2020 metais svarbiausi bus Jupiterio, Saturno ir Plutono tranzitai. Metai prasideda Saturno ir Plutono susijungimu Ožiaragio ženkle, po to Jupiteris tris kartus jungsis su Plutonu, o apibūdinančiu metus astrologiniu įvykiu, jo kulminacija bus Jupiterio ir Saturno jungtis Vandenyje, įvyksianti 2020 m. gruodžio 21 dieną. Būtent šis ryšys inicijuos astrologinę Jupiterio ir Saturno eros pradžią oro ženkle, kuri tęsis iki 2159 m. Tuo pačiu metu per metus sustiprės Plutono įtaka Jupiteriui ir Saturnui, o tai sukels didelių problemų valstybinėse įstaigose, ypač tose, kurios jau seniai reikalauja skubių novatoriškų reformų, ypač ekonomikos ir socialinėse srityse. Galinga 2020 m. energija bus jaučiama nuo pat metų pradžios, nes sausį vyksta ne tik Saturno ir Plutono susijungimas, bet ir Mėnulio užtemimas. Jį jausime kelias dienas (sausio 10–13 d.,), nes šalia bus Saulės, Merkurijaus jungčių su Plutonu ir Saturnu.

Tuo pačiu metu Jupiteris susijungs su Karminiu mazgu Ketu Ožiaragyje. Jis suteiks spaudžiančią energiją  ir sutvirtins pastangas, kuriomis bus siekiama šiais metais įgyvendinti konkretų tikslą. Naudokite sausio energijas, norėdami pakoreguoti savo ambicijas, pagalvokite, su kuo  turėtumėte dirbti ir ko galite atsisakyti. Tai padės susitvarkyti su galimu materialinių išteklių trūkumu.

2020 m. antrąjį ketvirtį įvyksiančius pokyčius inicijuos lygiadienis Avino ženkle. Katalizatorius bus Marso, Jupiterio ir Plutono derinys Ožiaragyje, o tai gali sukelti stiprų šoką valstybinėms įstaigoms. Kovo 21 d. Saturnas įžengs į Vandenio ženklą, kur išliks iki liepos 1 d., kai atbuline eiga sugrįš į Ožiaragį. Pirminis Saturno tranzitas į Vandenį, kartu su Jupiterio ir Plutono jungtimi balandžio pradžioje, padės išplėsti ilgalaikių tikslų apimtį, peržengiant pradines ribas, ir teisingai išdėstyti atitinkamų prioritetų tvarką.

Gegužę Karminiai Mėnulio mazgai pereis į Dvynių ir Šaulio ženklus. Gegužės 13 d. Dvyniuose bus retrogradinė Venera kartu su kylančiu mazgu Rahu. Tai tinkamas laikotarpis norint pasmalsauti ir, galbūt, pagalvoti apie kai kurias naujas perspektyvas, išsikelti naujus tikslus. Birželio 25 d. Venera bus tiksliai viduryje tarp trijų Mėnulio užtemimų,  retrogradinis Merkurijus judės Vėžio ženklu, o Jupiteris antrą kartą jungsis su Plutonu. Todėl birželio ir liepos mėnesiais tikėtini ženklūs socialiniai neramumai, asmeniniuose santykiuose gali įvykti kažkokie svarbūs pokyčiai, prie kurių teks prisitaikyti.

Pokyčiai, įvykę Užtemimų metu birželio – liepos mėnesiais, taps dar reikšmingesni, kai Marsas rugsėjo 9 dieną pradės retrogradinį judėjimą Avine. Būtent jis bus pagrindinė paskutiniojo 2020 m. ketvirčio tema. Prieš vėl grįždamas į tiesioginį judėjimą lapkričio 13 d. Ožiaragyje, retrogradinis Marsas suformuos intensyvius kvadratus (konfliktuos) su Saturnu, Jupiteriu ir Plutonu. Nepaisant to, kad toks planetos perėjimas gali sukelti tam tikrą nusivylimą, į vidų orientuotas Marsas sukuria didelį potencialą ir gali pakeisti, transformuoti jūsų giliausius norus ir siekius.

2020 m. baigiasi Mėnulio užtemimu, kuris įvyks lapkričio 30 d. Dvyniuose, ir po jo sekančiu Saulės užtemimu Šaulyje 2020 m. gruodžio 14 d. Užtemimai parengs kelią ilgai lauktai Jupiterio ir Saturno jungčiai pirmajame Vandenio laipsnyje ir saulėgrįžai Ožiaragyje. Tuo pačiu metu šių dviejų svarbių socialinių planetų derinys suformuos kvadratą Uranui Avine, kuris pagaliau išlaisvins įtampą, kuri padidėjo per šį laikotarpį pasireikšdama kaip senų formų sunaikinimas ir naujų tikslų atsiradimas.

Apibendrinant patartina stengtis per 2020-uosius išsivaduoti iš visko, kas nereikalinga susikaupė jūsų gyvenime, kad atlaisvintumėte vietos tam, kas išties svarbu, nes Jupiterio ir Saturno sąjunga oro ženkle atneš ir naujų problemų, ir naujų šansų mums visiems.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x