Sausio 3 d. - MARSAS pereina į Šaulio ženklą. Verslo, dalykinės veiklos laikotarpis. Marsas savo stichijoje suteikia jėgų ir energijos planams, svarbiems projektams įgyvendinti ir judėjimo savojo tikslo link pradžiai. Naujųjų metų energijos impulsas inicijuoja daugybę įsipareigojimų, suteikia postūmį veikti. Mėnesis palankus aktyviam Ugnies ir Oro elementų ženklų atstovų pasireiškimui. Nepraleiskite progos.

Sausio 10 d. - Pilnatis, MĖNULIO užtemimas. SAULĖ Ožiaragyje, MĖNULIS Vėžio ženkle. Sunkus laikotarpis šeimoje, partnerystėje. Pagrindines konfliktines situacijas gali sukelti sunki finansinė padėtis, poreikis pradėti į griežtą taupymo režimą. Planetų sankaupa Ožiaragio ženkle rodo išorinius kritinius įvykius, neplanuotų išlaidų poreikį. Ypatingą dėmesį skirkite sveikatai. Tokiais laikotarpiais labai sumažėja imunitetas, paūmėja lėtinės ligos. Jautriausi bus skrandis, gleivinė, moters reprodukciniai organai, pilvas, pleura, pilvaplėvė limfinė sistema, krūtinkaulis.

Sausio 11 d. - URANAS Jautyje grįžta į tiesioginį judėjimą sausio 11 d. Urano apsisukimo laikotarpiais pakeliui į užsibrėžtą tikslą gali atsirasti netikėtų aplinkybių ir kliūčių. Būtina atsižvelgti į atsirandančius išorinius veiksnius ir atlikti reikiamas korekcijas. Papildomi išoriniai veiksniai, stabdantys situacijos vystymąsi, gali būti oro sąlygos, sunkumai keliaujant, komandiruotėse, verslo kelionėse. Galimas svarbios informacijos praradimas dėl gedimų kompiuteriniuose tinkluose, sugedus darbo kompiuteriui ar asmeniniam telefonui, išmaniajam telefonui. Išsaugokite ir dubliuokite svarbią verslo/dalykinę informaciją.

Sausio 12 - 22 d. - SATURNO - PLUTONO jungtis Ožiaragio ženkle. Pasaulio ekonomikos srityje vis labiau bus atsižvelgiama į planuojamos ekonomikos, planuojamos prekybos ir gamybos patirtį. Planetos, vardu Žemė, ištekliai nėra beribiai. O norint sustabdyti visuotinį atšilimą, išsaugoti Žemės planetos gamtą ir ekologiją, gyvybiškai svarbu numatyti pagrįsti globalios ekonomikos ir gamybos apribojimus.

Sausio 13 d. – VENERA patenka į Žuvų ženklą, tad laukiama, jog visas sausis bus nudažytas ryškiais, nepamirštamais susitikimais, romantika, naudingais kontaktais ir pažintimis. Mėnesio pabaigoje kūrybingiausi žmonės galės rimtai pagerinti savo finansinę padėtį. Asmeniniame gyvenime sausio mėn. pabaiga gali atnešti lemtingą susitikimą, perspektyvių, kūrybingų santykių plėtrą. Iki vasario 7 d. - finansiškai palankus laikotarpis Žemės ir Vandens elementų ženklų atstovams. Galite pagerinti savo reikalus ir šiek tiek padidinti biudžetą.

Sausio 16 d. - MERKURIJUS pereina į Vandenio ženklą. Tikėtinas oro sąlygų pasikeitimas. Galimi staigūs, kontrastingi temperatūros pokyčiai, stiprūs vėjai, sniego audros. Sudėtingos eismo, transporto ir aviacijos sąlygos. Didelis kiekis informacijos, verslo pasiūlymų. Būtina sukurti informacijos filtrą ir išfiltruoti mažiau perspektyvią informaciją ir pasiūlymus. Gali kilti naujų minčių ir idėjų plėstis, rekonstruoti savo verslą, įmonę, gamybą. Dideliuose, stambaus masto procesuose nereikia forsuoti įvykių. Rekomenduojama ramiai, neskubant analizuoti naują informaciją ir idėjas bei sudaryti veiksmų planą.

Sausio 25 d. - JAUNATIS Vandenio ženkle. Pradedame laukti kinų Naujųjų metų. Versle, profesinėje srityje gali būti daugybė netikėtų aplinkybių ir kliūčių. Norint įveikti krizę, reikės unikalių sprendimų ir idėjų. Tačiau būtent šie sprendimai atvers jums naują lygį ir naujas galimybes įgyvendinant projektus, siekiant pagrindinio tikslo. Sveikatos srityje bus jautrūs ir reikalauja dėmesio: blauzdos, blauzdos, kulkšnys, Achilo sausgyslė, dilbio raumenys, skydliaukė.

Sausio 29 d. – MARSAS konflikte VENERA: sunki diena asmeninių, intymių santykių srityje. Netikėtai aštrus konfliktas galimas dėl pavydo, nesusipratimo ir vidinio konflikto. Tokiomis dienomis reikalinga maksimali diplomatija ir taktiškumas. Šią dieną susidariusi konfliktinė situacija gali būti ilga, užsitęsusi ir netgi sukelti santykių nutrūkimą. Nepasiduokite provokacijoms ir kontroliuokite emocijas.

Jūsų astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x