• Antrą dešimtadienį Marsas apsisuka atbulinei eigai Avino ženklu – sąmoningai lėtinkite visus svarbiausius projektus. Retrogradinio Marso judėjimo laikotarpiu visi aktyvūs veiksmai gali nukreipti projektus nuo pagrindinės vystymosi krypties į šoną, neteisingu keliu. Ir tada bus labai sunku grįžti į pagrindinį įvykių srautą. Kovoje su neįveikiamomis aplinkybėmis galite prarasti daug energijos ir jėgų. Tad ar verta eikvoti energiją nenaudingai?
  • Jupiteris grįžta prie tiesioginio judėjimo Ožiaragio ženklu: numatomas aiškių užduočių įgyvendinimo ir asmenybės ugdymo programų nustatymo laikotarpis. Paskutiniai jo žingsniai šiame ženkle, kai laikas lemia kiekvieno Žemės planetos gyventojo atsakomybę už savo asmeninės Ateities formavimąsi ateinančius šešerius metus. Kaip jūs matote savo pasaulį - savo ateitį - taip ir bus!
  • Mėnesio pabaigoje Saturnas grįžta prie tiesioginio judėjimo Ožiaragio ženklu. Svarbi jungtis Jupiteris – Saturnas prasidės 2020 m. gruodžio 21 d. Vandenio ženkle. Tai žymi naujo 20 -ies metų žmogaus raidos ciklo pradžią ir lemia poreikį rugsėjo mėnesį labai tiksliai sukurti savo asmeninę plėtros programą besikeičiančiame pasaulyje.

2 d. - Pilnatis. Saulė Mergelėje, Mėnulis Žuvyse. Įtempta planetų padėtis rodo didelę konfliktų šeimoje, santykių buitiniais ar finansiniais klausimais tikimybę. Stenkitės nekurstyti aistrų, organizuokite šeimos tarybą. Galimos skalbimo mašinos, indų plovimo mašinos, vandens tiekimo, vandentiekio eksploatavimo avarijos tiek jūsų, tiek kaimynų bute.

Jautrūs ir reikalingi dėmesio: pėdos, pirštai, hipofizė, kankorėžinė liauka, endorfinų ir melatonino, kepenų, kasos, plonosios žarnos, aklosios žarnos, storosios žarnos, virškinimo sistemos, dvylikapirštės žarnos, tiesiosios žarnos, jutimo organai - rega ir klausa.

5 d. - Merkurijus atbėga į Svarstykles. Aksominio rudens laikotarpis. Daugybė komercinių kelionių ir derybų. Reikės daugiau kontroliuoti smulkmenas. Tai gerų sprendimų bendradarbiaujant metas. Palankus laikotarpis nutrūkusiems santykiams normalizuoti, susitaikymui.

6 d. - Venera pereina į Liūto ženklą ir reikalauja poilsio ir patogios, sveikos mitybos, gėrybių. Pasimėgaukite linksmu ir geru aptarnavimu. Palankus laikas pakeisti įvaizdį ir garderobą. Finansinė, santykių sfera palaipsniui normalizuojasi. Pažintys ir šio laikotarpio romanai yra trumpalaikiai, tačiau juos galima prisiminti ilgai - romantiški vakarai žvakių šviesoje. Nesigailėkite sugaišto laiko, dovanokite sau meilės energiją.

10 d. – Marsas apsisuka judėjimui atgal Avino ženklu. Tokiais laikotarpiais stipriai padidėja konfrontacija karštuose planetos taškuose. Galimos provokacijos, karinio konflikto eskalavimas, karinių perversmų bandymai.

Asmeniniu lygmeniu būtina užšaldyti ir sulėtinti svarbiausių projektų plėtrą. Neteisinga energijos, veiklos kryptis bus veikiama Lilit ir gali jus ir projekto vystymą ilgam atitraukti nuo teisingo kelio. Dėl to tuščiai išeikvosite daug pastangų ir pinigų bei energijos. Marsas grįš į tiesioginį judėjimą lapkričio 14 d., ir tik tuomet bus tinkami aktyvūs veiksmai.

Rugsėjo 13 d. - Jupiteris grįžta į tiesioginį judėjimą Ožiaragio ženklu. Didelis intelektinis krūvis. Yra daug svarbių, skubių klausimų. Būtina planuoti dalykus kitai savaitei - minutėmis. Priešingu atveju rizikuojate nesusitvarkyti su darbų antplūdžiu. Tai bus tarsi probleminių klausimų ir situacijų krioklys. Pabandykite laiku paskirstyti save ir savo enetgiją, ir jūs susitvarkysite.

17 d. - Mėnulis Mergelės ženkle. Versle ir kasdieniame gyvenime vyraus smulkmeniški klausimai. Susirinkę draugėn, susikaupkite - galėsite parodyti geriausias savo profesines savybes, išspręsti visas problemas. Dėl to galite gauti geresnį atlyginimą, premiją ar paaukštinimą. Pasinaudokite proga pademonstruoti save.

Sveikatos srityje jautriausi ir reikalaus dėmesio: kepenys, kasa, plonoji žarna, aklosios žarnos, storosios žarnos, virškinimo sistema, dvylikapirštės žarnos, tiesiosios žarnos, jutimo organai - regėjimas ir klausa.

18 d. – planetų konfigūracijos rodo pavojingų elementų apraiškų laikotarpį. Galimos pavojingos, rezonansinės stichinės nelaimės. Laikotarpis – plius minus trys dienos.

22 d. - Saulė patenka į Svarstyklių ženklą. Laikas, skirtas asmeniniams santykiams harmonizuoti. Tikriausiai tęsis atmosferos anomalijos, staigūs temperatūros pokyčiai, ekstremalios oro sąlygos.

25 - 28 d. Marso – Saturno konfliktas. Intensyvių išgyvenimų ir ryškių įvykių laikotarpis. Pasistenkite suvaldyti emocijas. Galimi neapgalvoti, skuboti sprendimai ir veiksmai, dėl kurių vėliau galite gailėtis. Saturnui reikia konstruktyvių, apgalvotų sprendimų tiek santykių srityje, tiek verslo plėtros, stabilizavimo, o ne naikinimo, srityje.

27 d. - Merkurijus patenka į Skorpiono ženklą. Oro sąlygų kaita. Avarinė situacija keliuose: laikykitės eismo taisyklių.

29 d. - Saturnas grįžta į tiesiaeigį judėjimą Ožiaragio ženklu. Tolimų tikslų ir strateginių uždavinių  nustatymo laikotarpis. Ilgalaikei perspektyvai ir plėtrai skirtų projektų pradžia. Geri, sistemingi projektai nuolat plėtojami pagal griežtai suplanuotą planą. Sukurkite programą ir maksimaliai bei  užtikrintai judėkite savo tikslo link.

DARBINGO IR PRODUKTYVAUS RUGSĖJO LINKĖDAMA – ASTROLOGĖ VEGA VIDA

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x