Kinijoje drakonas paprastai yra labai gerbiamas: kadaise jis buvo nesunaikinamos imperinės galios simbolis. Pavyzdžiui, Čingų dinastijos laikais jo atvaizdas puošė valstybės vėliavą, o paprastam žmogui už drabužių su drakono figūra dėvėjimą grėsė mirties bausmė.

 Žaliojo drakono simbolio istorijų kinų kultūroje yra gausu. Viena legenda teigia, kad seniai seniai buvo miestas, kurio gyventojams nuolat grėsė potvyniai iš vandeningos upės. Drakonas, matydamas šį pavojų, nusprendė išsiveržti iš savo buveinės ir pradėti džiovinti upę. Nuo tada, kai žalioji jūra atsivėrė, gyventojai išvengė potvynio, o Drakonas tapo simboliu, simbolizuojančiu pagalbą ir gėrį. Todėl Žaliasis Drakonas yra laikomas laimingos ateities ir apsaugos simboliu kinų kultūroje.

Ši legenda padėjo sukurti galingą simbolinį reikšmingumą Žaliojo Drakono metams. Rytuose metai po Drakono – dieviškos būtybės, kurioje yra žemės ir dangaus dvasia – ženklu, laikomi vienais labiausiai klestinčių ir sėkmingiausių per visą dvylikos metų ciklą. O gyvūno žalia spalva, taip pat stichija Medis, padarą apibūdina itin teigiamai. Tai yra ramiausias ir labiausiai pusiausviras drakonas iš visų turimų.

Kaip žinote, kiekvienų naujų metų pradžia Pietryčių Azijos šalyse prasideda tam tikru atsilikimu nuo Grigaliaus kalendoriaus, kuris tiesiogiai priklauso nuo dangaus kūnų – Mėnulio ir Saulės – padėties. Taigi Drakono metai pagal rytų kalendorių prasidės ne sausio 1, o 2024 metų vasario 10 dieną, o baigsis tik 2025 metų sausio 28 dieną. Visą šį laiką mus globos tam tikras mitinis gyvūnas, kurį daugelis lygina su labai tikra iguana ar driežu. Be to, seniai išnykę dinozaurai gali būti drakono prototipas kinų astrologijoje. Šią versiją patvirtina drakonų rūšių įvairovė Senovės Kinijos mitologijoje, kuri yra ne mažesnė nei „priešistorinių“ snukio ir nagų žmonių.

Rytų horoskopas pagrįstas penkiais elementais: ugnimi, vandeniu, metalu, medžiu ir žeme. Kiekvienas iš jų atitinkamai nudažytas. Pilnas kalendorinis ciklas yra 60 metų, todėl simboliai sutampa tik kartą per šešiasdešimtuosius metus. Taigi ankstesni Žaliojo medžio drakono metai buvo 1964-ieji, o kiti bus 2084-ieji.

Kokie žada būti Žaliojo medžio drakono metai

2024-ieji žada būti dinamiški ir produktyvūs. Drakonas yra stiprybės, sėkmės ir kūrybiškumo simbolis. Tai taip pat simbolizuoja naują pradžią ir galimybes. Žmonėms, gimusiems po Drakono ženklu, 2024-ieji bus ypač sėkmingi. Jie galės pasiekti didelę sėkmę karjeroje, asmeniniame gyvenime ir kūryboje.

Metų elementas yra medis. Tai simbolizuoja fizinį ir dvasinį augimą, todėl sėkmė ir sėkmė lydės savimi pasitikinčius žmones, turinčius aiškių ir kilnių tikslų. Žalia spalva, vyraujanti metų energijoje, simbolizuoja atsinaujinimą, atgimimą, naujo gyvenimo pradžią ir daugybę įvairiausių įdomių įvykių. Ar jie visada bus su pliuso ženklu – toks klausimas: juk Drakonas yra gana pavojingas padaras. Laimei, šių metų drakonas yra lanksčiausias iš savo rūšių: jis išmokys mus prisitaikyti prie beveik bet kokių, net ir nepalankiausių sąlygų. Ir kuo daugiau sunkumų, tuo daugiau jėgų, pagal astrologines prognozes, mums bus suteikta.

Tačiau kai kurių nusivylimų vis tiek nepavyks išvengti: juos atneš lengvabūdiški, nereikalingi žmonės, susitikimai, kuriuos reikėtų riboti.

Astrologai pataria šiuos metus švęsti ypatingai. Drakonas nemėgsta rutinos ir kasdienybės. Jokio nuobodulio, įprastos įvykių eigos, liūdnų minčių. Naujųjų metų išvakarėse prieš šį ženklą galioja šios taisyklės: šviesi, šventinė namų puošmena - daug blizgančių dekoracijų ir girliandų; aktyvios pramogos – šokiai ir žaidimai lauke; dosnios dovanos; skanūs skanėstai.

