2018 m. Gruodžio 1 d. - retro - MERKURIJUS grįžo į Skorpioną. Sunkus, kritinis laikotarpis kelionėms, prasmingos informacijos gavimui, prekių judėjimui. Galima nedidelė finansinė krizė. Būtina įjungti ekonominį režimą.

Gruodžio 2 d.  VENERA pateko į Skorpiono ženklą. Sunkios dienos santykių srityje. Tikėtina, kad gali kilti netikėtų išlaidų neesminėms problemoms išspręsti. Tačiau didelis kiekis sudėtingų mažų problemų gali įtakoti dideles išlaidas. Patikslinkite savo biudžetą gruodžio mėn., antraip Naujųjų metų atostogos gali būti liūdnokos.

Gruodžio 7 d. JAUNATIS Šaulyje. MERKURIJUS grįžta į tiesioginį judėjimą. Nepalankios oro sąlygos gali sukelti nelaimingus atsitikimus keliuose, elektros linijose, komunikacijose ir ryšiuose. Stenkitės šiuo metu nekeliauti  ir iš anksto perduoti svarbią informaciją.

Gruodžio 9 d.  CHIRONAS grįš į tiesioginį judėjimą. Gera diena spręsti prieštaringus klausimus ir problemas, išspręsti teisinį ginčą, problemą. Tikėtinos pasirinkimo situacijos daugelyje gyvenimo sričių. Nuo šios dienos galėsite toliau spręsti problemas, pasirašinėti svarbius dokumentus ir sutartis. Galite išbandyti sudarytas sutartis. Prieš Naujuosius teks rinktis. Ir galbūt  tuo pačiu metu turėsite judėti dviem kryptimis. Pasirinkite prioritetą.

Gruodžio 13 d. MERKURIJUS įeina į Šaulį. Daug skubiai spręstinų klausimų, visiškos apkrovos būsena. Galimas trumpalaikis kai kurių svarbių klausimų/kontaktų kontrolės praradimas. Daug darbo su dokumentais. Intensyvi korespondencija. Kai kurios gaunamos žinios gali būti iškreiptos arba klaidingos. Tikrinkite visą gaunamą korespondenciją.

Gruodžio 14 d. - MĖNULIO, NEPTŪNO ir MARSO jungtis apibrėžia svarbių, mistiškų susitikimų ir kontaktų dieną. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į šios dienos simbolius ir ženklus. Tikriausiai galėsite surasti atsakymus į labai svarbius klausimus. Palankus laikas lankytis šventose, energetinėse vietose, apsilankyti šventykloje, melstis ir/ar medituoti.

Gruodžio 20 d. JUPITERIS susijungia prie žvaigždės Antares. Sudėtingos situacijos pasaulio politinėje arenoje. Galima globalinė geopolitinė krizė. Rezonuojančių stichinių nelaimių, žemės drebėjimų tikimybė.

Gruodžio 22 d. MĖNULIO Pilnatis Vėžio ženkle, SAULĖ Ožiaragyje. Ryškių, įsimintinų įvykių diena, teigiama, šventinė nuotaika. Laukia įdomios kelionės, naujos pažintys ir kontaktai. Gali kilti kūrybingas, verslo planas ar idėja, kuri bus įgyvendinama ateinančiais metais ir duos gerų rezultatų, apčiuopiamos naudos. Fiksuokite savo mintis ir įžvalgas. Kurkite planus kitiems metams.

Gruodžio 21-29 d.  SATURNAS viešės karališkajame Ožiaragio laipsnyje. Tai bus kūrybinio augimo periodas, kai gimsta planai, kaip radikaliai pakeisti savo gyvenimą, įgyti naują asmeninės ir finansinės laisvės lygį. Planetos suteikia mums galimybę tapti ryškiomis ir stipriomis asmenybėmis. Bet niekas kitas už mus PAČIUS nepadarys šio darbo. Tikra laimė pastatoma savomis rankomis! 

Pradėkite kurti savo likimą kartu su kosmoso ir planetų energijomis. Nuoširdžiai - Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x