AVINAS

Meilė. Metai prasideda ir baigiasi Merkurijaus retrograde – šiais nestabiliais laikotarpiais jūsų firminis atšiaurumas gali jums pakenkti. Ramybė, tik ramybė – na, ir šiek tiek paslapties, nes lengvas pervertinimas visada yra geriau, nei perdėtas tiesmukiškumas. Vasario mėnesį Venera persikels į jūsų ženklą, vadinasi, Valentino diena bus tobula. Laisvų Avinų laukia naujos pažintys, o laimingai įsimylėjusių – romantikos antplūdis. Tačiau retrogradinės Veneros laikotarpiu (nuo liepos 13 d. iki rugsėjo 4 d.) verčiau nepradėkite ir neatnaujinkite romanų, arba nusiteikite, kad jie neišvengiamai pasibaigs, kai tik planeta grįš į tiesioginį judėjimą. Rudenį tikrai susidursite su jėgų stygiumi, o geriausias būdas pasikrauti – daugiau laiko praleisti tik su savo sielos draugu, jei jį jau turite, arba aktyviai eiti į pasimatymus, jei esate „laisvame skrydyje“. Atsiminkite, kad gerbėjai pameta galvas ne dėl jūsų švelnumo, subtilumo ir trapumo, o nuo spontaniškumo, nuoširdumo ir drąsos vadinti daiktus tikrais vardais. Trumpai tariant, būkite savimi ir nesistenkite būti tuo, kuo nesate.

Pinigai. 2023-uosius galima drąsiai vadinti jūsų asmenine sėkmės švente, nes beveik pusę metų, iki gegužės 16 d., jūsų ženkle viešės klestėjimo planeta Jupiteris. Tai reiškia, kad Visata dosniai dovanos jums dovanas, keliones ir norų išsipildymą. Kalbant apie norus: nesidrovėkite Naujųjų metų išvakarėse galvoti apie ką nors didingo – ir nedelsdami ženkite pirmuosius žingsnius savo svajonės link. Šiuo metu planai turi visas galimybes būti įgyvendinti per trumpiausią įmanomą laiką.

Sveikata. Jūsų „silpnoji vieta“ 2023 m. yra jūsų gerklė. Nepamirškite šalikų, gerkite daugiau šilto vandens ir praktikuokite grūdinimąsi ledais – viena porcija per dieną sustiprins vietinį imunitetą. O vasarą atkreipkite dėmesį į odos būklę ir pasirūpinkite jos jaunyste: nepamirškite kremų nuo saulės – jie išgelbės jus nuo nudegimų, išsausėjimo ir pigmentacijos.

JAUTIS

Meilė. Jūsų globėja Venera bus jūsų ženkle nuo kovo 18 iki gegužės 5 d.: nesunku atspėti, kad šį pavasarį jūsų laukia meilės jūra. Tiems, kurie jau sutiko savo sielos draugą, žvaigždės suteiks tokį malonų jausmą - „kaip už akmeninės sienos“. Pagaliau galite būti ta mergina, kuri renkasi sukneles, o visas problemas išsprendžia mylimasis. Laisvieji Jaučiai susigundys išbandyti viską, kas siūloma, o ir pasiūlys daug, gražiai ir išradingai. Liepos-rugpjūčio mėnesiais praeitis ne tik primins apie save, bet ir mėgins tapti dabartimi ir ateitimi. Jei nuspręsite grįžti prie senų santykių, norėdami juos išlaikyti, turėsite sunkiai dirbti su savimi, ir yra didelė rizika, kad tai nepasiteisins. Tačiau pasirinkę naują meilę, užsitikrinsite sau naują scenarijų, ir jis gali tapti laimingu. Gruodis bus įvairus ir priklausys nuo to, ar pavyks padaryti nuolaidų, ar ne.

Pinigai. Jupiteris bus su jumis nuo gegužės 16 dienos iki metų pabaigos – vadinasi, gausite tai, apie ką svajojote daug metų. Tiesa, vasarą pastebėsite, kad atsiskirti su pinigais nėra taip paprasta. Nevirskite „taupykle“: svajonės yra tam, kad išsipildytų, naudokite pinigus pagal paskirtį - įsigijimams. Ir dar viena maža paslaptis: jei norite pritraukti sėkmės į savo gyvenimą, o Jupiteris jus palankiai įvertintų, dalį pajamų skirkite labdarai. Veikia nepriekaištingai.