Turėdamas gana egzotišką išvaizdą, drakonas turi silpnybę gražiems ir prašmatniems dalykams. Tai šiek tiek kontrastuoja su Drakono šventės tradicijomis, kuriose vyrauja paprasti grūdų, obuolių, šviežių žolelių patiekalai. Kaip matote, meniu nėra rimtų skanėstų, todėl stenkitės, kad visa tai būtų ant Naujametinio Drakono metų stalo.

Kalbant apie aprangą, drabužiai turėtų būti stulbinantys, su daugybe aksesuarų, tokių kaip sagės, apyrankės, sąsagos, auskarai ir karoliai.

Ir svarbiausia – negailėkite vieni kitiems malonių ir švelnių žodžių. Nepamirškite, kad kinų drakono metai laikomi geriausiu laiku plėsti šeimą ir susilaukti palikuonių.

Kas bus ypač patenkintas: Žiurkė ir Tigras

Jei tikite senovės rytų išminčiais, tai ateinantys Drakono metai yra geras laikas, žadantis harmoniją ir turtus. Bet ką daryti su tuo, kad 2024-ieji yra keliamieji metai, o šią savybę daugelis visada vertino kaip nemalonų ženklą. Rytų astrologai sako: Drakonai nebijo sunkumų ir yra pasirengę rizikuoti!

Žiurkė (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020). Simboliai puikiai sąveikauja vienas su kitu, todėl Žiurkė bus sėkminga visose pastangose. Tai bus naujų pradžių metai. Jie gali pakeisti darbą, gyvenamąją vietą ar net šalį. Šie metai bus palankūs kelionėms, dvasiniam augimui. Tai gali būti svarbių įžvalgų ir naujų galimybių laikotarpis. Galimybė įgyvendinti savo svajones ir pasiekti sėkmės.

Jautis (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009). Jaučiui teks pakovoti už savo vietą saulėje. Suaktyvės konkurentų aktyvumas: tiek verslo, tiek asmeninėje sferoje. Tai jų naujų galimybių ir pokyčių metai. Jie galės pasiekti sėkmės savo karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Šie metai bus palankūs kelionėms, mokymuisi, dvasiniam augimui. Puikias profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes. Strateginis planavimas gali atnešti sėkmės.

Tigras (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010). 2024-ieji Tigrui bus didelių pokyčių metai. Jie gali pakeisti darbą, gyvenamąją vietą ar net šalį. Šie metai bus palankūs kelionėms, dvasiniam augimui. Energingi metai, galimybė svarbiems pokyčiams ir tikslų siekimui. Jie atneš patikimų draugų ir gerų verslo partnerių, su kuriais kartu bus galima pasiekti stulbinančios sėkmės.

Triušis (1951,1963,1975, 1987, 1999, 2011). Triušiams 2024-ieji bus harmonijos ir ramybės metai. Jie sugebės rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Šie metai bus palankūs šeimos kūrimui, vaikų gimdymui. Laikas tobulėti ir augti asmeniniame gyvenime. Tai taip pat gali būti kūrybiškumo ir naujų idėjų laikotarpis. Santykiai su kitais ir sėkmė versle priklausys nuo Triušio gebėjimo eiti į kompromisus.

Drakonas (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012). Drakonams 2024-ieji bus didžiulės sėkmės metai. Jie galės pasiekti savo tikslus ir įgyvendinti savo svajones. Šie metai bus palankūs karjeros augimui, finansinei sėkmei ir asmeninei laimei. Ypač unikalūs metai, galimybė save realizuoti ir siekti ambicingų tikslų. Drakonams asmeniniais metais viskas seksis. Jų laukia daug įdomių įvykių ir naujų pažinčių.

Gyvatė (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013). 2024-ieji bus naujų pradžios metai. Jie gali pakeisti darbą, gyvenamąją vietą ar net šalį. Šie metai bus palankūs kelionėms, dvasiniam augimui. Tai gali būti tobulėjimo santykių ir verslo sėkmės metai. Jei Gyvatės nori pasiekti teigiamų dalykų, jos turėtų parodyti savo natūralią išmintį ir kantrybę. Tai leis joms įgyti autoritetą.

Arklys (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014) Arkliui 2024-ieji bus naujų galimybių metai. Jie galės realizuoti savo talentus ir ambicijas. Šie metai bus palankūs karjeros augimui ir finansinei sėkmei. Energingi metai, reikalaujantys strateginio planavimo. Greitis ir atkaklumas gali atnešti sėkmės.

