Pradžia 2018-03-03
Pabaiga 2018-03-03
Laikas 09:30 - 16:00
Adresas Kruopų 7-9 (vieta gali keistis, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus) Vilnius Lietuva
Pranešėjai

DANGUOLE 300


Danguolė Krupovnickienė - sertifikuota Įsisąmoninimu grįsto (Mindfulness) streso valdymo ir kognityvinės elgesio terapijos mokytoja – instruktorė (LSMU, Neuromedicinos institutas, Mindfulness Lietuvoje asociacijos narė, geštalto psichoterapijos konsultantė (individualios konsultacijos ir grupinė terapija)

Kontaktai +370 687 74775
Nuoroda į renginį https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-kovo-3-d
Nuoroda į svetainę https://www.esukmc.lt
Kaina (Eur) 130,- Eur (Vieta grupėje rezervuojama po apmokėjimo, sąskaita atsiunčiama užsiregistravusiems)

PROGRAMA

Kviečiame atvykti, norinčius sužinoti, kas gi yra tas Mindfulness, taip sparčiai išpopuliarėjęs  visame pasaulyje ir jau įsitvirtinęs Lietuvoje bei praktiškai patirti, ko jis moko: būti dėmesingu, koncentruoti dėmesį ten, kur noriu ir tiek, kiek noriu, nustoti gyventi „autopilotu“ ir įsisąmoninti viską, kas vyksta, ką darau ar dar tik ketinu daryti, kaip galima išmokti gyventi be streso, visose situacijose jaustis gerai, o skausmą išgyventi be kančios... Įgytas žinias iš karto mokysitės taikyti praktikoje. Teigiama, kad būtent dėl to, jog įgytos žinios iš karto ir pakankamai lengvai pritaikomos bei naudojamos kasdienybėje, Mindfulness sparčiai išplito Vakarų pasaulyje ir yra vertinamas kaip efektyviausia įtampų, streso, skausmo ir kitų neigiamų jausmų ir negatyvių patirčių valdymo metodika šiuolaikiniam žmogui.

Žiūri į save ir aiškiai matai, kad esi įtrauktas į „gyvenimo autopilotu“ sūkurį, kuriame pašėlusiu greičiu sukiesi tarp būtinų atlikti darbų, įsipareigojimų, tikslų ir baimių, kol susivoki, jog nebejauti gyvenimo: dingo jausmai, nebematai savęs, nebeturi svajonių ir laiko SAU ir net nebegalvoji, kas tas AŠ, kuris turėtų turėti laiko SAU. Gyvenimas įtemptas, kaip spyruoklė, kuri, kartais jauti – vieną gražią dieną ims ir nutruks. Ir kas tada..?

Todėl sakau –  STOP! Atėjo laikas pauzei, per kurią gali išmokti stabtelti, įkvėpti oro, susivokti, kur esi ir ką darai ir ar nori visa tai tęsti…  O po to ateis išmintingesnis, tai yra, naudingesnis tau, sprendimas.

Šis vienos dienos teorinis ir praktinis seminaras ir yra ta diena, kai kviečiu sau pasakyti – STOP! Ir ateiti sužinoti bei praktiškai patirti, kas gi yra tas Mindfulness, taip sparčiai išpopuliarėjęs  visame pasaulyje ir ko jis moko: kas tas dėmesingumas, esamo momento  įsisąmoninimas, „naujoko“ protas, minčių, jausmų, kūno pojūčių ir impulsų veikti atpažinimas bei kaip visa tai keičia mūsų savijautą ir gyvenimo kokybę…

Mindfulness diena – tai puiki proga sužinoti, kaip galima išmokti gyventi be streso, visose situacijose jaustis gerai, o skausmą išgyventi be kančios, mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, nejaučiant įtampos, depresyvių nuotaikų ar baimių. Be to, įgytas žinias iš karto mokysitės taikyte praktikoje. Teigiama, kad būtent dėl to, jog įgytos žinios iš karto ir pakankamai lengvai pritaikomos bei naudojamos kasdienybėje, Mindfulness sparčiai išplito Vakarų pasaulyje ir yra vertinamas kaip efektyviausia streso, skausmo ir kitų neigiamų jausmų ir negatyvių patirčių valdymo metodika šiuolaikiniam žmogui.

Mindfulness metodika (liet. dėmesingas įsisąmoninimas) buvo sukurta Masačiūsetso universiteto profesoriaus, dr. Jon Kabat-Zinn pagal senąsias meditacines dėmesingumo lavinimo praktikas, pasitelkiant psichologijos ir medicinos mokslą. Mindfulness  itin mėgiamas užsienio „žvaigždžių“ ir tokių korporacijų kaip GOOGLE, FACEBOOK, APLLE… Tai ir Lietuvoje sparčiai populiarėjanti praktika, kurią įvaldžius išmokstama remtis ir pasitikėti savimi visose situacijose ir stebėti, kaip keičiasi gyvenimas, kai pradedi suvaldyti jį: jausmus, situacijas, santykius su aplinkiniais…

2018 m. balandžio 7 d. 9.30 - 16 val. https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-balandzio-7-d/

2018 m. gegužės 5 d. 9.30 - 16 val. https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-geguzes-5-d/

2018 m. birželio 9 d. 9.30 - 16.00 val. https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-birzelio-9-d/

2018 m. rugpjūčio 25 d. 9.30-16.00 val. https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-rugpjucio-25-d/

2018 m. spalio 13 d. 9.30-16.00 val. https://www.esukmc.lt/mokymas/stop-mindfulness-diena-spalio-13-d/

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x