Sveikata. Visus metus jūsų ženkle lankantis nenuspėjamas Uranas padidina traumų ir nelaimingų atsitikimų tikimybę. Būkite atsargūs mankštindamiesi, skaitykite etiketes su produktų galiojimo terminais ir žiūrėkite po kojomis – neatidumas gali brangiai kainuoti. O Jupiteris, išplėsdamas viską, ką liečia, gali „apdovanoti“ papildomus kilogramus - atsikratyti jų be fanatizmo ir su malonumu, pavyzdžiui, šokdami, vaikščiodami ir įsimylėdami, kas, kaip žinote, padeda numesti svorio.

DVYNIAI

Meilė. Keturi Merkurijaus – pagrindinės jūsų planetos – retrogradai gali išjudinti jūsų emocinę pusiausvyrą, todėl tikrai norėsite atsidurti kieno nors glėbyje. Tokia galimybė atsiras gegužę-birželį, harmoningiausią ir laimingiausią metų laikotarpį. Artėjant rudeniui neramią prigimtį trauks nuotykiai, norėsis įveikti kliūtis ir net kentėti vardan meilės. Žvaigždės pataria pamiršti neurotišką požiūrį: „Meilė – tai drama“. Daugiau šypsenų, švelnių apkabinimų ir nuoširdžių pokalbių, mažiau aiškinimosi, ašarų ir negatyvaus mąstymo. 2023-ieji turėtų būti romantinė komedija, o ne graikų tragedija.

Pinigai. Finansiniu požiūriu geriausi mėnesiai yra sausis ir birželis. Marsas ir Merkurijus padės gauti aukso puodą: pirmasis – dėka ryžto, antrasis – sumanumo ir diplomatijos. Be to, jumyse atsibus ir labai netikėtas talentas: gebėjimas taupyti. Jei nešvaistysite pinigų į dešinę ir į kairę, sutaupysite kažkam tikrai vertingam. Tačiau rugpjūtį žvaigždės pataria leisti sau šiek tiek daugiau – ir leistis į kelionę. Kelionės jums yra tarsi oras,  kuriose pasikraunate energijos, kurios padeda rasti dvasios ramybę ir tuo pačiu pritraukia pinigų.

Sveikata. Turėtumėte permąstyti savo gyvenimo ritmą ir pakeisti požiūrį į sveikatą. Dvynių negalima pavadinti moraliai stipriausiu horoskopo ženklu – jūs labiau nei kiti linkę į stresą, dėl kurio nusilpsta imunitetas. Į problemą žiūrėkite kompleksiškai: sportuokite, kad sumažintumėte stresą, atlikite išsamų sveikatos patikrinimą, pakeiskite blogus įpročius gerais. Palankiausias laikotarpis bus birželį – pasistenkite per šį mėnesį pasisemti jėgų ir maksimaliai atsipalaiduoti.

VĖŽYS

Meilė. Metų šūkis: „Didi meilė ateina po didelės klaidos“. Metų pradžioje tikėtina nesėkmė asmeniniame fronte. Užuot gviešęsi ir, be to, kovoję už tai, kas iš pradžių buvo „ne tavo“, giliai įkvėpkite, nukreipkite dėmesį į savo interesus ir kantriai laukite laimingo susitikimo. Iki gimtadienio tikrai gausite dovaną iš žvaigždžių – šviesų ir ilgalaikį jausmą. Kurie jau suradote saugų prieglobstį ir laimingą meilę be dramų (o tik tokių jausmų reikia, kad jūs būtumėte laimingi), turėtų pakoreguoti savo darbo grafiką, kad tarp karjeros kūrimo turėtų laiko „pagyventi“. Geriau pradėti nuo sausio – įveskite 2-2-2 taisyklę, ji išlaikys santykių harmoniją. Kas dvi savaites išeikite kur nors su mylimuoju, kas du mėnesius praleiskite romantišką savaitgalį, planuokite kelionę kas dvejus metus (bent). Geriausi mėnesiai romantiškam pabėgimui 2023 m. yra balandis ir birželis.

Pinigai. Pirmieji mėnesiai gali būti ne itin sėkmingi finansine prasme, ir viskas dėl per didelio kuklumo, kuris trukdo vadovybei jus įvertinti. Viskas pasikeis kovo mėnesį, kai į jūsų ženklą persikels ryžtingasis Marsas. Nebijokite imtis iniciatyvos: dabar tai bus ne tik tikslinga, bet ir pelninga. Beje, ambicijos pakeis jūsų išvaizdą: sieksite atrodyti nepriekaištingai – naujas garderobas, sporto treniruotės, SPA procedūros. Metų pabaigoje atsiras galimybė gauti dideles papildomas pajamas – nepraleiskite pasiūlymų, net jei jie baugina atsakomybe. Ypač (!) jei gąsdina atsakomybe – pinigų yra.

