrė, STEP tobulėjimo sprendimai, EXORO lektorė ir konsultantė, lektorė. Iš prigimties - labai šiltas, nuoširdus, be galo daug žinių turintis žmogus, aplinkinius užkrečiantis savo pozityvia nuotaika. Psichologijos ir kitų mokslų žinias derinanti su intuityviais informacijos gavimo būdais.

Kontaktai [email protected] , 8 689 74714, 8 623 97623
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 15,- Eur

Šio susitikimo tema:  

"Psichologinė savęs analizė, savo sveikatos ir vidinės psichologinės būsenos analizė Taro kortų pagalba. Kas šiuo metu vyksta su manimi ir kaip aš dėl to jaučiuosi? Ką galiu padaryti kitaip ir ką galiu kurti? "

Pagrindiniai ,,Taro kortų klubo“ tikslai: visus besidominčius ir praktikuojančius Taro kortomis sukviesti kartu pabūti , paburti, pasidalinti patirtimi, įgyti naujų žinių ir jas taikyti praktikoje.

Užsiėmimą veda Jums gerai pažįstama, energinga ir didelį žinių bei praktikos bagažą turinti Diana Bumblytė. Ji ne tik puiki psichologė, bet ir tarologė, derinanti, apjungianti abi disciplinas.

Klubo užsiėmimai vyksta vieną kartą per mėnesį. 

Nebūtinas gilus Taro kortų išmanymas. Užsiėmimo metu galima ,,prisijaukinti“ kortas, surasti bendraminčių bei sutikti kurso draugų ir draugių.

 Maloniai kviečiame dalyvauti!

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x