Bet kuri Jaunatis – tai iniciacija, gimimas, pradžia.

Kuomet toji Jaunatis - pirmoji metų jaunatis, reiškia, ji yra pradžių pradžia. Sausio 17 d. susijungs Mėnulis, Saulė ir Venera. Ožiaragio ženkle. Jaunaties taškas geru aspektu pastiprinamas Marso ir Jupiterio sąjungos Skorpione.

Ožiaragis – moteriškas, kardinalus, Žemės ženklas. Tai reiškia, kad pagrindinė jo užduotis – pradėti, inicijuoti visus žemiškus procesus tam, kad patenkintume savo saugumo, stabilumo, patikimumo, gerbūvio poreikius. Būtent dabar, Ožiaragio ženkle, galite paversti savo svajones realiais tikslais, o tikslus – tvirtais, užtarnautais ir patikimais rezultatais, kurių niekas iš jūsų neatims.

Kad skambėtumėte drauge su Visatos energijomis, turite patys suskambėti. Ir patys pirmieji duoti postūmį savo naujamečių vilčių realizacijai. Laikas nuo sausio 17 d. iki 23 d. dirbs mums.

Pirma. Ožiaragis mėgsta tuos, kurie geba kurti ilgalaikius planus. Tad imkime gražiuosius Norų Sąrašus, užpildytus belaukiant Naujųjų, peržiūrėkime juos ir ties kiekvienu prirašykime bent vieną žingsnį, kurį jūs žengsime tam, kad priartėtumėme prie išsipildymo. Jei pavyks parašyti kelis žingsnius – puiku, bet Jaunaties valandą pakaks bent vieno įrašo.

Antra. Šiomis dienomis planuokime 7 metams į priekį, taigi, išsikelkime bent vieną strateginį uždavinį, kurį įgyvendinsime per 7 metus. Kad būtų lengviau, aiškiai įsivaizduokime, kokį socialinį ar profesinį statusą norime turėti, kokią nuosavybę įsigyti, kokia pinigų suma disponuoti po lygiai 7-erių metų.

Trečia. Sudėliokime prioritetus. Kas bus svarbiausia, kas – ne taip svarbu. Ir pažadėkime sau ir pasauliui, kad, pradedant Jaunatimi, nebepainiosime šių dalykų.

Sausio 17 d. Jaunatis tebus startas ilgalaikių projektų, kurie ateity atneš jums didelius pinigus, kilimą karjeros ir socialiniais laiptais, autoriteto augimą, sėkmę darbiniuose projektuose. Beje, palanku pradėti kaupti tikslu užsitikrinti ramią senatvę. Metas pasirinkti.

Jaunatyje dalyvaujanti Venera visus jūsų strateginius tikslus nuspalvins meile ir komfortu, todėl siekiant tikslų neteks kakta sienos pramušti ar sunkaus nešulio tempti. Strategija moteriškai – štai sėkmės raktelis 2018-iesiems. Eiti tikslo link nuolatos, ramiai, neatsisakant kasdieninių malonumų, grožio, gyvenimo džiaugsmų ir mėgavimosi tuo, kas teikia atgaivą ir palaimą kūnui ir sielai. Tad greta žingsnių link tikslo pagalvokite apie sukneles, kurias dėvėsite, partnerius, su kuriais susitiksite ir kuriems pristatysite savo naujus projektus. Kai planuosite darbą, suplanuokite bent vieną dieną savaitėje, kai nieko neveiksite, ilsėsitės, kusite, mėgausitės romantika ir bendravimu. Greta plataus ambicijų mosto turi būti laiko ir puodeliui aromatingos kavos su pyragaičiu, ir penkioms minutėms sau mielai, ir žvilgsniui į žvaigždėtą dangų, ir rytmečiui, aidinčiam paukščių trelėmis, ir romantiškoms akimirkoms su mylimuoju. Kitaip sakant, ilgalaikiai darbiniai projektai turi eiti ranka rankon su gyvenimo malonumais. Tik taip ir ne kitaip.

O Marsas su Jupiteriu, dar du Jaunaties dalyviai, turi jums padėti. Drąsiai kreipkitės pagalbos ir palaikymo į vyrus, ir būtent dabar pasakykite stop įsisenėjusioms nuoskaudoms, karui, paniekai vyriškajai giminei. Kiekvienas iš šalia esančių ar sutiktų vyrų šiemet gali tapti nuostabiu draugu, altruistiniu sponsorium jūsų projektui, įkvėpėju, išmintingu patarėju, nesavanaudišku pagalbininku. Juk tai nuostabu.Tad atsiverkite naujoms pažintims, plėskite bendravimą, atvirai sakykite jiems apie tai, kokios pagalbos iš jų tikitės; neužmirškite nuoširdžiai padėkoti netgi už mažą paslaugą ir žavėtis savo pagalbininkais.

Sutikite Jaunatį su džiaugsmu. Būkite rimti, bet ne niūrūs. Būkite drausmingi ir gražūs. Ir nepamirškite, kad šiomis dienomis LAIKAS dirba už jus. Pasakykite TAIP savo ilgalaikiams tikslams, savo norams, siekiams. Padarykite pasipuošę, komfortiškoje aplinkoje. O jei šalia bus artimieji – jūsų norams tiesiog neįmanoma neišsipildyti.

Nuostabios jums PIRMOSIOS NAUJŲJŲ JAUNATIES. Tai jūsų šansas. O kai po 7 metų prisiminsite šią dieną, nepamirškite pasakyti nuoširdaus AČIŪ sau už tai, kad būtent dabar pasukote savo Likimo ratą.

Nuoširdžiai jūsų – Vida Vega

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x