Pradžia 2018-02-06
Pabaiga 2018-02-06
Laikas 18:30
Trukmė 2 val.
Adresas Online Vilnius Lietuva
Pranešėjai

jolanta urbaitiene teta sumaz 100Jolanta Urbaitienė"Man reikėjo nueiti ilgą dvasinių patirčių kelią kol suvokiau, kad  nesu kūnas, mintys, jausmai, emocijos…kad esu kažkas daugiau.

Teta Gydymas tai vienas iš dvasinių sraigtelių, kuris man priminė ir leido patirti Kas Aš Esu. Išmokė  žaisti gyvenimą, kuriant savo realybę. Už tai esu dėkinga Teta Gydymo įkūrėjai Viannai Stibal, o  taip pat savo dvasiniams mokytojams.

Vianna dažnai juokdamasi kartoja, kad “ Teta Gydymas-tai gabalas pyrago ( It’s a piece of cake)-tai nieko rimta“ !

Noriu palinkėti, kad jūsų gyvenimas būtų kaip gabalas pyrago ir jūs jį suvalgytumėte –“ pačiu geriausiu ir aukščiausiu būdu“, kaip sakoma Teta Gydyme".

Plačiau apie Jolantą

Kontaktai +37064533480
Nuoroda į renginį https://www.tetagydymas.eu/aktyvacija/laikas-stiprinti-imuniteta/
Nuoroda į svetainę https://www.tetagydymas.eu/tylos-aktyvacijos/
Kaina (Eur) 10,- Eur
Papildoma informacija Laikas stiprinti imunitetą

Su savi turėti A4 formato popieriaus ar kartono lapus (juos bus galima laminuoti) mes juos pakrausime su '' Pats sau daktaras '' gydančia energija:)

Apmokėjus renginį, gausite pasijungimo duomenis į jūsų elektroninį paštą prieš renginiui prasidedant.

Renginio metu pageidautina, kad niekas netrukdytų, nebūtų šalia gyvūnų. Klausyti galite su ausinėmis.

Programa

Tylos Meditacija (5 min)

Palaikančių imunitetą jausmų apsimokinimas.

Kas yra Tylos Aktyvacijos https://www.tetagydymas.eu/tylos-aktyvacijos/

Vakaro metu bus įrašomos Tylos Aktyvacijos, tai reiškia, kad į jūsų sistemą įsirašys transformuojančios energijos, kurios dirbs savarankiškai ( jų aprašymas apačioje).

Kraujo ir limfos sveikata

Ši Tylos Aktyvacija transformuos mums neharmoningas energijas ir informacijas-įsitikinimus, bakterijas, virusus, radiaciją, ligas, parazitus…kraujyje ir limfoje. Kraujas ir limfa tai mūsų imuninės sistemos, gyvybės pagrindas. Mintyse galime kartoti kokias problemas, ligas ar įsitikinimus norime išvalyti iš kraujo ir limfos. Ši Tylos Aktyvacija veikia per šį gyvenimą, valomos ligos ir jų priežastys iš kitų erdvių ir laikų, genetikos ir atsijungiama nuo kolektyvinės sąmonės neharmoningų programų.

Hormonai balanse

Ši Tylos Aktyvacija harmonizuos visus kūno hormonus moterims ir vyrams. Padės jei vyrų testosteronas per mažas ar moterų estrogenai disbalance. Aktyvacija vyksta per šį gyvenimą, genetinį lygį ir kolektyvinę sąmonę.

Sveikas imunitetas

Ši Tylos Aktyvacija padės apsisaugoti nuo neharmoningų poveikių mūsų kūnui ir energijai iš vidaus ir iš išorės. Padės atsistatyti pažeistam imunitetui. Aktyvacija vyksta per šį gyvenimą, genetinį lygį, praėjusius gyvenimus ir kolektyvinę sąmonę.

Tylos Aktyvacija „Pats sau daktaras“

Aktyvacijos metu jus apsups gydanti energija ir jūs ją savo mintimis nukreipsite į kūno disbalansą, gyvenimo problematišką situaciją ar į savo noro realizaciją…

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x