Sveikata. Sveikas protas yra sveikame kūne, o išorinis grožis atspindi vidinį grožį. Jūsų šių metų strategija – sportas ir rūpinimasis savimi. Norėdami pradėti, atnaujinkite abonementą baseine  ir pradėkite kasdien nueiti dešimt tūkstančių žingsnių, – tai sustiprins ne tik kūną, bet ir nervus. Po poros mėnesių visus nustebinsite olimpine ramybe ir sportiška forma.

LIŪTAS

Meilė. Pavydas, žinoma, yra blogai, bet jums galima pavydėti: 2023 metais jūs tapsite aiškiu žvaigždžių favoritu. Daugiau nei tris mėnesius Venera išbus jūsų ženkle (nuo liepos 6 iki spalio 10 d.), be to, nuo sausio iki spalio jus aplankys viliokė Lilith. Visa tai suteiks tiek daug žadančių susitikimų, tiek jausmingų malonumų. Dabar labiau nei bet kada turėtumėte tikėti meile, bet, prieš stačia galva verždamiesi į naują romaną, atsigręžkite į ankstesnius santykius. Būtent šioje patirtyje turėtumėte ieškoti atsakymų į tai, ko norite ir ko nenorite santykiuose. Radusieji savo šeimos laimę, užmegs gilesnį ryšį su savo sielos draugu. Šiais metais galite drąsiai planuoti šeimos pagausėjimą; beje, tokiems ekstravertams kaip Liūtai labai svarbu su artimaisiais praleisti ne mažiau laiko, nei socialiniuose renginiuose ir vakarėliuose. „Būti su savo būriu“ yra viena iš veiklų, kuri sužadina jus iš vidaus ir priverčia daugiau pasisekti.

Pinigai. Esate įpratęs nieko sau neneigti, ir šia prasme viskas bus stabilu. Žvaigždės žada tiek pinigų, kiek reikės pragyvenimo lygiui palaikyti. Pirmasis pusmetis sėkmingesnis finansiškai: Jupiteris ugnies stichijoje, pasirūpins didesne suma. Tačiau neišleiskite viso to, dalį sutaupykite antrajam 2023 m. pusmečiui. Metų pabaiga bus „liesesnė“, tad lapkritį ir gruodį geriau neplanuoti svarbių finansinių sprendimų - nekilnojamojo turto ar automobilių pirkimo, investicijų ir paskolų.

Sveikata. Atminkite, kad plaukai yra jūsų stiprybė. Atlikite galvos savimasažą, nepiktnaudžiaukite karštomis procedūromis, naudokite natūralių šerių šukas ir atkreipkite dėmesį į savo mitybą. Jame turėtų būti pakankamai biotino, keratino ir vitamino C. Įsigykite porą šilkinių pagalvių užvalkalų, kad miegant plaukai nesiveltų; beje, tai labai karališka, kaip tik Liūtams.

MERGELĖ

Meilė. 2023 metais turėsite daug galimybių pakeisti asmeninį gyvenimą. Sausio ir vasario mėnesiais laisvos Mergelės greičiausiai užmegs romaną darbe – galbūt dėl to, kad darbo bus daug, todėl didžiąją laiko dalį praleisite tarp biuro sienų. Esančių santykiuose, šiuo laikotarpiu, priešingai, laukia kivirčas su sielos draugu – vėlgi dėl pernelyg įtempto darbo grafiko. Tačiau kovas ir balandis bus labai sėkmingi, o tai palengvins Venera Jautyje, susijusi su jumis žemės stichija. Tai harmonijos, komforto ir hedonizmo metas – bus skanu, šiek tiek tingu ir labai malonu. Liepą ir rugpjūtį į jūsų ženklą persikels karingas Marsas, kuris jus apdovanos ne tik energijos antplūdžiu, bet ir gebėjimu sukelti audrą arbatos puodelyje. O nuo spalio iki pat metų pabaigos tikėkitės, kad aplankys didžioji gundytoja Lilith, arba Juodasis Mėnulis. Šie mėnesiai labai padidins jūsų seksualinį patrauklumą: puikus laikas karščiausiems pasimatymams.

