1 d. MĖNULIS Svarstyklėse. Dvi meilės, grožio dienos, ramaus ir malonaus bendravimo dienos.. Tinka pirkti papuošalus, interjero daiktus, nustebinti artimuosius dovanėle.

3 d. MĖNULIS Skorpione. Pačios sudėtingiausios viso mėnesio dienos. Galimos provokacijos, blogos naujienos, sveikatos problemos. Skirkite laiko tvarkymosi darbams, atsikratykite nereikalingų daiktų ir slegiančių santykių. Nepradėkite jokių naujų darbų, nepirkite brangių daiktų.

5 d. MĖNULIS Šaulyje. Laimės ir kelionių metas.  Padidėjusį intelektualinį ir fizinį aktyvumą verta panaudoti įvairioje veikloje. Saugokite kepenis.

8–12 d. - planetų sankaupa MERGELĖJE harmoningu aspektu į SATURNĄ apibūdina vaisingą, kūrybingą periodą visose sferose. Daugeliui pavyks išspręsti anksčiau neišspręstus klausimus ir problemas. Šis laikotarpis yra tinkamas laikas atsigavimui, reabilitacijos priemonėms gydant lėtines ligas. Teigiamas poveikis gali viršyti visus lūkesčius.

7 d. MĖNULIS Ožiaragyje. Patartina daug dirbti ir atsisakyti malonumų. Ramiai reaguokite į lėtą įvykių tėkmę. Tinkamas laikas nekilnojamo turto sandoriams.

10 d. MĖNULIS Vandenyje. Palanku bendrauti, susitikti su draugais. Skirkite dėmesio savo dvasiniams ir intelektualiniams poreikiams. Įsiklausykite į intuiciją. Geras laikas apsilankyti pas astrologą.

12 d. MĖNULIS Žuvyse. Tai 14 Mėnulio diena, viena stipriausių dienų, jei reikia pradėti kažką nauja. Verta įsiklausyti į savo intuiciją, prisiminti sapnus. Gali lydėti sunki psichologinė būsena.

14 d. PILNATIS Žuvyse žada ryškią, įvykių kupiną dieną ir kontaktus. Galima beviltiškų santykių pabaiga ir naujų, ryškių, romantiškų santykių pradžia. Jautri nervų sistema, galimi miego sutrikimai. Akcentuojami darbo ir sveikatos, buitinių pirkinių poreikio klausimai. Įsiklausykite į organizmo signalus. Galima pradėti svorio koregavimo programą.

Šią dieną bus dar du reikšmingi įvykiai: MERKURIJUS IR VENERA pereina į Svarstyklių ženklą. Dabar pats laikas sureguliuoti visus partnerystės santykius.

Bendravimo, informacijos, kontaktų planeta MERKURIJUS iš dalykinio Mergelės ženklo pereina į rafinuotą estetą – Svarstykles. Bendravimas bus malonus, daugiau kalbėsitės apie grožį, madą, kultūrinius renginius. Rekomenduojama pakalbėti apie tarpusavio santykius ir pasistengti susitarti.  Venkite būti vienumoje, daugiau tarkitės su aplinkiniais.

VENERA iš karto sužydės: juk mergelėje jai buvo sausa, nuobodu ir nepatogu. Prioritetą teiksite bendravimui su mylimu žmogumi, maloniems pokalbiams su bičiuliais. Verta apsilankyti grožio salone, papuošti namus ir pasipuošti patiems. Klausykite moterų Svarstyklių patarimų. Jos dabar „ant bangos“.

15 d. MĖNULIS Avine. Šiuo metu jaučiame impulsą veržtis į priekį, atsinaujinti, aktyviai keisti savo gyvenimą. Venkite konfliktų ir pasistenkite išlikti šaltakraujiški. Netinka persikraustymui į naujus namus. Darbai eisis sparčiai, tačiau kokybė gali nukentėti.

17 d. MĖNULIS Jautyje. Mėgaukitės žemiškais malonumais- maistu, pinigais, pirkiniais. Padarykite kažką gero sau, savo komfortui namuose, darbovietėje. Stenkitės gerai pailsėti ir kaupti jėgas.

