geltonas suo

2018 –ųjų vasario 16 d. ateinantys  Geltonojo Žemės Šuns metai atsineša tokias savybes, kaip ilgaamžiškumas, nuoseklumas, ilgalaikių perspektyvų tikrumas. Apdairiai naudojamos, šios savybės gali padėti susitvarkyti su chaosu mūsų neramiame pasaulyje, palaikyti viltį ir tikėjimą ateitimi.

Sausyje prasidėjusio pereinamojo laikotarpio energetika, vis dar išsaugodama Ugninio Gaidžio bruožus, jau, ko gero, įnešė į mūsų gyvenimus savus pataisymus, naujas tendencijas. Kaip tvirtina kinų astrologinė koncepcija, šie metai - tai TYLOS periodas. Tylos ž tiek vidinės, tiek išorinės, dažnai pasireiškiančios harmonija ir pasaulėkūra.  Numerologiškai 1+8 lygu 9, kuris yra skaičius absoliučios harmonijos. Tai laikotarpis, kai galite sutikti savo  palydovą, su kuriuo jums lemta nueiti visą skirtąjį gyvenimo kelią, kai sudaromos grandiozinės sutartys tiek tarp atskirų žmonių, tiek ir tarp valstybių.

Vienas iš pagrindinių dangiškųjų globėjų visiems zodiako ženklams 2018 metais bus Merkurijus. Kartkartėmis  jį palaikys Mėnulis ir Venera. Marsas ir Saulė atsidurs antraplaniame vaidmenyje, dažnai veiks kaip antagonistai, bet toli gražu ne agresyviai. Priešingai - jie skandins nesusivokiančius jų nežinomybėje, bet žmonės, kurie tiksliai žino, ko nori, gali nieko nebijoti.

Kitos planetos keis savo pozicijas priklausomai nuo konkretaus laiko intervalo. Konfliktus linksime spręsti  taikiai, nes daugelis intuityviai pasuks savo vidinį pasaulį. Tam tikra prasme šie metai bus  kardinalus etapas, kuris privers mus daug mąstyti ir daug ką išnagrinėti, visų pirma, mūsų požiūrį į kitus.

Ir vis dėlto, nepaisant apskritai sklandaus ir laipsniško 2018 m. vystymosi, nepamirškime, kad šuo turi iltis, o tai reiškia, kad kuo griežčiau veiksime ir griežtesni būsime, tuo stipresnis bus situacijos pasipriešinimas. Žinoma, šią tiesą yra lengviau pajausti, nei suprasti. Trumpai tariant, Šuns metais mūsų pasaulis įgis naujas savybes, kurias bus nelengva, bet užtat gyvybiškai būtina, pritaikyti.

Jau pirmaisiais 2018 m. mėnesiais daugelis iš mūsų gavome ar dar galime gauti tam tikrą įspėjimą - ženklus iš Visatos. Akivaizdžiausias iš jų bus smarkus sveikatos pablogėjimas, kuris tiesiog reiškia, kad mes esame kažkur pasiklydę... Apskritai, 2018-aisiais svarbu teisingai paskirstyti savo galimybes, neeikvoti išteklių beprasmiškiems veiksmams, pakankamą dėmesį skirti savo kūno ir sveikatos priežiūrai. Šuns metais pavyks atsikratyti daugelio lėtinių sveikatos sutrikimų. Tai puikus laikas pradėti kažką įdomaus, pabandyti praktikuoti, pvz,  meditaciją.  Horoskopas pataria pirmiausia galvoti ir tik tada elgtis. Turite būti pasiruošę pokyčiams, tačiau toli gražu ne visose situacijose yra prasminga paskatinti juos. Te Jūsų kūryba būna aktyvi, bet savalaikė, apgalvota.

SU ATEINANČIAIS KINŲ NAUJAISIAIS –

JŪSŲ VIDA VEGA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x