Pinigai. Norint dirbti ir užsidirbti problemų nekils – čia padės tvirtas racionalumas ir aukšto lygio perfekcionizmas. 2023-aisiais jums svarbiausia išmokti išleisti, o pirmiausia - sau. Ar seniai svajojate apie deimantinius auskarus? Dabar pats laikas palepinti save. Tik su tokiomis sąlygomis Visata suteiks jums galimybių smarkiai padidinti finansinę gerovę.

Sveikata. „Ką tik atsikėliau – jau pavargęs“ – tai apie jus? Nereguliarus grafikas, kelių valandų miegas ir nesibaigiantis sėdėjimas prie kompiuterio prie gero neprives. „Tiesiog išsimiegoti“ ar „tiesiog atsipalaiduoti“ nepavys. Norėdami sau padėti, apsilankykite pas terapeutą ir atlikite reikiamus tyrimus - galbūt gydytojas skirs vaistų ir vitaminų. Laikykitės dienos režimo, stebėkite savo mitybą, kvėpuokite grynu oru ir būtinai leiskite sau mažų džiaugsmų. Tik taip lėtai, bet užtikrintai, išmoksite atsipalaiduoti, o tai yra svarbiausia investicija į sveikatą ir grožį.

SVARSTYKLĖS

Meilė. Svarstyklės yra partnerystės ženklas, būtent santykiuose jaučiatės ypač harmoningai ir retai norisi „būti vieniems“. Jei jau sutikote savo sielos draugą, metus turėtumėte skirti bendriems projektams, kūrybai ir kelionėms. Jei 2023-uosius sutiksite vieniši, Triušio metai paruoš malonią staigmeną. Įdomių renginių ilgai laukti nereikės - jau pirmaisiais metų mėnesiais malonų nepažįstamąjį sutiksite įprastoje vietoje: baseine, parke, kuriame vedžiojate šunį, ar mėgstamoje kavinėje. Žodžiu, kažkas atsiras toje pačioje vietoje ir tuo pačiu metu, kaip ir jūs. Romanas sparčiai vystysis – gali būti, kad Valentino dieną švęsite kartu. Tik žinokite: nelaimingi atsitikimai nebūna atsitiktiniai.

Pinigai. Planavimas. Žvaigždės ragina jus kontroliuoti savo finansus. Vargu, ar  skaičiuojate, kiek išleidote, kiek išleisite – oro ženklai nepasižymi tokiu skrupulingumu, tiksliau – finansiniu išprusimu. Tuo tarpu 2023 metais būtent strateginis pinigų valdymas padės ženkliai padidinti jūsų kapitalą. Neikite į parduotuvę be sąrašo, įsidiekite biudžetinę programėlę ir būtinai sukurkite „finansinę pagalvę“: stenkitės sutaupyti bent dešimtadalį savo pajamų kiekvieną mėnesį.

Sveikata. Svarstyklės yra delikačiausias horoskopo ženklas, jūsų skrandis taip pat švelnus. Naujaisiais metais reikėtų persvarstyti savo mitybą: taip – kruopoms, sveikiems aliejams ir žolelėms, ne – greitam maistui ir kavai tuščiu skrandžiu. Be to, kai tik įmanoma, venkite valgyti ne namuose ir vėlai vakare.

SKORPIONAS

Meilė. Didelė meilė su daugybe lydinčių emocijų yra kažkur arti. Žvaigždžių patarimas – nesistenkite visko pagreitinti, tai sukels priešingą rezultatą. Viskas, kas turi ateiti, ateis savaime – tikriausiai gruodį, kai Venera ir Merkurijus apsigyvens jūsų ženkle. Neatmetama ir biuro romantika – kolegos kartais mus supranta geriau nei draugai, o Skorpionams svarbu, kad gyvenimo partneriai dalytųsi savo vertybėmis. Laiką iki gruodžio reikėtų skirti pagrindinio savo gyvenimo žmogaus – savęs – pažinimui. Tie, kurie jau palaikote santykius, metus praleisite pagal principą „tyla- gera byla, bet ar dūšiai ramiau?“. Tiesa, su viena sąlyga: po kivirčo turi sekti audringas susitaikymas. Retrogradinės Veneros laikotarpis (nuo liepos 13 d. iki rugsėjo 4 d.) suteiks galimybę ištaisyti praeities klaidas ir susitarti su savo sielos draugu. Nepaisant sudėtingos prigimties, neįmanoma neįsimylėti Skorpiono, - jūsų partneris gali tai patvirtinti.

