SAULĖ Vėžio ženkle iki 20 dienos -  svarbu kuo daugiau plaukioti, bent jau baseine, jei nėra galimybių to daryti atviruose vandens telkiniuose - upėje, ežere ar jūroje.

Beveik visą mėnesį MARSAS konfliktuoja su MERKURIJUMI Vėžio ženkle, todėl gali kilti konfliktų šeimoje, ginčų su tėvais ir vaikais, nepatogių būsto situacijų dėl persikėlimo ir pertvarkymo, reikia būti atidiems keliaujant.

VENERA juda Dvynių ženkle. Palankus aspektas su MARSU reiškia santykių harmoniją, finansinį stabilumą. Geras laikas kelionėms ir atostogoms.

Liepos 1 d.  - retrospektyvinio MERKURIJAUS ir SAULĖS  susijungimo dieną - galima informacija, žadanti galimybę rimtos sėkmės po 1,5 mėn. šių planetų jungtyje rugpjūčio viduryje, todėl verta būti dėmesingiems išorinio ir vidinio pasaulio pranešimams, kad nepraleistumėte Likimo dovanos ar svarbios žinutės.

Liepos 1-5 d. išgyvensime retro MERKURIJAUS sudegimą, atnešantį techninius nesklandumus, bendravimo sunkumus, paniką, klaidas ir nesusipratimus. Tačiau šis laikas tinkamas kūrybiniam darbui, naujo būsto paieškai, namų permainoms, šeimos planų aptarimui ir darbui su psichologais.

Liepos 2 d. - SATURNAS atgaline eiga grįžta į Ožiaragį. Galimas didelio masto strateginio projekto rengimo ir įgyvendinimo detalių paaiškėjimas, sistemos planavimas. Oro sąlygų pasikeitimas. Nenormalūs ciklonai ir anticiklonai. Rezonansinis seisminis aktyvumas kalnuotuose regionuose.

Liepos 5 d. – PILNATIS,  MĖNULIO užtemimas. Lietuvoje nestebimas. SAULĖ Vėžyje, MĖNULIS Ožiaragyje. Priimami svarbūs sprendimai politikoje, padedama mums suprasti strateginius karjeros, nekilnojamojo turto ir gyvenamosios vietos planus. Galime tęsti ar peržiūrėti tuos svarbius sprendimus, kurie buvo priimti šių metų sausį arba praėjusių metų liepą. Tai yra paskutinis Ožiaragio ir Vėžio užtemimas iš trejų -2018-2020 - metų serijos, todėl turime gerai apgalvoti savo šeimos planus ir pagrindinius tikslus keleriems metus į priekį.

Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: keliai, sąnariai, stuburas, nugaros raumenys, girnelė, kaulai, sausgyslės, oda, plaukai, blužnis, vestibiuliarinis aparatas.

Liepos 10 d. – 20 d. SAULĖ konfrontacijoje su JUPITERIU, SATURNU IR PLUTONU  Ožiaragyje. Daugeliui tai gali būti vienas pagrindinių metų laikotarpių, nes paskutinį kartą šios planetos tame pačiame ženkle rikiavosi prieš 38-erius metus.

Sudėtingos dienos santykiuose. Konflikto laikotarpis - tiek asmeninėse, tiek verslo partnerystės situacijose. Nesusipratimai, skirtingos nuomonės probleminiais klausimais, skirtingi būdai siekiant išspręsti problemą. Psichologinė krizė, painiava dokumentuose, lėšų ir prekių judėjime. Būtina atidėti pačių sudėtingiausių klausimų sprendimą. Akcentų sudėjimą santykiuose geriau atidėti vėlesniam laikotarpiui. 

Šiuo metu tikėtini dideli nekilnojamojo turto pirkimai ir pardavimai, dideli paskolų ir draudimo sandoriai. Tėvai gali jaustis blogai. Svarbu spręsti nugaros ir stuburo problemas, būti atsargiems aukštyje, nes yra rizika nukristi. Svarbu susimokėti skolas, ieškoti pagalbos ir palaikymo iš valstybės. Geriau šiuo metu neplanuoti atostogų, nepalikti toli nuo namų.

