Užtemimai vyksta kiekvienais metais, šiemet jų bus dvi poros -  pavasario ir rudens. Saulės užtemimas įvyksta Jaunaties momentu, kai Saulė ir Mėnulis yra tame pačiame ženkle ir laipsnyje. Mėnulio užtemimas vyksta per pilnatį. Kai Žemė, Saulė ir Mėnulis išsidėsto tiesia linija, užtemimo procesą galima stebėti plika akimi. Užtemimas yra astronominė situacija, kai vienas dangaus kūnas blokuoja šviesos srautą nuo kito, tarsi jį užgoždamas. Mėnulio užtemimai įvyksta pusantro karto dažniau nei Saulės užtemimai. Mėnulio užtemimus galima pamatyti dažniau, nei Saulės. Iš tos Žemės dalies, kuri yra atsukta į Mėnulį, jie matomi visiems žmonėms. Saulės užtemimus galima stebėti tik siauroje užtemimo juostoje.

         Tarp dviejų užtemimų susiformuoja Užtemimo koridorius. Stebėdami ir analizuodami duomenis, astrologai priėjo prie išvados, kad užtemimų koridoriai turi ypatingą įtaką visos žmonijos ir kiekvieno žmogaus likimui. Jie buvo tyrinėjami  dar senovės Babilone, kur mokslininkai suformulavo kosminius dėsnius, numatančius užtemimų datas, ir pristatė saroso sąvoką – laikotarpį, po kurio įvyksta ankstesnė užtemimų tvarka. Didysis saroso ciklas - 18 metų ir 11 dienų - yra prognozavimo ašis. Beje, užtemimų reikšmė neneigiama - jų sandūroje pasaulis atpažino Jėzų ir pranašą Mahometą.

       Užtemimų koridorius vadinamas karmos laiku, bumerango laiku, nurodant aiškų ryšį tarp žmonių veiksmų ir poelgių, atliekamų šio gamtos reiškinio metu, ir tolesnį palankų ar neigiamą atsaką jų gyvenime artimiausioje ateityje. Jis turi gilią sakralinę prasmę ir diktuoja žmonių elgesio liniją – tai ,laikas skirtas permąstyti prioritetus.

        Užtemimai didina įvykių fatališkumą, didina emocinį ir fizinį žmonių jautrumą. Kelios dienos prieš ir po užtemimo koridoriaus praėjimo galimi staigūs nuotaikų svyravimai. Daugeliui paūmėja lėtinės ligos, pablogėja savijauta. Tikėtina, kad padidės įtarumas, ašarojimas, nerimas ir pasipiktinimas. Žmonės, kurie ateina į mūsų gyvenimą šiuo laikotarpiu, jame pasilieka ilgam.

         Ką galima nuveikti užtemimo koridoriuje?

    Atsikratyti nereikalingų dalykų.

    Apriboti bendravimą, protinę ir fizinę veiklą.

    Ištesėti pažadus, grąžinti skolas, užbaigti senus reikalus.

    Atleisti ir prašyti atleidimo.

    Užsiimti labdara.

    Atsisveikinti su tais, kurie neigiamai veikia gyvenimo eigą.

    Nutraukti santykius, kurie jau nebedžiugina.

        Ko neturėtume daryti užtemimų koridoriuje?

    Priimti skubotų sprendimų: analizuokite bet kokius veiksmus. Jei abejojate, imkite pauzę apmąstymams.

    Pasiduoti savo emocijoms: neleiskite joms valdyti jūsų, remkitės racionaliais argumentais ir faktais.

    Priverstinai, jėga įtakoti situacijos.

       Didžiausią poveikį pajus tie, kurių svarbias planetas ir svarbius asmeninio horoskopo taškus paveiks užtemimai.

       Pavasario užtemimo koridorius truks 17 dienų. Jis prasidės daliniu Saulės užtemimu Jaučio ženkle (balandžio 30 d., pradžia 22:45), o baigsis visišku Mėnulio užtemimu Skorpione (gegužės 16 d. , 02:37).

Pavasarinis Saulės užtemimas Jautyje paveiks finansų sektorių, gali išprovokuoti buitinių rūpesčių. Staigus buitinės technikos gedimas balandžio 30 dieną – užtemimo įtaka. Šią dieną nerekomenduojama tvarkytis, remontuoti ar pirkti didelių pirkinių, skolintis ir skolinti pinigų. Susikoncentruokite į namų ruošos darbus, šeimos ir vaikų reikalus. Galite atlikti suplanuotą kraustymąsi, atlikti remontą. Rūpinkitės artimaisiais, parodykite dėmesį. Kadangi užtemimai pablogina bet kokią gyvenimo situaciją, šiuo laikotarpiu padidėja traumų, nelaimingų atsitikimų ir ligų rizika. Tuo pačiu metu Saulės užtemimas skatina žmones naujoms idėjoms ir pastangoms, mokytis ir ugdyti gerus įpročius.

             Pavasarinis Mėnulio užtemimas Skorpione paveiks šeimos, meilės ir santykių tarp žmonių sferą. Gegužės 16-ąją rasti bendrą kalbą net su bendraminčiais nebus lengva. Nesiginčykite, nerodykite agresijos. Venkite neigiamų žmonių ir neįsigykite priešų. Šį laiką skirkite sau, skirdami dėmesį sielai ir kūnui:

    Atsikratykite žalingų įpročių, išsiugdykite naujas teigiamas nuostatas.

    Užsiimkite savęs tobulinimu ir asmeniniu tobulėjimu.

    Raskite įkvėpimo ir jėgų šaltinį sporte ar naujame pomėgyje.

    Pats metas pakeisti darbą, persikelti.

    Jei norite kardinaliai pakeisti gyvenimą - imkitės veiksmų.

Suvokiantiems Visatos didybę, verta atsižvelgti į astrologų rekomendacijas. Suprasdami, kaip teisingai elgtis šiais laikotarpiais, galite išvengti problemų, o sukrėtimus priimti nuolankiai ir supratingai.

Linkiu einant užtemimų koridoriumi susirinkti viską, kas pozityvu, ir palikti tai, kas trukdo judėti pirmyn.

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x