Pinigai. Naujaisiais metais planetos nebus per daug dosnios dovanomis, todėl teks pasikliauti savimi. Viską, kas uždirbta sąžiningu darbu, reikia investuoti į gyvenimo gerinimą: plėsti gyvenamąjį plotą, pirkti naujus baldus, indus, pradėti remontą. Tačiau dabar netinkamas laikas pradėti savo verslą.

Sveikata. „Lėtai, bet užtikrintai“ - pagrindinis metų šūkis. Nekelkite sau uždavinio sausio mėnesį pradėti naują gyvenimą – sveikus įpročius diekite palaipsniui. Šiandien dieną pradėjote su stikline švaraus vandens tuščiu skrandžiu, rytoj į ją įtraukite rytinę mankštą, poryt sumažinkite kavos puodelių skaičių. Taigi, jei iš sveikatinimosi kelio neišsuksite, pavasarį jausitės kur kas geriau.

ŠAULYS

Meilė. Nuo pirmųjų 2023 metų dienų pradėsite sulaukti dėmesio ženklų, bet ne iš tų, kurie jus domina. Jūs pats galite nuvilti kažką, atrodydami tolimi ir nepasiekiami. Žvaigždžių patarimas: sutelkite dėmesį į tuos, su kuriais jaučiatės gražiausi, protingiausi ir žaviausi, ir be gailesčio užbraukite tuos, kurie jūsų nepastebi ar kelia nesaugumą. Tie, kurie jau sutiko savo meilę, patirs posakį: „Kartu sunku, atskirai - nuobodu“. Atsiskyrus nuo savo sielos draugo, jums bus nuobodu, o praleidžiant per daug laiko kartu, sukelsite abipusį irzlumą. Stenkitės laikytis „aukso vidurio“. Esate vienas labiausiai laisvę mylinčių ženklų, tad asmeninė erdvė jums gyvybiškai svarbi.

Pinigai. 2023-ieji ir Jupiteris Avine, susijęs su jumis ugnies stichija, turi jums daug netikėtumų. Ar kada nors radote didelę pinigų sumą arba laimėjote loterijoje? Greitai tai įvyks, ir turbūt ne vieną kartą. Sėkmė lydės ir jūsų darbus: galite drąsiai laukti dosnios premijos ar atlyginimo padidinimo, svarbiausia – būkite, kaip visada, iniciatyvūs.

Sveikata. Išlaikykite pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio. Nepastebėdami nieko kito, išskyrus terminus, susitikimus ir strategijas, praleisite signalus, kuriuos duoda jūsų kūnas. Nelaukite signalų, pradėkite rūpintis savimi jau dabar. Tradiciniai patarimai: poilsis, „skaitmeninė detoksikacija“ ir sveikas miegas yra svarbiausi prioritetai.

OŽIARAGIS

Meilė. Vargu ar metų pradžia bus turtinga flirtavimo ir pasimatymų, tačiau 2023-ųjų antroje pusėje, o ypač arčiau gruodžio mėnesio, tikrai sutiksite kažką labai patrauklaus. Ožiaragiui „patrauklu“  - tai rimta, sėkminga ir simpatiška. Užgniaužkite norą greitai supažindinti išrinktąjį su savo šeima ir parodyti draugams: pirmiausia pasiekite santykių stabilumą, o tada reklamuokite juos. Tie,  kurie metus pasitiks santykiuose, patirs „turbulenciją“, tai yra smulkius buitinius kivirčus; tačiau, kaip bebūtų keista, jie tik sustiprins jūsų sąjungą. 2023-ieji yra puikūs metai žengti kitą žingsnį savo poros istorijoje – gyventi kartu, tuoktis, kartu planuoti didelį pirkinį ar net svarstyti apie kūdikį.

Pinigai. Turėsite daug naujų pomėgių, kurie padarys jūsų gyvenimą turtingesnį ir įdomesnį. Tačiau yra įspėjimas: jie bus labai brangūs, o jūs turėsite mažiau entuziazmo dirbti. Pasirūpinkite laiko planavimu: tik taip rasite balansą tarp pareigų ir pomėgių. Dar vienas metų gyvenimo patarimas: pirkdami daiktus rinkitės vieną brangų ir kokybišką, o ne dešimt pigių, tačiau tikriausiai šiuo principu jau naudojatės.

Sveikata. Vienas iš svarbių metų pirkinių turėtų būti sporto treniruoklis. Svarbu tai, kad jį reikia ne tik nusipirkti, bet ir reguliariai naudoti. Pirmas mėnuo bus pats sunkiausias, bet jei ištversite, tada pedalų mynimas ar bėgimas taps įprasta kasdienybe. O tai savo ruožtu turės didelį poveikį sveikatai, ištvermei ir išvaizdai.