Ožka (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015). Ožkai 2024-ieji bus harmonijos ir ramybės metai. Ji sugebės rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Šie metai bus palankūs šeimos kūrimui, vaikų gimdymui. Tai gali būti asmeninių ir dvasinių pokyčių metas. Geri metai, jei ji suvaldys savo užgaidas ir daugiau laiko skirs įprastiems reikalams ir rūpesčiams. Apskritai kuklumas ir santūrumas visame kame.

Beždžionė (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016). 2024-ieji Beždžionei bus naujų galimybių metai. Jie galės realizuoti savo talentus ir ambicijas. Šie metai bus palankūs karjeros augimui ir finansinei sėkmei. Tai gali būti naujų galimybių ir įgūdžių tobulinimo metai. Beždžionė neleidžia Drakonui nuobodžiauti, todėl jis yra pasirengęs visame kame globoti ženklą. Jei tik jai užtektų proto nedemonstruoti savo rafinuoto gudrumo, besiribojančio su išdavyste.

Gaidys (1945,1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017). 2024-ieji Gaidžiams bus naujų pastangų metai. Jie turės sunkiai dirbti, kad pasiektų savo tikslus. Šie metai bus palankūs karjeros augimui ir finansinei sėkmei. Laikas sutelkti dėmesį į karjeros tikslus ir tobulinti savo įgūdžius. Visame kame Gaidžiui metai bus sklandūs ir ramūs.

Šuo (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006). 2024-ieji šunims bus naujų galimybių metai. Jie galės realizuoti savo talentus ir ambicijas. Šie metai bus palankūs karjeros augimui ir finansinei sėkmei. Gali būti laikas stabilizuotis ir augti šeimoje bei asmeniniame gyvenime. Šuo gali sau leisti skeptiškai žiūrėti į debesyse sklandantį Drakoną. Bet būtų geriau, jei jis to nepadarytų! Dabar verčiau tylėti ir daryti įprastus dalykus.

Šernas (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007). 2024-ieji Šernui bus harmonijos ir ramybės metai. Jie sugebės rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Šie metai bus palankūs šeimos kūrimui, vaikų gimdymui. Metai naujoms galimybėms ir tobulėjimui verslo ir finansų srityse. Vaisingi metai, kai Šernas gali pasikloti pagrindą ateičiai. Svarbiausia – neužsigauti ir nepamiršti pagalvoti apie aplinkinius.

Ką Žaliojo Medžio Drakono metai žada šiuo laikotarpiu gimusiems vaikams?

Manoma, kad Drakono metais gimę žmonės pasižymi nepaprastu intelektu, valia, ištverme ir vaizduote. Jie išsiskiria sąžiningumu ir sąžiningumu, taip pat geru skoniu. Paprastai visi drakonai yra stiprios asmenybės ir optimistai, kurie stengiasi pakeisti pasaulį į gerąją pusę.

Drakonų gerumas ir dosnumas yra jų pačių stiprybės pasekmė. Šmeižtas ir veidmainystė jiems yra svetimi. Jiems dažniausiai gyvenime sekasi ir jie pasiekia savo tikslus.

Pasaulyje žinomi drakonai yra Friedrichas Nietzsche, Immanuelis Kantas, Sigmundas Freudas, Frederikas Didysis ir Nikolajus II. Taip pat tarp jų yra daug viešų ir kūrybingų žmonių: Sarah Bernhardt, Salvadoras Dali, Marlene Dietrich, Gregory Peckas, Tatjana Peltzer, Johnas Lennonas, Placido Domingo.

Žaliojo medžio drakono metai, kaip matyti iš astrologų skaičiavimų, ypač palankūs šviesuolių atsiradimui literatūroje ir mene. Galbūt netrukus Jean-Jacques'o Rousseau, Lewiso Carrollo, Bernardo Shaw, Andre Maurois vardų galeriją papildys nauji vardai.

Na, o kaip seksis Zodiako ženklams Drakono metais?

