Liepos 3 - 10 d.  Saulė - Jupiteris – Neptūnas sudaro į didįjį triną Vandens stichijoje Tai yra puikus savęs ugdymo, dvasinio tobulėjimo ir teisinio pobūdžio problemų sprendimo laikotarpis. Galite pasikliauti aukštų asmenų protekcijomis ir globa, tų, kuriuos laikote savo guru ir mokytojais, parama. Tai sėkmingų pasirodymų laikas, ryšių su užsienio partneriais sukūrimas, naujos galimybės. Geras laikotarpis savo įtakos, kompetencijų plėtrai ir dvasiniam augimui.

Liepos 7 - 12 d. Merkurijus konfliktuoja su Jupiteriu. Šiuo laikotarpiu nenaudinga imtis ilgalaikio planavimo, nes yra labiau tikėtina, kad neteisingai apskaičiuosite terminus,  prisiimsite sau daugiau, nei galėsite įvykdyti. Per didelis optimizmas neleidžia jums matyti tikros situacijos, galite praleisti svarbias detales. Pasirašydami sutartis, pasirašydami svarbius dokumentus būkite dėmesingesni ir perskaitykite smulkųjį šriftą, nes antraip galite nepastebėti niuansų.

Liepos 10 d. Venera įeina į Mergelę. Santykiuose akivaizdžiai vyraus protas ir pragmatizmas. Kiekvienas žingsnis bus apsvarstomas ir analizuojamas. Šis laikotarpis yra labai geras tiems, kurie pavargo nuo emocinio disbalanso ir nori viską sudėlioti į lentynėles.

Liepos 11 - 15 d. didžioji sąveika tarp Veneros - Saturno – Urano Žemės stichijoje. Tai gebėjimas spręsti finansines problemas su draugų pagalba. Nauji pažįstami, nauji ryšiai, kurie gali būti naudingi. Kūrybinio įkvėpimo laikotarpis tiems, kurių veikla siejasi su žeme, jie gali gauti stabilų rezultatą. Palanku laikotarpis kurti ir stiprinti darnius santykius darbe - tiek su valdžios institucijomis, tiek su pavaldiniais.

Liepos 13 d. Saulės užtemimas  Vėžyje, 21 laipsnyje, priešpriešoje su Plutonu. Užtemimas Vėžio - Ožiaragio ašyje įjungia  šalies, etninių, šeimos tradicijų temą, taipogi tikslų, pasiekimų, planų temas. Opozicija su Plutonu rodo, kad  siekiant subalansuoti savo asmeninį ir visuomeninį gyvenimą, teks praeiti pokyčius ir transformacijas, ypač jeigu užtemimas paveiks jūsų asmeninio horoskopo  jautrius taškus. Saulės užtemimo metu galima susidurti su kolektyviniais konfliktais, su kova už valdžią, su vadovybės reorganizavimu.

Liepos 18 - 24 d. Venera bendradarbiaus su Jupiteriu. Palankus laikotarpis tiems, kurie siekia išspręsti finansines problemas.  Galite tikėtis darbo užmokesčio padidėjimo, premijų, apdovanojimų, nors ir šiek tiek mažesnių, nei vylėtės, nes nei Venera, nei Jupiteris nėra galingi. Tačiau vis dėlto yra didelė tikimybė sėkmingai bendrauti, galima tikėtis įtakingų draugų palaikymo, bus gerų galimybių susitarti su partneriais.

Liepos 22 d. Saulės įžengs į Liūtą, tuo sukeldama įtampą Uranui. Liūtas pritaria norui išsiskirti iš minios, skatina norą parodyti pasauliui savo unikalumą, atskleisti save. Tačiau Urano kvadratūra gali šiam procesui suteikti tam tikro ekscentriškumo ir netgi šokiruojančių proveržių. Todėl tokius siekius geriau atidėti rugpjūčiui, subrandinti, o jau tada pilnu tempu realizuoti savo kūrybinę energiją.

Liepos 22-26 d. Venera atsidurs priešpriešoje Neptūnui. Praktiniuose reikaluose, finansinėse operacijose, verslo santykiuose kyla iliuzijų ir fantazijų pavojus, kurie trukdys racionaliems sprendimams.  Dėl netinkamų šiuo laikotarpiu priimtų sprendimų galite patirti finansinių nuostolių. Būkite atsargūs, kadangi tai yra užkulisinių intrigų ir slaptų dalykų laikas. Per šį laikotarpį svarbiausia blaiviai mąstyti. Puiku, kad šiuo  laikotarpiu stiprėja vaizduotės darbas ir atsiranda įkvėpimas, palankus poetams, menininkams, muzikantams.

Liepos 26 d. Merkurijus taps retrogradiniu. Atbulo judėjimo laikotarpis tęsis iki rugpjūčio 19 d. Įdomiausia, kad posūkis įvyks Mėnulio užtemimo išvakarėse, esant atbuliniam Marsui. Todėl yra padidinta klaidų, neteisingos informacijos, netinkamų veiksmų rizika. Retrogradinių planetų sutapimas su užtemimu jūsų veiksmų rezultatus padarys negrįžtamais ir sunkiai įgyvendinamais. Tad tikrai neverta šiuo laikotarpiu priiminėti jokių svarbių ir lemiamų sprendimų.

Liepos 27 d. Mėnulio užtemimas Vandenio-Liūto ašyje. Mėnulis susijungs su atbuliniu Marsu, o užtemimo ašis darys TAU kvadratą su Uranu. Mėnulio užtemimas skatina užbaigimo energiją, ir tai turime suprasti kaip vystymosi proceso dalį. Tai laikas, kai natūralūs mūsų praeities pastangų rezultatai ateina pas mus: „Ką sėjai, tą ir pjausi." Ateis bent jau žinojimas ir supratimas apie tai, kokius grūdus mes pasėjome. Kažkam teks patirti atsparumo išbandymų, kažkas išnyks savaime ir kažko turėsime atsisakyti patys. Šiuo laikotarpiu reikia išlaikyti ramybę ir savikontrolę, vengti impulsyvių sprendimų ir galvoti, ar esame pajėgūs ištaisyti praeities klaidas. Svarbiausia dabar – kantrybė ir dar kartą kantrybė.

Liepos 25 - 27 d. Venera puikiai bendraus su  Plutonu. Tai stiprių išgyvenimų, jausmų, seksualinių susižavėjimų laikas. Jausite poreikį ir norą turėti ir mėgautis savo partneriu. Šis laikotarpis taip pat palankus spręsti finansinius klausimus, susijusius su paveldėjimu, alimentais, draudimo išmokomis, mokesčiais, skolomis, kitais įsipareigojimais. Beje, nestigs intensyvios kūrybinės energijos ir įkvėpimo.

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x