Miestai, kuriuose dirba: Visa Lietuva
El. pašto adresas: [email protected]
Interneto svetainė: http://ezoteriniskonsultavimas.webs.com/
Skype: Vidute66
Facebook: Vega Vida
Pagrindinė veiklos sritis: Astrologinis, astropsichologinis konsultavimas, iškylančių problemų analizė ir sprendimų suradimas, naudojant Sielos Formulę, astronumerologinę Taro sistemą, Runas ir Symboloną.
Komentaras: Kiekvieną savaitę skaitykite mano parengtas naujausias astrologines prognozes skyrelyje "HOROSKOPAI"

Praktika : 11 metų. Išsilavinimas - Maskvos aukštosios klasikinės astrologijos mokyklos absolventė, A. Astrogoro Sielos Formulės sistemos, V. Mandžestiko Astronumerologinės Taro sistemos, S. Savčenkos Taro sistemos absolventė; Reiki Tao Te Ki  III-os pakopos meistrė; Symbolon Oracle koučerė. 

Nori pažinti save? Įdomu pamatyti save iš šalies, kitų akimis? Atsidūrei pasirinkimų kryžkelėje? Jautiesi tarsi užburtame rate ir nežinai, kodėl nuolat užlipi ant to paties nesėkmės grėblio? Nesutari su savo vidiniu ir išoriniu AŠ? Nori, kad Tavo asmeniniai astrologiniai metai nuo gimtadienio iki gimtadienio būtų sėkmingi?  Ieškai rakto į sėkmingus partnerystės santykius? Nori parinkti tinkamiausią žvaigždžių dieną savo reikalų startui? Rūpi santykiai su vaikais ir jų sėkmingas gyvenimo kelias? Yra dar kažkas, kas Tave neramina?

Tuomet laukiu Tavęs konsultacijoje. 

Kontaktai FB paskyroje Vega Vida.

El paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x