18 d. SATURNAS pereina į direktinį judėjimą. Jis atsako už karjerą, vadovus, patikimumą, statybas, protėvius, todėl jo judėjimas tiesiai gali ženkliai pagerinti situaciją visose šiose sferose. Tai ilgalaikių uždavinių ir strateginių tikslų nustatymo laikotarpis, projektų, skirtų ilgalaikei perspektyvai ir plėtrai, pradžia. Geri, sistemingi projektai plėtojami nuosekliai, pagal griežtai suplanuotą planą. Sudarykite programą - maksimaliai ir užtikrintai judėkite link savo tikslo.

19 - 29 d. – KARMINIAI MAZGAI pereina Žvaigždžių SIRIJUS-VEGA ašimi. Galingos energijos, informacijos srautų įtraukimas yra susijęs tiek su senovės žmonijos istorija, tiek su senovės žiniomis, tiek su tolimesniu dvasinės, atsinaujinusios žmonijos ir šiuolaikinės civilizacijos keliu. Galimas naujų gydymo būdų atradimas, fizinio kūno atsinaujinimo, naudojant senovės žinias, pritaikymas, remiantis šiuolaikiniais prietaisais ir vaistais, reabilitacijos metodais. Informacijos prasme  - tai naujausių būdų pasisemti energijos iš paslėptų šaltinių atradimų juosta.

20 d. MĖNULIS Dvyniuose. Tai kelionių, bendravimo laikas, tinkamas smulkiems poierizmo darbams atlikti. Seksis intelektualinės užduotys, galite ieškoti kelionei bilietų. Naudinga susitvarkyti elektroninį paštą. Stenkitės, kad oras, mintys ir kalba būtų švarūs – galite mesti rūkyti ir pasižadėti nesikeikti.

22 d. MĖNULIS Vėžyje. Metas pasirūpinti namais, šeima, tėvais. Geriau nevažiuoti toli nuo namų. Jautrus skrandis. Tinka šeimos planavimo klausimams aptarti.

23 d. SAULĖ pereina į Svarstykles. Tai rudens lygiadienio diena. Svarstyklės yra Zodiako rato viduryje. Jos kviečia apsijungti, suderinti nuomones ir požiūrio taškus, siekti harmonijos ir pusiausvyros. Gyvenimas tampa labiau orientuotas į sociumą, nepamirškime daugiau bendrauti su mylimais, artimais žmonėmis.

24 d. MĖNULIS Liūte. Tegu tai būna pramogų, linksmybių ir dovanų dienos. Pirmoje vietoje bus vaikų, mokyklos, būrelių klausimai. Tinkamas metas sužadėtuvių ar vestuviniam žiedui pirkti, brangiems aksesuarams įsigyti.

26 d. MĖNULIS Mergelėje. Gaila, kad pramogos turi pabaigą, tad dabar metas imtis sunkių darbų. Palanku daryti tvarką visose srityse, pradedant namais, baigiant stalčiais ir galva. Bendravimas bus dalykinis, aplinkiniai pernelyg reiklūs ir kritiški. Virškinimo sistema – jautri. Įtampą nuimti padės naminiai gyvūnai, muzika, jumoro jausmas, vyno taurė  arba skambutis draugui – Žuvims.

28 d. JAUNATIS. JAUNATIS, kaip visada, paleidžia naujo mėnesio programą. Laukia naujas laikotarpis partnerystės srityje. Užbaigiamos senos partnerystės, užmezgami nauji santykiai arba ankstesni santykiai pereina į naują lygį. Tai ir atsinaujinimas sveikatos, mitybos, dienos ritmo, profesinių ir buitinių pareigų temose. Lengviau bus tvarkytis darbe ir namuose, moksle ir naminiame gyvenime, surasti gerus daktarus, remontininkus, namų ir verslo pagalbininkus.

Jaunatį pastiprina MĖNULIS SVARSTYKLIŲ ženkle, MARSAS IR SAULĖ. Jie gali padėti mums įgyvendinti idėjas versle, naujuose projektuose, kūrybinėje savirealizacijoje. Labiausiai įtakos AVINUS, VĖŽIUS, SVARSTYKLES, OŽIARAGIUS, padės dirbti ir bendrauti DVYNIAMS IR VANDENIAMS.

30 d. MĖNULIS Skorpione. LILIT jungiasi su NEPTŪNU. Saugokimės intrigų, slaptų priešų, pagundų. Viskas praeina, ir viskas vėl kartojasi...

Astrologė VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x