Organizatorius
Pradžia 2021-03-24
Laikas 18:00
Trukmė 4 ak.val.
Adresas Adresas bus patikslintas vėliau Vilnius Lietuva
Pranešėjai

Asta3 300  Asta Svirkienė  - chirologė, Ezoterinių mokslų centras "Du Pasauliai" vadovė

Kontaktai [email protected]; 8 623 97623, 8 689 74714
Nuoroda į svetainę http://www.dupasauliai.com
Kaina (Eur) 55,- Eur

.be">https://youtu.be/Z3B-QbbayCw

Besikartojančios situacijos gyvenime; nesiklostantys santykiai su tėvais, vaikais, vyrais, žmonomis; sveikatos problemos; bankrotai; panikos atakos; emigracija ir t.t. Tai tik dalis klausimų, į kuriuos atsakymų nuolat ieškome. Astrologinė sistema Sielos Formulė nėra vaistas nuo visų ligų. Bet praskleisti nematomą praeities uždangos dalį ji gali.

 PROGRAMA

Kiekvienam seminaro dalyviui bus sudaryta jo asmeninė Sielos formulė. Jos sudarymas bus reikalinga ši informacija: tikslios gimimo data metai / mėnuo / diena / valanda / gimimo vieta. Šią informaciją turėsite nurodyti registruojantis į seminarą. Astrologijos žinojimas nėra būtinas. Seminaras skirtas geriau suvokti save, suprasti savo karmines pamokas ir užduotis. Bus pateiktos rekomendacijos, kaip teisingai realizuoti atsineštą potencialą.

TEMOS :

  • Kas yra Sielos formulė
  • Sielos Formulės sudarymas (astrologinės programos pagalba) ir struktūra
  • Kas yra karminės pamokos? Kaip jos atpažįstamos Sielos formulėje?
  • Retrogradinės planetos: Merkurijus, Venera, Marsas, Saturnas, Jupiteris, Uranas, Neptūnas, Plutonas
  • Mėnulis be kurso
  • Kokią informaciją apie karmines pamokas simbolizuoja kiekviena planeta ir Mėnulis be kurso
  • Retrogradinių planetų nebuvimas Sielos formulėje
  • Retrogradinės planetos Formulės centre ir orbitoje
  • Retrogradinės planetos izoliacijoje

 

Ištrauka iš straipsnio "SIELOS FORMULĖ - žvilgsnis į likimą":

"" Sielos Formulė "gali parodyti praeitų gyvenimo klaidas, kokios karminės pamokos žmogus turės praeiti šiame gyvenime. Kokiame šeima ateina, net kokios bus santykiai tarp šeimos narių.

Kitas dalykas, kurį paaiškinu klientui, yra retrogradinės planetos. Sielos formulėje jos žymos raudona spalva ir šalia parašyta raide "r". Retrogradinės planetos vadinamos tos, kurios žmogaus gimimo momentu judėjo atgal. Realiai kosmose jos nejuda atbulos. Tam tikru momentu jos daro kilpą ir judėdamos kitomis pusėmis, suteikia įspūdį, kad juda atgal. Retrogradinės planetos formulės simbolizuoja karmines pamokas. Kuo daugiau tokių planetų yra sielos formulėje, tuo daugiau pamokų reikia išmokti. Pirmajame paveikslėlyje (1 pav.) Yra viena retrogradinė planeta - Saturnas. Vadinasi, šis žmogus atsinešė sudėtingą karminę pamoką, susijusią su valdžia, paklusnumu valdžia. Pirmasis šio žmogaus gyvenimo atstovas bus tėvas, vėliau vyras. Karminės planetos nurodo, kur gyvenimo sferose žmogus turės mokytis nuolankumo, priimti situaciją ramiai, būti susierzinimo. Deja, bet pamokai dažniausiai žmonės suvoka pavėluotai, sulaukę vyresnio amžiaus ir pasisėmę gyvenimo išminčius. Kuo jaunesnis amžius, tuo daugiau nepaklusnumo, nenoro nusileisti, susitaikyti. O tai reiškia, kad būtinai kur nors "prisidirbs" ir vėliau bus skrzebi neskanią klaidų košę. Iš patirties galiu pasakyti, kad tik vyresniame amžiuje, maždaug nuo 30-35 metų, žmonės pradeda suvokti savo elgesio klaidas ir charakterio pažeidimą. Beveik visi bus išimties pasako frazę: jei žinotumėte tai anksčiau, niekada nebūčiau taip elgęsis. Ir kuo anksčiau išgirdama apie savo esmę, tuo didesnė tikimybė gyvenime išvengti grubių klaidų ir skaudžių pasekmių. Pasakysite, klysta visi, o už viso iki slypi patirtis. Sutinku. Tačiau kai matai žmonių nusivylimą, liūdesį, skausmą, suvokį, kad tos pamokos vargu ar buvo reikalingos.

 Sielos formulėje matau kokio šilto brandumo yra žmogus. Vieni ateina su dideliu patyrimo bagažu, turi būti labai daug energijos, tačiau dėl daugybės retrogradinių planetų, simbolizuojančių karmines pamokas, yra priversti išmokti nuolankumo, adaptavimo ar atleidimo pamokas. Ir tik tuomet, kai ateina vidinis suvokimas, kai žmogui sutinkama su visko, ką jis siunčia likimus, kai priima bandymus būti susierzinimo ir pykčio, tik jam leidžiama naudotis visomis planetų energija. Retrogradines planetas aš vadinu Laiko vartais. Kiekviena turi savo laikotarpį, kurį valdo. Ir būtent per šiuos kritinius gyvenimo laikotarpius yra išgryninama tikroji žmogaus esmė. "

Užsiregistruoti į šį renginį galite užpildę šią formą:

Fenomenalios informacijos portalas * KAS * KUR * KADA *

Sukurti naują vartotoją

x