Organizatorius BALTIC TAROT ACADEMY
Pradžia 19-01-19
Pabaiga 19-01-20
Laikas 11:00 - 17:00
Adresas Labdarių 5-5 kab. Vilnius Lietuva
Pranešėjai

tatjana milovidovaTatjana Milovidova (Rostovas, Rusija).  Taro žinovė, psichologė, bioenergetikė. Darbo stažas – 30 metų. Daugelio publikacijų taro, magijos, psichologijos temomis autorė, taip pat įvairių kursų ir autorinių programų kūrėja. Autorinės Taro mokyklos įkūrėja.  Ezoterikos centro „Putevodnaja zvezda“ (Rostovas) vadovė. Rusijos Taro klubo narė. Pripažinta ekspertė ezoterinių mokslų srityje.  Daugelio rusiškų ezoterinių festivalių dalyvė, žiūri komisijos narė ir pranešėja. Metodininkė ir dėstytoja moksliniame institute „Psichotronika“, „Baltic Bodywork School“ dėstytoja

Kontaktai Tel: 8-616 33 111; el.paštas: [email protected]
Nuoroda į renginį https://tarolog.eu
Nuoroda į svetainę https://tarolog.eu/
Kaina (Eur) 250,- Eur
Papildoma informacija Kursai vyksta rusų kalba

SEMINARO PROGRAMA

  • Gamtos dėsniai. Energija. Trys energijos savybės. Penki pirminiai energijos elementai. Informacija. Trys informacijos savybės. Penki informacijos principai.
  • Žmogus. Siela. Dvasia. Gyvybinė energija. Informacine sistema. Energijos sistema. Fizinis kūnas. Apsauga. Sąmonės lygiai ir jų ryšis su žmogaus sandara. 
  • Dvasinė bendruomenė. Psichoistorija. Noosfera, egregorai. Religijos, mokymai, mistinės praktikos.
  • Kas gali būti paprasčiau nei laikas. Saulės sistemos sandara, jos ryšis su žmogaus sandara. Gamtos ritmai. Gyvenimo bangos.
  • Pasaulis ir aš. Dialogo ypatumai. Pažink save kaip pasaulio dalį ir pasaulį kaip dalį savęs. Iš pasekmių pasaulio į priežasčių pasaulį. 
  • Kelio technologija. Tradicijos, keliai, slėptuvės. Karma (priežasčių ir pasekmių dėsniai). Ekstrasensorinių sugebėjimų vystymo technikos.
  • Veiksmingo dialogo su pasauliu pagrindai. Energijos ir informacinių sistemų sinchronizacija su gamtos ritmais. Organizmo apsaugos ir reabilitacijos būdai. Erdvių ir patalpų valymo būdai. Šiuolaikinės magijos techninės priemonės.

Išduodamas BALTIC TAROT ACADEMY sertifikatas.

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x