VANDENIS

Meilė. 2023 m. kovą Saturnas palieka jūsų ženklą po 2,5 metų tranzito, o tai reiškia, kad laikas „nuimti derlių“. Šiuo metu pasireikš rezultatai to, kaip gyvenote visą šį laiką. Galima tvirtai pasakyti, kad Naujaisiais metais galėsite sau leisti daugiau. Juk Saturnas – ramybės, griežtumo ir režimo planeta, jos įtakoje gyventi laisvę mėgstančiam Vandeniui nėra lengva. Turėsite progą vėl tapti savimi ir pasijusti kur kas jaunesni, ir toks požiūris jus dar labiau žavės. Būkite atviras išdaigoms, keistenybėms ir provokacijoms – tokia jūsų prigimtis, ir ji pritrauks „tinkamą žmogų“. Todėl rausviems plaukams, pižamos kostiumams, plunksnoms, kepurėms ir riedžiams – taip, nuoboduliui, griežtai aprangai ir tvarkingiems pareiškimams – ne. Jei kam jau pasisekė prisijaukinti tokį laisvą paukštį kaip jūs, metų patarimas jūsų porai: kelionės. Net jei tai tik kelionė dviračiu į netoliese esantį miestelį. Tegul metai judės ir tokiu būdu „judins“ jūsų santykius į priekį.

Pinigai. 2023 metais maloniausia išlaidų dalis bus ne apsipirkimas, o išsilavinimas: pinigus išleisite knygoms, edukaciniams kursams ir specializuotoms meistriškumo pamokoms. Žvaigždės jus palaiko visapusiškai: tai puiki investicija į ateitį, kurios, tiesą sakant, „nenešiosite ant pečių“. Artimiausiu metu sužinosite, kaip užsidirbti pinigų iš savo žinių ir rasti papildomų pajamų šaltinių.

Sveikata. Plutonas jūsų ženkle apdovanos tuo, ko jums taip trūksta – didele valios jėga. Dėl to nepasiduosite įpusėjus gydymo kursui, nepalūšite laikydamiesi dietos ir galėsite atsisakyti žalingų įpročių. Dar viena teigiama jo įtaka – harmonija ir sumanumas: šiais metais be didelių pastangų atsikratysite papildomų kilogramų ir tonizuosite kūną. Tačiau Plutonas taip pat yra „tamsi“ planeta, kuri taip pat gali sukelti problemų: būtinai suplanuokite nuodugnų sveikatos patikrinimą.

ŽUVYS

Meilė. Laimingiausi mėnesiai asmeniniame gyvenime bus birželis ir gruodis: sutiksite žmogų, su kuriuo tiesiogine prasme būsite „ant tos pačios bangos“. Pasiruoškite, kad jis pasiūlys visus sprendimus priimti už jus abu: tai galioja ir pasimatymo vietai, ir atostogų krypčiai. Paprastai Žuvys jaučiasi patogiai vedamos santykiuose, tačiau jei tai ne apie jus, pasakykite viską iš karto. Jei jau ilgą laiką palaikote santykius, 2023 metais galite pasimatuoti baltą suknelę ir šydą. O šeimos atstovai tikrai pagalvosite apie vaikus: mylimasis tikrai jus palaikys, jei su šiuo pasiūlymu nesikreips pirmas.

Pinigai. Metų pradžioje teks susiveržti diržą: dosnios naujametinės dovanos pakenks biudžetui. Tačiau čia yra ir pliusų: ieškodami papildomų pajamų šaltinių, rasite labai viliojantį finansinį pasiūlymą. Ir, svarbiausia, nauda čia bus derinama su susidomėjimu: naujasis projektas bus siejamas su menu ir kūryba – žodžiu, su tuo, ką taip mėgstate.

Sveikata. Kovo mėnesį į jūsų ženklą persikelsiantis Saturnas nemėgsta per didelio aktyvumo – tai astrologinis „senelis“, visame kame gerbiantis lėtumą ir saiką. Užuot kankinę save jėgos pratimais, nusiteikite lėtiems ir metodiniams, bet reguliariems pratimams. Pilatesas, joga, visos „lėtojo fitneso“ rūšys padės nusiraminti, išmokys taisyklingai kvėpuoti, numalšins nervinę įtampą ir tonizuos kūną.

Jūsų astrologė Vega

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x