AVINĄ Drakonas globoja. Norėdami gauti dosnią Drakono apsaugą ir nesukelti jo pykčio, šiais metais galite tapti sėkmingi ir laimingi. Jums tereikia vengti klaidų ir suvaldyti savo nepaprastą temperamentą. Drakoną žavi daugelis Avino vyro bruožų: energija ir greitumas, atkaklumas ir ryžtas. Galite panaudoti Drakono metus sėkmingam karjeros augimui, nuosavo verslo kūrimui ar laimėjimams sporto varžybose. Žvaigždės jums žada visas sėkmės galimybes. Nepasitikėkite glostančiaisiais, blaiviai ir kritiškai įvertinkite situaciją. Blogai nusiteikę asmenys gali bandyti pasinaudoti jūsų paprastumu ir tiesmukiškumu. Dėl to galite prarasti savitvardą ir pakenkti sau, tad valdykite savo temperamentą. Sportavimas padės pašalinti perteklinę įtampą, išvengti konfliktinių situacijų, sustiprins nervų sistemą. Orientuokitės į ekstremalų sportą: parašiutu, šuolius su guma, baidarėmis, banglenčių sportą. Naudinga kuo dažniau leistis į išvykas į gamtą, leistis į žygius pėsčiomis ar jodinėti. Tačiau galite apsiriboti paprastu rytiniu bėgiojimu.

JAUČIUI 2024-ieji gana palankūs. Tad nežadama stresinių įvykių ir perversmų. Šie metai ypač tinkami spręsti su darbu, nekilnojamuoju turtu ir santykiais susijusius klausimus. Į šias gyvenimo sritis verta nukreipti pastangas, jose galima pasiekti gerų rezultatų. Darbo procesai ir mintys, kaip pakilti aukščiau socialinėmis kopėčiomis, užims didžiąją laiko dalį. Parodę atkaklumą ir sunkiai dirbdami, kad pasiektumėte savo tikslą, galėsite padidinti savo, kaip profesionalų, autoritetą ir sulaukti pripažinimo visuomenėje. Galite pretenduoti į vadovaujančias pareigas arba pradėti mokyti jaunus darbuotojus, nes norėsite pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Drakonas ragina nenusiminti, jei darbe viskas vyktų ne taip greitai, kaip norėtųsi. Visos jūsų pastangos nenueis veltui ir duos rezultatų. Viskam savas laikas. Svarbiausia nepasiduoti ir toliau sunkiai dirbti, kad pasiektumėte savo tikslus. Ir jei staiga supratote, kad ilgą laiką nepasiekėte savo tikslų, drąsiai pakeiskite kursą. Geri metai verslininkams: jie galės plėsti savo klientų ratą ir susirasti naujų partnerių. Geriausi laikotarpiai jums - vasario 5 d.–kovo 15 d. ir liepos 12 – rugpjūčio 26 d.

DVYNIAMS labai pasisekė: jų laukia daug malonių netikėtumų ir sėkmingų sutapimų. Dauguma galvos apie naujo buto įsigijimą. Daugiausia dėmesio skirkite naujų profesinių žinių įgijimui, savo idėjų sklaidai ir darbui ,įgyjant naudingų kontaktų. Pirmąjį pusmetį atsiras galimybė ženkliai pažengti į priekį darbuose. Šiuo metu galite sėkmingai pristatyti savo idėjas visuomenėje ir pradėti naujus projektus – jie sulauks palaikymo ir pritarimo. Jei ieškote rėmimo ar komandos, kuri padėtų įgyvendinti jūsų idėjas, Drakonas atneš jums ilgai lauktos sėkmės. Antrąjį pusmetį galimas kelionių ir komandiruočių skaičiaus augimas. Tai puikus laikas atnaujinti ryšius su užsienio draugais ir kolegomis. Užsiėmę verslu, jausitės labiau įgalinti kovoti su savo konkurentais. Daugiau dėmesio skirkite vaikų ir motinystės problemoms. Jei jūsų planuose yra šeimos pagausėjimas, geriau tai padaryti pirmoje metų pusėje. Laikotarpis bus sėkmingas kūrybinei veiklai ir mokymuisi. Pagrindinė rekomendacija– veikti aktyviai ir nesustoti. Nuo pat metų pradžios pasirinkite sau gerą tempą ir nesulėtinkite jo per visą laikotarpį. Ir niekam neskolinkite pinigų, kad išvengtumėte finansinių konfliktų metų pabaigoje.

VĖŽIUI pasisekė: žvaigždės bus jo pusėje. Pirmąjį ketvirtį turėtumėte būti atsargesni: šiuo laikotarpiu daug kas priklausys nuo jūsų gebėjimo valdyti save, priimti pagrįstus sprendimus ir išlaikyti ramybę, nepaisant situacijos. Pavasarį daugelis turėsite tapti atrama kitiems. Tačiau neturėtumėte nusiminti, kitaip kai kuriems gali neužtekti laiko savo reikalams. Palankesnis laikotarpis prasidės balandžio viduryje. Galbūt ne visos problemos bus išspręstos iš karto, bet svarbiausia būti kantriems ir neprarasti proto. Tai malonių susitikimų ir įkvėpimo iš pokalbių su draugais metai. Atėjo laikas aptarti daugelį jus anksčiau varginusių problemų ir rasti sprendimus. Kartu atsiras svarbūs ateities planai. Spalio pradžioje sumažės teigiamų tendencijų įtaka, mažės ir verslo aktyvumas. Metų pabaiga nebus itin vaisinga. Tačiau šiais ramiais mėnesiais galima atsigauti, išspręsti buitines problemas, pasirūpinti savimi ir artimaisiais. Drakonas žada teigiamus pokyčius finansiniuose reikaluose. Anksčiau pradėti projektai pradės duoti vaisių. Iki metų vidurio aiškiai suprasite, kaip išspręsti painias situacijas. Galėsite jaustis reikalingi visuomenei ir sulaukti didelės sėkmės. Svarbiausia mesti abejones ir rizikuoti, nebūti užsispyrusiais. Ir tada Visata padarys viską, kad pasiektumėte savo tikslus.

