JAUNATIS AVINE balandžio 16 d. apibendrino etapą nuo kovo 17 d. Jaunaties Žuvyse su Chironu ir sukūrė naują programą mėnesiui į priekį. Avinui reikia judėjimo, Uranui - pagreičio ir proveržio. Todėl nuo balandžio 16 d. galima tikėtis dvigubos darbinės energijos, greitesnio naujų technologijų įsisavinimo, komunikacijos rato atsinaujinimo, nes Uranas moka greitai surasti naujų draugų. Kaip visada po Jaunaties, iki 23 d., verta aktyviai kurti naujus planus, kurių rezultatai bus matomi nuo balandžio 29 d. Didžiausią dėmesį teks skirti finansiniams ir materialiniams klausimams. Mums ateis supratimas, kaip išlaikyti tinkamą pusiausvyrą tarp išlaidų ir pajamų, įžvalgos apie sveikatą ir mitybą. Taip pat naudinga pagalvoti apie sveikatos draudimą.

Kaip įprasta, Jaučio – Skorpiono ašies pilnatis iškelia į paviršių daug paslėptų procesų, visų pirma, susijusių su pinigais ir ištekliais, mūsų veiksmai tampa matomi ir padeda mums suprasti išorinio pasaulio reakciją į mūsų iniciatyvas. Pilnaties metu galima gauti kiek pelnytą pagyrimą, tiek kritiką, o visų procesų viešumas labai padidėja. Reikėtų nepamiršti, kad šiuo metu dažniausiai prastai miegame, jaučiama persipildymo būklė, galima netvarka kelyje, padidėja kraujavimo rizika operacijų metu.

Tokiu metu dažnai suvokiame dvasinės tikrovės svarbą kasdieniame gyvenime. Tai verčia mus galvoti ne tik apie pinigus, maistą ir kūno malonumų, bet ir gvildenti klausimus apie vidinę ramybę, dvasinį darbą, meditaciją, santykį su Dievu, sielą ir karmą, skatina poreikį padėti vargšams ir skurstantiems. Kadangi tai yra viena iš keturių elektrinių kiekis per metus, susijęs su vasario ir liepos užtemimas gali būti mirtini įvykiai, susiję su pajamų, įsigijimų, verslo ir sveikatos klausimais.

Balandžio 18 d. į retrogradinį judėjimą perėjo Saturnas. tai reiškia, kad mes tampame labiau nusiteikę susivokti savo vidiniame pasaulyje, kas gali šiek tiek atsiliepti dalykinių klausimų sprendimų greičiui. 

Dabar svarbu neignoruoti ir neužsukti įvairių skausmingų gyvenimo  procesų, tiek sveikatos srity, tiek versle ar asmeniniuose santykiuose, neįsižeisti, neatidėlioti svarbių klausimų ir kontroliuoti laiką. 

Padidintas konfliktiškumas, nelaimingų atsitikimų tikimybė padidėja Mėnuliui esant Marso įtakoje -  balandžio 29-30 (Skorpione). Pasistenkite valdyti savo emocijas, neatsakyti į provokacijas, vengti nemalonių kompanijų, pavojingo sporto ir ekstremalaus poilsio.

Prieštaringa bus Mėnulio ir Marso konjunkcija: balandžio 21-22, 28 dienomis galima padidinta agresija ir dirglumas į gyvenimą, konfliktai asmeniniame ir verslo santykiuose, taip pat nelaimingų atsitikimų, sukeltų žmogaus klaidos, tikimybė. Šie aspektai išprovokuoja padidėjusią įtampą transporte, ekstremalių situacijų pavojų laisvalaikio ir darbo metu. Tokios dienos yra būdingos santuokų nutraukimui ir pertraukoms santykiuose, ir yra visiškai netinkamos santuokos dienai ir bet kokioms profesinėms sąjungoms.

Balandžio 25 d. Mėnulis, atsidūręs Neptūno opozicijoje, gali sukelti psichologinės ir fizinės būsenos įtampa, gali būti sumaištis ir nerealūs planai versle, problemos su sveikata, ypač virškinimu. 

SAULĖ Į JAUČIO valdas įeina balandžio 20 -osios ryte, vakarop palankiai aspektuos Mėnulį Vėžyje. O Mėnulis tądien palankiai bendraus su Neptūnu Žuvyse. Ateina vienas pačių gražiausių, mėgstamiausių metų mėnesių, atnešantis ramybę, harmoniją, mokėjimą gauti malonumų iš gyvenimo, gamtos, meno. Taip ir traukia prisiliesti prie Žemės, rankomis ar visu kūnu, darbo procese ar poilsio valandėlę. Rimstant aistroms, gyvenimas teka ramesne vaga, o tiems, kurie aktyviai veikė kovo gale ir balandžio pradžioje, galimi pirmieji finansiniai veiklos rezultatai.

 JAUČIAMS LINKIME GERO GIMTADIENIO!

Astrologė Vega

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x