Liepos 12 d. - MERKURIJUS vėl pradeda judėti tiesiai Vėžio ženkle. Pradės spręstis neišspręsti namų, butų ir vasarnamių remonto darbai. Jei pradėjote statybas, kurias teko įšaldyti dėl finansinių priežasčių, nuo šios dienos galite tęsti statybos darbus. Geras laikas įsigyti šeimos transportą, automobilį. Nuo šiol galima pradėti realizuoti naujus projektus, suplanuoti svarbias keliones.

Liepos 14 d. – 15 d. - įtemptas bet kokio transporto, ypač oro transporto laikotarpis. Jei jums reikia skristi lėktuvu - klausykite savo intuicijos. O jei jaučiate įtampą - atidėkite kelionę vėlesniam laikui. Galimos sudėtingos oro sąlygos: vasaros audros, atmosferos anomalijos, uraganai ir perkūnija.

Atsiskleidžia planetoidas CHIRONAS. Tai reiškia, kad reikia sutvarkyti dokumentus, baigti sudaryti nebaigtas sutartis ir dokumentus. Visas pasaulis keičiasi skirtingais lygmenimis, ir mes turime pakeisti savo požiūrį į pasaulį ir jo naujausius įstatymus bei kosmines energijas, kurios ateina į Žemę.

 Liepos 20 d. - JAUNATIS Vėžio ženkle. Didelė LILIT ir Avino ženklo, įtaka. Galima vietinė finansinė krizė - netikėtos išlaidos darbiniais ar force majeure atvejais. Pasiruoškite iššūkiams. Sveikatos srityje jautrūs ir reikalauja dėmesio: skrandis, gleivinė, moters reprodukciniai organai, pieno liaukos, pleura, pilvaplėvė, limfinė sistema, krūtinkaulis.

Liepos 20–27 d. VENERA bendrauja su NEPTŪNU aspektu, kuris yra gegužės situacijų pakartojimas ir kuris žadina mumyse potraukį menui, susidomėjimą psichologija, traukia link vandens. Tai gali sukelti ligas ir nusivylimą dėl artimųjų, gali tekti atsisveikinti su draugais, o taip pat skatina domėtis muzika, filmais ir kvepalais.

Liepos 22 d. - SAULĖ ateina į Liūto ženklą. Prasidės kūrybinis laikotarpis. Laikas atostogoms. Dvi-trys dienos bus sunkios sveikatos prasme. Nerekomenduojama atlikti sudėtingų remonto darbų name, bute ar transporto priemonėse - didelė sužalojimo tikimybė. Laikykitės saugos nurodymų.

Liepos 25-31 d. SAULĖS konfliktas su URANU Jautyje gali sukelti širdies problemas, finansinius sutrikimus ir praradimus, gaisrus, šoko įvykius su vaikais, mokykla, mylimuoju, taip pat naminiais gyvūnais. Svarbu neįsitraukti į ekstremalų sportą ir poilsį, atidžiai stebėti vaikus, nepamiršti apie priešgaisrinės saugos priemones.

Liepos 26–27 d. – reikalai su NEPTŪNU su gali įnešti netikrumo į santykius. Galimos nedidelės finansinės ir sveikatos problemos. Kontroliuokite maisto kokybę ir vartojamą maistą.

Liepos 27–31 d. - MERKURIJAUS ir PLUTONO-JUPITERIO konfrontacija karštakočio MARSO fone kalba apie svarbų restruktūrizavimą, susijusį su būstu, skubius persikėlimus, šeimos ginčus.

Šiuo metu kelionės ir derybos gali pareikalauti daug pastangų ir išteklių, padidėja avarijų ir karinių konfliktų rizika.

Kaip matome, liepos paskutinis dešimtadienis - sunkios dienos partnerystės srityje: galimas santykių pablogėjimas, konfliktai, dėl kurių santykiams gresia nutrūkimas. Iš anksto susisiekite su savo asmeniu psichologu ar astrologu. Raskite būdą, kaip išvengti konfliktų, arba raskite santykių problemos sprendimą – tai juk jau senas užslėptas psichologinis konfliktas, prieštaravimas, kurį šiuo laiku reikia išspręsti, antraip santykiai gali būti sugriauti ilgam, jei ne amžinai.

Linkiu Jums mėgautis vandeniu, saule, atostogomis, būti atsargiems  ir neskaudinti vieniems kitų. 

ASTROLOGĖ VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x