LIŪTO laukia neramūs, nors apskritai klestintys, metai. Emocinis prieštaravimas sukuria konservatyvią žinią išlaikyti status quo ir neatidėliotiną naujoviškų pokyčių poreikį. Teks nuolat spręsti dilemą ir rinktis. Viskas susitvarkys, jei naujovės bus nukeltos į antrąjį pusmetį. Protingas konservatyvumas metų pradžioje yra pageidautinas ir jo nereikėtų pamiršti. Drakonas Liūto karališkąjį narcisizmą priima supratingai, juolab kad Liūtas šiemet ypač linkęs į dosnumą ir artimųjų globą. Tačiau, nepaisant jūsų charizmos, jums reikia abipusio supratimo ir nuolaidžiavimo, ko jūs niekada nepripažinsite, kad neprarastumėte savigarbos. Padės geros psichologijos žinios, mylimo žmogaus jautrumas ir laiko patikrinti draugai. Turite aiškiai suprasti savo tikslus ir siekius, atsisakyti pasaulinių revoliucinių idėjų ir sutelkti dėmesį į „žvirblį rankoje“. Geriau teikti pirmenybę pasyvioms atostogoms, su turtinga kultūrine programa – kaitintis saulėje, lankytis muziejuose ir teatruose, žaisti ramius žaidimus be jaudulio. Žvaigždės ypač palankios kūrybingų profesijų atstovams. Metų pradžios pastangos jau metų viduryje gali atnešti skambią sėkmę menininkams, rašytojams ar muzikantams. Versle didelių perversmų nenumatoma, bet ir reikšmingų pakilimų nebus. Tačiau žemės ūkyje dirbantys iki rudens gali tikėtis gero pelno. Drakono metai nėra palankūs tiems, kurie šiemet nuspręs išsiskirti. Gali kilti problemų ir audringos kovos. Pasistenkite rasti naujų sąlyčio taškų, bendrų pomėgių ir veiklos, ir labai tikėtina, kad jūsų santykiai gaus postūmį atsinaujinti ir tobulėti.

MERGELIŲ laukia daug įvykių. Šie metai gali būti jūsų augimo, praėjusių gyvenimų talentų atradimo, galimybės atrasti save metai. Arba, priešingai, tai gali sukelti uždarumą, susvetimėjimą nuo visų ir perdėtą susikaupimą į partnerį. Galimi abu vektoriai, o čia pasirinkimas yra jūsų: nusausinkite energiją tiems, kurie jūsų nevertina, ir vaikytis svajonės apie idealius santykius. Arba kuo daugiau investuoti į save, o tai labai naudinga, nes po to visos kitos gyvenimo sritys pasivys. Turėsite galimybę parodyti visas geriausias savo savybes, kurios vėliau bus įvertintos. Nuo pirmųjų 2024-ųjų dienų turėsite analizuoti tam tikrų dalykų ir veiksmų svarbą. Tinkamas laiko planavimas padės pasiekti sėkmės tiek profesinėje, tiek asmeniniame gyvenime. Rekomenduojama daugiau dėmesio skirti kūno būklei: iki liepos pradžios pasistenkite išspręsti visas su sveikata susijusias problemas. Būkite budrūs – atsisakykite nenaudingų pirkinių, nesivelkite į konfliktus, ir metai bus sėkmingi. Rudenį teks pademonstruoti savo ryžtą. Lapkritis ir gruodis yra puikus laikotarpis meilės santykiams. Suteikite valią savo romantiškai prigimčiai, bet nebūkite per daug naivūs: artėkite palaipsniui, be impulsyvių sprendimų.

