Nuo gegužės 3 d. iki 8 d. Saulė bendrauja su Neptūnu. Šiomis dienomis mūsų bendravimas yra jausmingesnis, jautresnis, lengviau suprantame vieni kitų poreikius, esam jautresni. Gali patraukti prie grožio, sustiprėti vaizduotė, aplankyti įkvėpimas. Tai puikus laikas parodoms, savo kūrybiškumo pristatymams, kitaip tariant, tai vaisingas periodas kuriantiems. Bet šiuo metu nepatartina piktnaudžiauti alkoholiu.

Su Neptūnu bendrauja ir Venera, o tai dar labiau padidins įkvėpimą, kūrybinę vaizduotę. Poetams, menininkams, muzikantams tai išteklių paieškos laikotarpis. Laikas palankus romantiškiems pažintims, romansams, įsimylėjimui, tačiau prisiminkite, kad Neptūnas sukuria iliuzijas ir fantazijas. Tas, kas labai pageidaujama, gali atrodyti realybe, o vėliau tampa nusivylimu. Šiomis dienomis neturėtumėte atlikti didelių finansinių sandorių, jei nesate pernelyg praktiškas šiuo klausimu - yra didelių ir nepagrįstų išlaidų, klaidingų investicijų ir nuostolių rizika.

Gegužės 7 - 11 d. Saulė sudarys opoziciją Jupiteriui. Laikas nustatyti plataus užmojo tikslus, patenkinti norą veikti didžiuliu mastu, nes tai - plėtros laikas, bet verta turėti mintyje, kad šiuo laikotarpiu yra tendencija imtis daugiau, nei galite įveikti. Savitarpio santykiai su įtakingais žmonėmis, valdžios institucijomis, mokytojais, globėjais gali būti šiek tiek apsunkinti, gali būti tarpusavio nesusipratimų. Norint išvengti pablogėjimo, geriau ne tikėtis kažko daugiau, bet elgtis nuosaikiai.

Gegužės 10-13 d. Merkurijus, susijungęs su Uranu, konfliktuos su Marsu. Tai naujų idėjų, atradimų, mokslo pasiekimų laikas. Tai smegenų audra, kai ateina originalios idėjos, nestandartiniai sprendimai, kai mąstymo procesai vyksta su dviguba jėga, reikalaujančia ištrūkti iš šablono ir veikti nestandartiniu būdu. Tiesa, ši padėtis gali sukelti karštus ginčus, galite susidurti su dirglumu ir nervingumu, nes labai padidėjęs nervų sistemos jautrumas.

Pažymėtina, kad šiuo metu nestigs nenumatytų aplinkybių, kai situacija gali taip sparčiai vystytis, kad ir planai gali pasikeisti akimirksniu, ir sandoriai gali sužlugti, o kai kurios netikėtos naujienos suteikti naujų galimybių. Turėtumėte būti atsargūs dirbdami su elektra, su elektros prietaisais, viskuo, kur yra įtampa. Šiuo laikotarpiu keliuose taip pat didėja nelaimingų atsitikimų skaičius. Būkite atsargūs keliuose!

Gegužės 13 d. Merkurijus įeina į Jautį. Prekyba, kontaktai, derybos tampa vis dinamiškesnės, impulsyvesnės, bet patikimos, konkrečios, praktinės ir esminės.

Gegužės 15 d. Jaunatis Jautyje sutampa su Urano ingresija į šį ženklą. Taigi, Mėnulio ciklo pradžia yra naujos septynerių metų eros pradžia. Urano ypatumas yra tas, kad jis gali patikrinti stiprumą, atsparumą, sustiprindamas paslėptas problemas, iškeldamas jas į paviršių. Viskas, kas nėra tvirta materialiniame plane, gali vos ne per naktį išnykti... Tai bus pirmasis Urano vizitas į Jaučio valdas, lapkritį jis vėl grįš į Aviną, užbaigs tai, ko dar nėra baigęs, ir galiausiai apsistos Jautyje. Per šį laikotarpį gali įvykti reikšmingų įvykių, dėl kurių ilgam laikotarpiui bus nustatytas naujas vystymosi vektorius.

Gegužės 16 d. Marsas įeis į Vandenį. Tą pačią dieną bus tiksli Marso - Urano kvadratūra. Darbštumas ir apdairumas, kuris buvo būdingas Marsui Ožiaragyje, pakeičiamas rizikingesniais veiksmais, neapdairumu. Sprendimus bus lengviau priimti, bet juos taip pat lengva atmesti. Kvadratūros aspektas su Uranu kels stresinių situacijų, maištingų, revoliucinių nuotaikų. Šiuo metu stenkitės vengti ekstremalaus sporto, potencialiai pavojingų situacijų. Sunku šiuo metu bus su kantrybe ir ištverme,  vyraus tendencija reaguoti neatsargiai, nemąstant apie pasekmes. Todėl verta šimtą kartų pagalvoti, prieš reaguojant į situaciją. Šiuo metu būkite atsargūs su sprogmenimis ir šaunamaisiais ginklais, taip pat su elektros energija.

Gegužės 17 - 20 d. Merkurijus draugaus su Saturnu. Tinkamas laikas nuosekliai mokytis medžiagą, pasirengti egzaminams. Šis laikotarpis padeda aiškiai formuluoti mintis tiek rašytiniu, tiek žodiniu būdu. Puikus laikotarpis atkurti tvarką savo galvoje, versle, ant stalo. Dienos yra tinkamos vaisingai bendrauti su vadovais ir oficialiomis valdžios institucijomis.

Gegužės 19 d. Venera atbėga į Vėžį.  Atsiras poreikis atviram, nuoširdžiam pokalbiui su artimais žmonėmis, jautrumas, noras dalintis savo patirtimi, o emocinis atsakas taps dar aktualesnis. Venera Vėžyje įneša į kasdienybę sentimentalumo, intymumo ir, žinoma, romantizmo. Tačiau taip pat reikia žinoti, jog įžeidumas taip pat išauga. Be to, šiomis dienomis Venera sąveikaus su Uranu. Tai yra laikas, kai draugystė gali virsti meile, o meilė - draugyste. Tad galima ir meilė iš pirmo žvilgsnio, kuri atneš daug naujų emocijų ir patirties.

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x