Vasario 1 d. - VENERA harmoningai bendrauja su URANU ir SELENA. Aplinkybės palankios sėkmei finansų srityje, asmeniniams kontaktams ir pažintims. Naujų santykių perspektyva. Nuo antrosios dienos pusės - avarinio streso laikotarpis: galimi nelaimingi atsitikimai ryšiuose, sunkios situacijos kelionėse. Būkite atsargūs. Sunkumai partnerystėje - verslo ir asmeninio plano. Ūmios konfliktinės situacijos, kurioms reikės diplomatinio sprendimo.

Vasario 4 d. – VENERA pereina į Ožiaragio valdas. Palankus laikas finansinei situacijai stabilizuoti, ieškoti naujų finansinių galimybių. Formuojasi MARSO – URANO jungtis, pozityviai veikiama JUPITERIO. Galimos reikšmingos permainos valstybės lygmeniu, socialinėje sferoje. Palankiai besiklostančios aplinkybės padės dideliems projektams ir pradėjimams.

VASARIO 5 D. – JAUNATIS Vandenyje. Prasideda kinų naujieji. Jų išvakarėse naudinga susitikti su draugais. Galimas virtualaus gyvenimo ir internetinio bendravimo suaktyvėjimas, taip pat įvairios hakerių ar virusų atakos.

Vasario 10 d. MERKURIJUS pereina į Žuvis. Galimos naujos aplinkybės partnerystės santykiuose, ir dalykiniuose, ir asmeniniuose. Gali pasikeisti pats santykių charakteris. Reikės labiau pasitikėti partneriu ir pasistengti suprasti. Galima staigi orų kaita.

Vasario 14 d. MARSAS pereina į Jautį. Tai nelengvas periodas finansiniame plane. Galimos nesuplanuotos išlaidos. Gerai uždirbti tokiu laikotarpiu yra nelengva.  Verta kruopščiai planuoti išlaidas ir pajamas

Vasario 16 d.  harmoningas Mėnulis žada pozityvą santykiuose. Naudinga suorganizuoti šeimos vakarienę, romantinį vakarą žvakių šviesoje.  Meilės dienai ši diena daug tinkamesnė, nei 14 d.

Vasario 18 d. Chironas pereina į Aviną. Įstatymų ir verslo sferų transformacijos tąsa.

Vasario 19 d, PILNATIS Mergelėje. SAULĖ – Žuvyse. Gali iškilti daugybė smulkių, buitinių ir organizacinių klausimų, kurie  trukdys judėti svarbiausia kryptimi, susitelkti prie esminių projektų. Šią dieną pasistenkite sudėlioti prioritetus ir susikaupti prie svarbiausių ir reikšmingiausių klausimų, vedančių į tikslą. 

Vasario 20, 21 d.  bus sudėtingos: ir orai, ir nuotaika bus pabjurę, audringi, konfliktiški. Galima nedidelė finansinė krizė, susijusi su netikėtomis išlaidomis. Daug konfliktų tarpasmeniniuose santykiuose. Laukite netikėtų patikrinimų. Būkite atidūs ir diplomatiški, venkite veltis į ginčus.

Vasario 26, 27 d. geros tam, kad išeitume iš finansinio akligatvio. Galimos finansinės įplaukos, galite surasti pelningą veiklos šaltinį.

 

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x