SVARSTYKLĖMS 2024-ieji bus naujų pradžių metai. Tai laikas, kai galėsite įgyvendinti viską, ką buvote suplanavę ir greitai pamatyti savo darbo rezultatus. Jūs paprastai ilgai priimate sprendimus, tačiau Drakonas ragina to nedaryti: kuo greičiau veiksite, tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite sėkmės. Rekomenduojama išmokti taupyti ir pradėti investuoti. Šiais metais bus daug galimybių užsidirbti pinigų ir daug galimybių juos prarasti. Būkite susikaupę ir disciplinuoti savo finansų srityje. Svarbiausias dalykas, kurį verta atsiminti, yra išlaikyti aukštyn pakeltą galvą ir išlikti pozityviems, kad galėtumėte pasiekti visus savo tikslus. Beje, turėsite daugybę galimybių tobulėti profesijoje. Jei norite pakeisti darbą, dabar pats laikas tai padaryti. Jei esate patenkinti dabartiniu darbdaviu, tikėkitės reikšmingo paaukštinimo. Bet kuriuo atveju, tikrai turite išlikti susikaupę. Padarykite viską, kad nepraleistumėte jums pasitaikančių galimybių. Dažniausiai stengiatės daryti viską, visur tam, kad išliktumėte orūs. Žvaigždės pataria išmokti tvarkyti asmeninį laiką ir susidėlioti prioritetus. Šie metai tikrai bus darbingi ir sėkmingi. Taigi pirmyn ir įgyvendinkite savo svajones! Metai palankūs ir partnerystei, tad dauguma vienišių sutiks savo antrąją pusę. 2024-ieji atneš pasitenkinimo jausmą, nors šis laikas nebus vadinamas ramiu. Tačiau jei elgsitės pagal užgaidą, tikrai pasieksite sėkmės. Jei jums pasiūlys ką nors naujo ir neįprasto, jokiu būdu neatsisakykite. Dabar pats laikas parodyti visus savo talentus: planetos jus palaiko.

SKORPIONAI patirs sėkmę visose pastangose. Žaliasis drakonas jums sukels teigiamų emocijų antplūdį ir suteiks jiems naudingų kontaktų jūrą. Tačiau neturėtumėte atsipalaiduoti – tai įgalinimo metai. Daugelyje gyvenimo sričių jūsų laukia baltas ruoželis. Dauguma galėsite pakilti karjeros laiptais. Neatmeskite pasiūlymų užsidirbti papildomų pinigų. Jų bus daug, tad finansinė padėtis gerokai pagerės. Sėkmė žengs koja kojon – šie metai puikūs naujiems projektams įgyvendinti. Nereikėtų pamiršti ir asmeninio gyvenimo: visame kame turi būti pusiausvyra, todėl stenkitės atskirti šeimą ir darbą. Šiais metais jus persekios pagunda, todėl patarimas – susidėlioti prioritetus ir suprasti, kas svarbiau: trumpalaikiai reikalai ar tvirta šeima. Mintys materialios – neužsiciklinkite ties nesėkmėmis ir sunkumais: jūs galite įveikti bet ką! Saugokite nervus, stenkitės būti mažiau impulsyvūs ir ramiau reaguoti į kritiką. Viskame laikykitės aukso vidurio. Kraštutinumai išryškina blogiausius žmones. Aukso vidurys yra harmonijos su savimi ir sielos ramybės sinonimas. Žvaigždės rekomenduoja skirti daugiau dėmesio ne tik sau, bet ir šeimai. Praleisdami daugiau laiko su šeima, suteikiate vienas kitam stiprią paramą. Metai itin tinkami dirbti su kompleksais – mylėkite save, dirbkite su savigarbos didinimu, ir tai priartins jus prie jūsų idealų. Kad sėkmė jus lydėtų, pakelkite savo emocinį intelektą – pasistenkite pasiekti tokį lygį, kad jūs valdytumėte savo emocijas, o ne jos jus.

