Birželis prasideda dviem įdomiais aspektais. Nuo gegužės pabaigos Venera žengia beveik koja kojon su Saule, pabrėždama įvykių, vykstančių finansų ir santykių sferoje, svarbą ir ryškumą. Planetos išliks vieno laipsnio intervale iki birželio 7 d.

Iki birželio 4 d. palankiausias laikotarpis finansinių sutarčių pasirašymui, viešiems pristatymams, internetinių tiltų vedimui, deryboms.

Merkurijus yra jungtyje su Jupiteriu, pabrėždamas galimybę sujungti du priešingus požiūrius, dvi koncepcijas, kad sėkmingai derintume strategiją ir taktiką. Ryšys taps tikslus birželio 4 d.

Nuo birželio 6 d. Veneros jungtis su Saule konfliktuos su Saturnu. Tikslus kvadratas susiformuos birželio 9 d., tačiau aspekto poveikis tęsis iki 12 d., o nuo birželio 11 d. Merkurijus taip pat įsuks į kvadratą Saturnui. Merkurijus dabar labai greitas ir vejasi Venerą bei Saulę. Šiam laikotarpiui nereikėtų planuoti finansinių operacijų, didelių pirkinių ar svarbių derybų.

Birželio 6 d., prasideda naujas mėnulio mėnuo. O jaunaties taško ryšio su Venera aspektas fiksuotas jaunaties diagramoje kartu su kvadratu į Saturną. Šis mėnulio mėnuo – apie aiškius susitarimus finansinėje ir derybų sferoje, antraip nepavyks išvengti problemų ir tarpusavio nesusipratimų.

Nuo birželio 8 d. Marsas susikerta su Plutonu. Abi planetos yra atsakingos už karybą, chirurgiją, konfliktus. Aspekto veikimo laikotarpis gali pasižymėti konfliktinių situacijų, kivirčų ir agresijos atsiradimu naudojant fizinę jėgą ir improvizuotas priemones. Neverta įsitraukti į ginčus ir demonstracijas, taip pat turėtumėte būti atsargūs dėl minios ir perpildytų vietų. Aspektas taps tikslus birželio 11 d., po kurio jis pradės irti, o jo poveikis pradės blėsti.

Merkurijaus - Saturno kvadratas galios birželio 11–12 dienomis. Avarinis ir trauminis laikotarpis. Reikia būti atsargiems kelyje, pėsčiųjų perėjose, laiptuose, treniruočių metu.

Nuo birželio 11 d. Merkurijus bus jungtyje su Saule ir Venera. Su Saule jis susijungs birželio 14-osios vakarą, o tikslus aspektas su Venera susiformuos birželio 17-ąją. Iki 20 dienos veiks šių trijų planetų steliumas. Bendravimas ir santykiai vystysis daug dėmesio skiriant subjektyvumui, savo norams ir juos nulems asmeninispageidavimas. Tačiau įsitraukimas į bendravimą ir flirtą padidės. Vienišiems žmonėms šiuo metu bus lengviau susirasti partnerį. Geras laikas atsipalaiduoti, leisti laiką draugų ar artimųjų kompanijoje. Puikus laikotarpis rašytojams, menininkams ir kitiems kūrybingiems žmonėms. Geras laikas trumpoms išvykoms, meno galerijų ir parodų lankymui.

Geras laikotarpis dideliems pirkiniams, vertingų daiktų ir automobilių įsigijimui. Tačiau turite tai padaryti iki birželio 15 d., kai Venera ir Merkurijus pradės formuoti kvadratą į Neptūną. Jei kūrybiniam įkvėpimui ar pažinčiai tai nėra kliūtis, finansinėms operacijoms tai yra labai abejotinas veiksnys. Tas pats pasakytina ir apie grožio procedūras salonuose. Kvadratūra taps tiksli iki 17 d.

Nuo birželio 17 iki birželio 20 dienos galioja Saulės kvadratas į Neptūną. Galima silpna savijauta, sumažėjusi motyvacija būti aktyviam, gali paūmėti lėtinės ligos.

Nuo birželio 20 d. besiformuojantis Merkurijaus sekstilis į Marsą ištaisys reikalus, įneš aktyvumo į kasdienį gyvenimą ir padidins mūsų kasdienės veiklos produktyvumą. Tikslus aspektas birželio 21 d. vakare.

Nuo birželio 23 dienos taip pat yra sekstilis iš Veneros į Marsą. Palankus aspektas tarp lyčių planetų padės užmegzti santykius ir pasiekti abipusį supratimą su priešinga lytimi.

Birželio 25 d. Merkurijus darys trigoną į Saturną. Tai laikas, kai galite prašyti padidinti atlyginimą, dabar viršininkui lengviau išgirsti jus ir jūsų požiūrį. Aspektas galioja iki birželio 27 d.

Nuo birželio 28 d. Merkurijus sudarys sekstilį į Uraną. Greitų sprendimų, puikių įžvalgų aspektas. Geras kūrybiškumo požiūriu, taip pat norint greitai susidoroti su nedidelėmis įprastomis užduotimis iki 30 d. birželio.

Visus procesus aktyvina Mėnulis. Jis pats nepalankiausias - Skorpione- bus birželio 17-19 d.

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x