Planetoidas Chironas, jungiantis materialųjį ir dvasinį pasaulius, apsisuka atvirkštiniam judėjimui. Darbotvarkėje -situacijos, kai pasirenkama materialumas arba dvasinis pasaulis. Verta nusistatyti santykių prioritetus. Galima atkurti ankstesnius santykius, kuriuose Likimo scenarijus nebuvo užbaigtas iki galo. Atėjo laikas sudėlioti akcentus giminiškų sielų sąveikoje.

Liepos 2-17 d. – vasaros užtemimų koridorius. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama keliauti oro transportu ir priimti reikšmingus sprendimus. Visus svarbiausius atvejus ir klausimus rekomenduojama perkelti į rugpjūčio antrąjį pusmetį.

Liepos 1 d. MARSAS pereina į Liūtą ir eina į konfliktą su URANU Jautyje. Daug netikėtų, įtemptų išorinių veiksnių. Sunki finansinė padėtis. Galimos nenumatytos išlaidos, nuo kurių gali  rimtai nukentėti šeimos biudžetas. Būkite pasirengę įvairiausioms staigmenoms ir netikėtumams.

Liepos 2 d. JAUNATIS ir Saulės užtemimas Vėžyje. Nors šis saulės užtemimas Lietuvoje nestebimas, tačiau  yra įvykių, ženklų, rodančių būsimą šalies vystymosi kelią. Harmoninga planetų konfigūracija rodo dvasinio nušvitimo tikimybę. Kiekvienas galite pamatyti savo gyvenimo programą artimiausiam laikotarpiui. Fiksuokite ryškiausias akimirkas - jos gali būti veiksmų planas.

 Liepos 3 d. - VENERA patenka į Vėžį. Palankus metas  šeimos atmosferos gerinimui, baldų, namų apyvokos prietaisų atnaujinimui, įsigijimui. Tinkamas laikas kosmetiniam remontui, darbui darže, sodą. Šiomis dienomis ir vėliau užsimezgusi pažintis gali peraugti į  šeimos kūrimą, namų įsigijimą, vaiko gimimą.

Liepos 7–8 d. - MERKURIJUS apsisuka atatupstas. Tradicinis  informacijos vėlavimo, komunikacijos, ryšių trikdžių laikotarpis. Gauta informacija gali būti iškraipyta, jūs galite būti neteisingai suprastas.  Problemos dalykinėse komandiruotėse, sunkumai apiforminant dokumentus, perkant - parduodant taip pat yra šio laikotarpio tradicija. Kontroliuokite detales, kitaip klaidos gali turėti rimtų pasekmių. Merkurijus  grįš į tiesų kelią rugpjūčio 1 d.

Liepos 9 d. Chirono harmoningas, kūrybinis aspektas į Marsą ir retro-Merkurijų reiškia kūrybinio projekto, meilės atkūrimą, kurie dėl techninių priežasčių buvo laikinai užšaldyti. Galimas tolesnis tiek projekto, tiek santykių plėtojimas.

 Liepos 12 d. - MARSO - URANO konfliktas, kuris dieną padarys avaringa, traumine. Nerekomenduojama atlikti sudėtingų remonto ir statybos darbų. Avarijos komunikacijose ir dirbant su elektra - labiausiai tikėtinos. 

Būkite ypač atidūs kelyje, laikykitės taisyklių. Galimas vėjas, audra, stiprios perkūnijos ir žaibas.

 Liepos 16 - 17 d. - PILNATIS. Mėnulio užtemimas, kai Saulė Vėžyje, Mėnulis Ožiaragyje. Lemtinga diena šiuolaikinės žmonijos istorijoje. Pasaulis yra padalintas į dvi, tiesiogiai priešingas civilizacijos sistemas. Viena sistema yra visiškos kontrolės ir asmens pavaldumo sistemai sistema. Antroji sistema yra laisvos asmenybės kūrybinio potencialo plėtros struktūra ir visų galimybių asmenybei realizuoti kūrimas. Tačiau šios sistemos yra visiškai glaudžiai susijusios tarpusavyje, ir tik mūsų asmeninis pasirinkimas nustatys, kuriai sistemai atiduosime pirmenybę.

Liepos 19 d. - MERKURIJUS grįžta į Vėžį. Darbotvarkėje - bendras šeimos poilsis, skirtas sveikatos gerinimui. Efektyvios bus kelionės prie jūros, į romantiškų prisiminimų vietas. Gali prireikti nedidelio būsto remonto.

Liepos 28 d. - VENERA patenka į Liūtą. Romantikos, meilės, aktyvaus poilsio, romantiškos kelionės ir nuotykių laikotarpis. Tai geras laikas atostogoms, poilsiui. Palankų efektą suteiks energetinės praktikos.

Liepos 31 d. - rugpjūčio 1 d. - MERKURIJUS grįžta į tiesioginį judėjimą Vėžio ženkle. Geras laikas sodininkystei, baldams, dekoratyviniams pirkiniams, siekiant papuošti buitį.  Tinkamas  kelionėms pėsčiomis, į gamtą. Šeimose skirkite laiko intelektiniams žaidimams, pasaulio kino klasikos peržiūroms.

 

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x