ŠAULIUI astrologiniu požiūriu 2024-ieji – pasaulinių pokyčių metas. Jūs turite šansą padaryti didelį šuolį aukštyn, jei teisingai išnaudos suteiktas galimybes. Sėkmė jūsų lauks visose srityse: meilėje, karjeroje ir finansuose. Drakonas bus ypač palankus kūrybingoms asmenybėms, nebijančioms rizikuoti. Sėkmė jus lydės tiesiogine to žodžio prasme visur. Būsite sėkmingi karjeros ir finansiniuose reikaluose. Ypač jei būsite ryžtingi ir sunkiai dirbsite. Gerai klostysis naujos verslo kryptys ir verslo bendradarbiavimas. Metai bus palankūs kelionėms ir kelionėms, įdomioms pažintims ir žinių kaupimui. Pagrindiniai patarimai – būti atviriems ir lankstiems, vykdyti įsipareigojimus kitiems, vengti ginčų ir konfliktų. Kažkam atsiras puiki galimybė pakeisti gyvenimą. Galimybės lauks tiesiogine prasme visur. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į mokymąsi ir kūrybiškumą – metai palankūs saviugdai ir karjeros kilimui. Ir šiuo metu būtina priimti nestandartinius sprendimus, parodyti drąsą ir ryžtą. Asmeniniame gyvenime taip pat laukia pokyčiai. Didelė tikimybė užmegzti romantiškas pažintis ir sukurti darnius santykius. Galima `tikėtis globalių pokyčių kiekvieno Šaulio gyvenime. Tikėtini netikėti ir nenuspėjami įvykių posūkiai. Pagrindinė rekomendacija – būti pasiruošusiems pokyčiams, lengvai paleisti seną ir atsiverti naujam. Kai kuriose situacijose teks rinktis, būti drąsiems ir ryžtingiems. Taip pat bus svarbu išmokti „kovoti“ su nerimo ir baimės jausmais. Drakonas vertina protinę jėgą ir racionalų požiūrį į problemų sprendimą.

OŽIARAGIUI 2024-ieji žada būti įdomūs. Esate pripratę prie jėgų išbandymų, tad ir vėl laukia virtinė įvykių, kurie turės įtakos skirtingoms gyvenimo sferoms. Tad ateinantys metai bus jūsų transformacijos metais. Svarbūs mėnesiai yra nuo kovo iki liepos. Daugiausiai dėmesio skirkite socialinio rato išplėtimui, gyvenamosios vietos keitimui ar esminiams pasaulio suvokimo pokyčiams. Reikės pasistengti nepasiklysti įvykių bedugnėje, o visiško žlugimo atveju sugebėti sukaupti jėgas, atsikelti ir pradėti viską iš naujo. Vasara bus rami, tačiau kupina romantiškų įvykių. Planetų padėtis rugpjūtį byloja, kad gali įvykti lemtingas susitikimas, kuris pakeis gyvenimo eigą. Darbe artėja pokyčiai – paaukštinimas pareigose, veiklos rūšies pasikeitimas, palikimas pažįstamos vietos. Drakono metai palankūs jums - pagaliau turėsite vidinės jėgos pajudėti iš „negyvo“ taško. Svarbu atkreipti dėmesį į tokias gyvenimo sritis kaip sveikata, darbas, santykiai su artimaisiais. Vienišieji galbūt supras, kad visada šalia buvo tinkamas jums žmogus. Metų pradžioje ypač svarbu įsiklausyti į save ir pastebėti, jei kažkas ne taip. Darbo akimirkoms dažniausiai neverta eikvoti nervų. Žvaigždės perspėja geriau atsisakyti didelių pirkinių ir didelio masto sandorių. Esant kritinei situacijai, svarbu bus pasirinkti tinkamą datą pagal mėnulio kalendorių. Ramybė niekada niekam nepakenkė. Reikia suteikti sau galimybę kuriam laikui viską atidėti į šalį ir tiesiog mėgautis tuo, kas vyksta.

VANDENIO dramatiški pokyčiai laukia nuo pat metų pradžios. Jie bus sunkūs ir permainingi. Bus palankūs tiems, kurie ryšis galingiems pokyčiams ir nesilaikys seno, atsisakys patogios kasdienybės ir padarys proveržį pirmiausia savo sąmonėje. Galėsite sulaukti didelės sėkmės. Norėdami tai padaryti, neturėtumėte veikti impulsyviai – svarbu apgalvoti kiekvieną žingsnį. Atrasite ne tik naujų vietų, bet ir užmegsite malonių pažinčių. O patys laimingiausi tyrinėsite savo vidinį pasaulį ir suprasite, kas jiems iš tiesų svarbu. Galvą užrietę į debesis, suprasite, kaip svarbu kartais „įsižeminti“. Būkite atidūs ir laiku pastebėkite kylantį pavojų pasiklysti įvairių dalykų pelkėje, ties galimybių riba, kai nebelieka laiko pasverti savo sprendimų – čia arba veiki, arba ne. Drakonas žada darbo ryšių pagausėjimą ir profesinį augimą. Karjeros prasme 2024-ieji tikrai bus lemtingi. Gali tekti priimti sprendimą, kuris turės įtakos gyvenimo įvykių eigai. Nenusiminkite, kad dažnai teks patirti išbandymų. Jums jie yra kelias į atgimimą, apsivalymą ir ramybę. Šiais metais geriau sutelkti dėmesį į savo psichologinę būseną. Drastiški gyvenimo pokyčiai gali turėti įtakos sveikatai, taip pat meilės sferai. Pirmąjį pusmetį svarbu pasiruošti tam, kad vėliau gali kilti poreikis persikelti gyventi į kitą šalį, pakeisti darbo vietą ar veiklos sritį. Turite suprasti, kad kai kuriais momentais nepavyks išsiversti be visiško seno sunaikinimo. Sunkumai gyvenime parodys tikrąją jūsų stiprybę, labai pakeis jūsų požiūrį į save. Įsimylėjus nereikėtų daryti staigių judesių – svarbu išklausyti partnerį ir jam padėti. Galite sutikti savo sielos draugą vasaros mėnesiais - birželį ar liepą. Vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje turėtumėte būti atidesni sau ir pastebėti smulkmenas.

