Pradžia 2024-07-17
Pabaiga 2025-07-17
Laikas 00:00
Trukmė 1,5 valandos
Adresas Konsultacija online Kijevas Ukraina
Pranešėjai

Marina 2020 veidas

    Marina Tichonova – praktikuojanti korekcinės chiromantijos specialistė, regresologė, pirmosios korekcinės chiromantijos mokyklos įkūrėja Ukrainoje.

    "Mano tikslas yra ne tik suteikti asmeniui informacijos apie praeitį, dabartį ir ateitį, bet ir parodyti, kur link eiti, ką daryti ir kaip tapti laimingu, mylimu ir sėkmingu”.

Kontaktai +380675284000 (Viber, WhatsApp)
Nuoroda į renginį http://www.tihonova.net
Kaina (Eur) 200,- Eur; pakartotinė konsultacija 150,- eur
Papildoma informacija Konsultacija vyksta rusų kalba

Konsultacijos vyksta ONLINE

Pageidaujantys Marinos Tichonovos konsultacijos maloniai kviečiame registruotis: 

Jei turite užstrigusių problemų ar klausimų, kurių neįveikiate vieni - pasinaudokite puikia galimybe tapti laisvais nuo rūpesčių!

Marina Tichonova – praktikuojanti korekcinės chiromantijos specialistė, regresologė iš Kijevo, priims individualioms konsultacijoms Vilniuje. Išskirtinė galimybė pažinti ir pakoreguoti savo likimą!

marina new

Marina Tichonova atvyksta su atnaujintu korekcinės chirologijos metodu. Efektyvus Marinos Tichonovos darbo metodas apjungia kelias sistemas: korekcinę chiromantiją, energetinį auros valymą bei  regresijąChirologė iš Kijevo taiko korekcinį metodą, kurio pagalba galima paveikti dabartinius ir prognozuojamus įvykius. Savo praktikoje ji taip pat taiko Miuncheno parapsichologijos instituto metodą, kurio dėka galima galima nustatyti įvykius vienerių metų tikslumu. Šios žinios bei praktiniu darbu įgyta patirtis leidžia nustatyti stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio puses, jo gebėjimus profesinėje bei kūrybinėje veikloje, santuokos perspektyvas, tikimybę susilaukti vaikų, taip pat suteikia galimybę numatyti polinkį tam tikroms ligoms bei galimas nesėkmes. Nauja metodika padės atrasti gyvenimo prasmę ir teisingą judėjimo kryptį. Marina informaciją pateikia lengvai, paprastai ir suprantamai. 

 

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x