SAULĖ Šaulyje - kaip visada, tai laikas, skirtas kelionėms, studijoms, džiaugsmingam pasiruošimui ir dovanoms.

2 D. – JUPITERIS, sėkmės planeta, pereina į Ožiaragio ženklą. Jupiteris Ožiaragyje laikomas susilpnėjusiu, primenančiu „nuskurdusį karalių“, tačiau jis verčia mus siekti rezultatų, užimti aukštas pareigas, paversti mūsų išsilavinimą, žinias ir visų 2019 metų pasiekimus karjeros pasiekimais. Tikėtina, kad nuo 2019 m. gruodžio mėn. Žemės ženklai Ožiaragis, Jautis ir Mergelė pajus rimtą sėkmę, pripažinimą, tobulėjimą.

9 d. -  MERKURIJUS pradeda judėti pozityviuoju Šaulio ženklu, aktyvuodamas tarptautinį bendravimą, bilietų ir kelionių temą, padėdamas mums išmokti naujų kalbų, įgyti naujų žinių. Daugelis žmonių nuo šios dienos prabils, pradės bendrauti ir galiausiai atsiribos nuo neigiamų lapkričio įvykių. Daugeliui pasibaigs dviejų mėnesių sunkių naujienų laikotarpis.

Visą gruodį vyriška planeta MARSAS juda Skorpiono ženklu, todėl vyrai tampa paslaptingesni ir slėpiningesni, tačiau tuo pat metu emocingi ir audringi. Svarbu nepasiduoti aistroms, vengti atšiaurių ir smurtinių veiksmų, elgtis protingai. Kai kurie asmeninių santykių, finansinės, verslo ir sveikatos procesai gali būti skausmingi ir ūmūs, galite patirti žalos ir keršto apraiškų, norą skaudžiau nubausti pažeidėją. Svarbu grąžinti skolas, nerodyti pykčio ir dirglumo, neįsitraukti į emocines provokacijas, bet kokiomis aplinkybėmis parodyti jėgą, atkaklumą ir kilnumą, kad būtų išvengta sunaikinimo ir konfliktų.

9 d. - MĖNULIS susiduria su MARSU - bus svarbu kontroliuoti emocijas, todėl svarbu nepriimti sprendimų dėl verslo, finansų, sveikatos ir asmeninio gyvenimo. Toks pat fonas bus ir 22 d.

12 d. – MĖNULIO PILNATIS. Nuo šios dienos galime pradėti jausti užtemimo energijas. Užtemimas visada atneša lemtingus pokyčius, svarbius susitikimus ir pasiūlymus.

16 d. - Viena geriausių mėnesio dienų: MĖNULIS Liūte harmonijoje su SAULE  Šaulyje - geras laikas atostogoms, šventėms ir laimingiems įvykiams.

20 d. - VENERA pereina į aktyvųjį Vandenio ženklą, tai mums suteikia džiaugsmo ir linksmumo bendraujant, kūrybinį impulsą darbe.

19–23 d. VENEROS konfliktas su URANU gali stipriai paveikti mūsų nervus dėl problemų su finansais, konfliktų su draugais, kai kurių planų sutrikimų ar moteriškų ligų.

22 d. – SAULĖ į Ožiaragio ženklą įeina harmonijoje su URANU Jautyje  - tai yra karjeros ir pinigų, strategijos kūrimo ir pirkinių ženklai. Geras laikas profesiniams pokyčiams, techniniams atnaujinimams, bendravimui su draugais, strateginiams pirkiniams.

Visą paskutinę gruodžio savaitę SAULĖ leidžiasi kartu su JUPITERIU - tai vienas geriausių metų aspektų, tad galime tikėtis pagalbos ir palaikymo, didelių galimybių ir puikių pasiūlymų, laimingų įvykių, ypač profesijos, nekilnojamojo turto temomis. Prisiminkime, kad gruodžio pabaiga – tai UŽTEMIMŲ laikotarpis, kiekviena diena gali atnešti lemtingų įvykių. Prieš užtemimą visos dienos yra ypatingos, nepaprastos, - atidžiai stebime įvykius

 26 d. – SAULĖS užtemimas Ožiaragyje, kurį stipriai veikia žemės elementas ir dvi teigiamos pagrindinės planetos - JUPITERIS ir URANAS. Galima tikėtis palankių finansinių ir karjeros galimybių, kurių nebuvo pastaruosius kelerius metus.

28 d. vakare MĖNULIO ir VENEROS derinys Vandenio ženkle padės mums gerai susikalbėti, gerai praleisti laiką minioje ir nusipirkti ryškių dovanų.

29 d. - Merkurijus pereina į Ožiaragį ir iškart jaučia URANO ir JUPITERIO palaikymą, pagalbą verslo kelionėse ir derybose. Jis gali atnešti gerų naujienų, įdomaus bendravimo, sėkmingų kelionių į kalnus, malonias žiemos atostogas. Daugelį profesinių ir finansinių problemų bus galima netikėtai greitai ir sėkmingai išspręsti.

Metų pabaiga turėtų mums atverti naujas duris, net išsiskyrimas ar atleidimas gali pasirodyti kaip išsivadavimas nuo naštos, kuri neleido judėti į priekį.

Geriausios MĖNULIO dienos gruodyje yra:

-       1 -  2 d. (Mėnulis Vandenyje),

-       8 - 9 d. (Mėnulis Jautyje),

-       15–16 d. (Mėnulis Liūte),

-       19 d. po pietų, 20d., 21 d. rytas (Mėnulis Svarstyklėse),

-       24–25 d. (Mėnulis Šaulyje);

-       26 d. rytas (Mėnulis su Jupiteriu Ožiaragyje),

-       28d. naktis ir 29 d. (Mėnulis su Venera Vandenyje).

Sunkios MĖNULIO dienos yra gruodžio:

-        4 ir 31 dienos (Mėnulis Žuvyse su Neptūnu),

-       7 d.  (Mėnulis Avine, konfliktuoja su Saturnu ir Plutonu)

-       14 d. (Mėnulis Vėžyje - konflikte su Saturnu ir Plutonu),

-       18 d. (Mėnulio Mergelėje konfliktas su Neptūnu).

-       21 d. vakaras, 22d., 23 d. prieš pietus (Mėnulis Skorpione)

-       27 d. (Mėnulis Ožiaragyje su Saturnu ir Plutonu).

Padidėjusio konflikto laikotarpiai: Mėnulis disharmonijoje su Marsu gruodžio 1, 9, 16, 22–23, 30 dienomis.

RAMIOS IR PRODUKTYVIOS METŲ PABAIGOS!

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x