ŽUVYS sugebės susidoroti su bet kokiais iškilusiais sunkumais savo šeimos dėka. Jums pavyks sukurti sėkmingą karjerą ar plėtoti savo verslą. Svarbiausias prieštaravimas, kuris laukia – tai sprendimas, ar palikti viską taip, kaip yra, arba ką nors kardinaliai pakeisti. Pasirinkimas turėtų būti tik jūsų, nes vienoje pusėje yra stabilus ir pamatuotas gyvenimas, o kitoje - kažkas naujo ir nežinomo. Savirealizacija priklausys nuo pastangų, kantrybės ir užsispyrimo. Todėl jei tau svarbu pasiekti naują raidos etapą, turi daug dirbti, skaityti ir tobulėti. Jūsų laukia naudingos pažintys ir ryšiai. Laisvi vyrai gali tikėtis tvirtų santykių ir laimingo asmeninio gyvenimo. Artimųjų palaikymas padės susidoroti su bet kokia iškilusia problema. Ištisus metus nepamirškite turėti įsimintinų ir išradingų savaitgalių. Tai gali būti visokios iškylos, pasivaikščiojimai parke, kelionės į gretimą miestą ar bendro šeimos valgio gaminimas. Drakonas atvers naujų galimybių, kurių svarbu nepraleisti. Jeigu jau seniai svajojote sudaryti didelį sandorį, susijusį su nekilnojamojo turto ar automobilio pirkimu, dabar pats laikas. Artimi žmonės, vaikai, anūkai ar tėvai įprasmins gyvenimą ir suteiks energijos toliau daryti tai, ką darai. Būtina pamiršti visas nuoskaudas ir nesusipratimus, apie kuriuos kartais pagalvojate. Jei oficialūs santykiai dar nebuvo užregistruoti, žvaigždės pataria tai padaryti 2024 m. Turite daugiau ilsėtis, o ne visą laiką likti darbe. Jūs labai stengėtės ir dirbote, o dabar pats laikas gerai pailsėti. Vienišiems žvaigždės pataria persvarstyti kai kuriuos savo prioritetus. Jei niekada nebandėte internetinių pažinčių, dabar gali būti pats tinkamiausias laikas tai padaryti. Ir nepamirškite visus metus dirbti su savimi ir savo klaidomis. Gyvenimas bus kupinas ryškių ir spalvingų įvykių. Metų pradžioje (sausio, vasario, kovo mėnesiais) sėkmė bus jūsų pusėje. Galima kilti karjeros laiptais, susitikti su įdomiais žmonėmis ar susitikti su savo sielos draugu.

Dar apie eglutę – švenčių simbolį. Ją geriausia puošti tik gruodžio 22-23 d. Eglutė su įjungtomis girliandomis yra stiprus aktyvatorius. Todėl eglutę geriausia statyti geruose namų ar kambarių sektoriuose, kad gerosios energijos sustiprintų norų išsipildymą, meilę, gerovę, sveikatą, padėtų karjeros ar verslo srityje.

Šiemet vengiame šiaurės vakarų ir rytų kambarių, sienų bei kampų. Viena iš geriausių eglutės pastatymo vietų yra namo ar buto šiaurinis kambarys. Efektą sustiprinsite, jei eglutę pastatysite prie šiaurinės kambario sienos ar šiauriniame kambario kampe. Eglutę puoškime geltonais, oranžiniais ir raudonais žaisliukais bei girliandomis.

Geras namo ar buto pietvakarių kambarys, o efektą sustiprins pietvakarinės kambario sienos ar pietvakarinis kambario kampas. Čia stovinti eglutė puošiama raudonais bei oranžiniais žaisliukai.

Būsto vakariniame kambaryje, prie vakarinės kambario sienos ar vakariniame kambario kampe pastatytą eglutę puošti galima geltonais žaisliukais.

Pabaigai noriu palinkėti dosnių drakono dovanų ir mokėti jas priimti.

Astrologė Vega Vida

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x